Żółtą kartkę za faul prawie na linii pola karnego otrzymał Rodrigo Betancur.

1
1
4
90+3'

W doliczonym czasie zakotłowało się w polu karnym Juventusu. Zabrakło w nim takiego zawodnika jak Andreas Cornelius, żeby w zamieszaniu oddać strzał do bramki.

90'

Doliczone minimum 5 minut do regulaminowego czasu.

3
2
2
1
90'

Juventus. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Rodrigo Betancur.

wchodzi Wchodzi
#30
schodzi Schodzi
3
88'

Niebezpiecznie i Gianluigi Buffon stanął na wysokości zadania! Weteran znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie, zablokował uderzenie z bliska.

4
2
1
86'

Trener Gian Piero Gasperini wymienił trzech najbardziej wysuniętych zawodników. Dublerzy nie są jednak groźniejsi od podstawowych graczy, a Gianluigi Buffon jest coraz blizej czystego konta.

1
1
1
84'

Powinna atakować Atalanta Bergamo, tyle że robi to Gonzalo Higuain. Argentyńczyk dojrzał wolną przestrzeń, wbiegł w nią ekspresowo i strzelił metr obok bramki Nerazzurrich.

1
82'
81'

Żółtą kartkę za faul na Federico Bernardeschim otrzymał Andrea Masiello.

1
1
79'

Josip Ilicić obrócił się z przeciwnikiem na plecach w polu karnym Juventusu i znalazł odrobinę miejsca na oddanie strzału. Futbolówka trochę straciła prędkość, co ułatwiło interwencję Gianluigiemu Buffonowi.

1
1
76'

Atalanta. Schodzi: Bryan Cristante. Wchodzi: Musa Barrow.

Musa Barrow #99
76'

Żółtą kartkę za przewinienie w środku pola otrzymał Rafael Toloi.

1
1
1
73'

Mattia De Sciglio podłączył się do ataku Juventusu na prawym skrzydle i co ważne zakończył rajd dobrym dośrodkowaniem. Główkował po nim Mario Mandzukić. Zabrakło trochę precyzji.

70'

Przewinienie na Miralemie Pjaniciu blisko koła środkowego. Spokojnie, dostojnie podniósł się z boiska Bośniak i przetransportował futbolówkę na prawe skrzydło.

1
1
67'

Solidnie broni Juventus i słownie jeden celny strzał wystarczy mu do prowadzenia. Próbuje to zmienić drużyna z Bergamo.

65'

Czy Atalantę stać na zmianę wyniku w trwającej drugiej połowie?

1
61'

Wymieniają podania podopieczni Gian Piero Gasperiniego i szukają miejsca do oddania strzału. Potrafili w przeszłości skutecznie finiszować w meczach domowych z Juventusem.

59'

Powtórka z rozrywki. Jeszcze raz Gonzalo Higuain leży na murawie.

57'

Naprawdę błyskotliwie gra w tym meczu Gonzalo Higuain. Dobrze ochronił piłkę przed atakiem przeciwnika i sprowokował go do przewinienia. Futbolówka dla obrońcy trofeum.

1
1
55'

Bryan Cristante nie opanował piłki w bocznym sektorze boiska i sprowokował Juventus do ataku. Byłoby niebezpiecznie, gdyby Alex Sandro dośrodkował dokładniej w kierunku Gonzalo Higuaina oraz Mario Mandzukicia.

1
1
50'

Żółtą kartkę za faul na Josipie Iliciciu otrzymał Giorgio Chiellini.

2
1
2
2
2
49'

Giorgio Chiellini poturbował w bocznym sektorze boiska Josipa Ilicicia. Po wejściu Słoweńca gospodarze przyspieszają. Obecny wynik daje im marne szanse w rewanżu.

1
1
1
47'

Minuta po przerwie za piłkarzami i Gianluigi Buffon już zmierzył się z uderzeniem Alejandro Gomeza. Argentyńczyk miał być "tajną" bronią Atalanty na Juventus, odpoczywał w weekend, tymczasem dziś nie wykorzystał rzutu karnego. Chce się zrehabilitować.

1
46'

1
45'

Doliczona minuta.

42'

Ostatnie akcje w pierwszej połowie. Aktywniejsi raczej turyńczycy. Do nich należała pierwsza połowa.

1
1
1
39'

Juventus szuka we mgle drugiego gola. Gonzalo Higuain dobiegł do Etrita Berishy i nieomal zablokował jego wykop. Nie minęła minuta i Blaise Matuidi huknął w defensora. Z całego zamieszania wynikł korner dla obrońcy trofeum.

2
1
36'

Kombinacja Juventusu w polu karnym przeciwnika. Blaise Matuidi zdecydował się na uderzenie i chybił ku rozpaczy Mario Mandzukicia i Miralema Pjanicia. Chorwat oraz Bośniak widzieli, że optymalnym wyborem było podanie, a nie strzał.

34'

Tak Gianluigi Buffon zatrzymał uderzenie z rzutu karnego!

11
5
1
32'

Przerwa spowodowana urazem Mario Mandzukicia. Chorwat zszedł z boiska o własnych siłach, a grę wznowił dalekim wykopem Gianluigi Buffon.

1
1
1
29'

Gonzalo Higuain poluje na kolejnego gola. Dostał podanie w tempo i bez chwili zastanowienia oddał strzał nieznacznie ponad bramką Etrita Berishy!

2
2
1
2
27'

40 lat na karku nie przeszkadza bramkarzowi Juventusu w bronieniu rzutów karnych. Gianluigi Buffon wraca w dużym stylu między słupki mistrza Włoch.

7
5
1
2
2
25'

Nie ma gola! Alejandro Gomez!

Gianluigi Buffon wiedział doskonale, w które miejsce strzeli z rzutu karnego Alejandro Gomez. Weteran popisał się wzorową interwencją i uratował Juventus.

25
15
7
4
6
24'

Na szczęście sędzia miał w zanadrzu technologię VAR. Będzie rzut karny dla Atalanty po zagraniu ręką Medhiego Benatii.

2
3
5
23'

Coraz mniej wiadomo co dzieje się na boisku, przynajmniej z perspektywy trybun. Mgła rozciąga się ponad boiskiem. Przed momentem Atalanta sygnalizowała zagranie ręką w polu karnym Juventusu. Sędzia nie widział.

3
21'

Pierwszy faul w tym meczu po 20 minutach. W centrum boiska poturbowany został Miralem Pjanić.

1
20'

Jak idzie, to idzie. Po przełamaniu niemocy strzeleckiej w lidze Gonzalo Higuain trafił w pucharze.

1
18'

Andreas Cornelius poradził sobie z Alexem Sandro, po czym przerosło go dokładne podanie w pole karne Juventusu. Atalanta musi budować atak od początku.

1
16'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego, po którym Miralem Pjanić posłał piłkę pod nogi obrońców Atalanty. Gospodarze oddalili zagrożenie od własnego pola karnego.

1
14'

Wymieniają podania piłkarze w czarno-niebieskich pasiakach. Atalanta nie zdążyła na dobrze oswoić się z meczem, a już musi gonić przeciwnika.

11'

Po podaniu Douglasa Costy bez uderzenia w kierunku bramki Etrita Berishy. Albańczyk stara się wstrząsnąć swoimi obrońcami, żeby pilnowali przyjezdnych.

8'

Gianluigi Buffon przywitał się z futbolówką po akcji oskrzydlającej Atalanty. Dośrodkowanie Hansa Hateboera zakończyło się strzałem głową, ale prosto do świeżo upieczonego 40-latka.

3
1
2
2
5'

Przyjezdni w żółtych strojach są zdecydowanie lepiej widoczni od gospodarzy we mgle. Pewnie także dlatego, że poruszają się dynamiczniej po murawie.

3'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain.

Druga próba Argentyńczyka była już skuteczna. Gonzalo Higuain ostrzega tylko raz. Massimiliano Allegri zapowiadał, że jego drużyna powinna strzelić gola na wyjeździe i już tego dokonała!

23
17
4
2
3
2'

Minęła zaledwie minuta i już Juventus oddał niebezpieczne uderzenie. Gonzalo Higuain urwał się obrońcom Atalanty i szczęśliwie dla nich nie trafił z ostrego kąta między słupki.

1
20:10

Atalanta spróbuje wypracować sobie zaliczkę przed wyjazdem do Turynu.