Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

1
1
1
86'

Futbolówka krąży między zawodnikami z Mediolanu. To oni mają większy apetyt na atakowanie w ostatnim kwadransie spotkania. Lazio szanuje remis, ale niewykluczone, że jeszcze poderwie się do jakiegoś rajdu.

4
1
1
1
1
83'
ZMIANA

Milan. Schodzi: Nikola Kalinić. Wchodzi: Andre Silva.

4
2
1
1
1
83'
ZMIANA

Lazio. Schodzi: Ciro Immobile. Wchodzi: Senad Lulić.

1
1
1
1
2
82'

Dostało ostrzeżenie Lazio i straciło połowę impetu. Wynik bezbramkowy nie jest idealny dla rzymian, ale na pewno lepszy niż dla mediolańczyków.

1
2
1
1
1
78'

Ożywił się Gennaro Gattuso. Właśnie jego zmiennicy Patrick Cutrone i Hakan Calhanoglu mogli niedawno przerwać impas strzelecki w tym widowisku.

1
2
1
1
1
76'
ZMIANA

Lazio. Schodzi: Marco Parolo. Wchodzi: Nani.

3
1
1
1
1
75'

Lazio zmarnowało multum sytuacji podbramkowych, ale miało też tonę szczęścia. Po strzale głową Patricka Cutrone rzymian uratował Thomas Strakosha! Jeszcze dobitka Hakana Calhanoglu, który nie trafił do generalnie odsłoniętej bramki!

2
2
4
1
1
73'

Patrick Cutrone wypatrzył dobrze ustawionego Suso. Po krótkim dryblingu pomocnik Milanu oddał strzał wyraźnie obok spojenia słupka z poprzeczką. Coraz mniej czasu pozostaje obu drużynom na wypracowanie zaliczki przed rewanżem.

2
69'

Przestaje w to wierzyć Simone Inzaghi. Ponownie nie ma gola dla jego zespołu. O jedno podanie za daleko i obrońcy w czerwono-czarnych strojach nie pozwolili na skuteczne uderzenie z bliska.

67'

Oblężenie pola karnego Milanu zakończone z powodu koszmarnego podania Sergeja Milinkovicia-Savicia do Ciro Immobile. Serbowi pozostało złapać się za głowę.

1
63'
ZMIANA

Lazio. Schodzi: Felipe Anderson. Wchodzi: Luis Alberto.

62'

Riposta Lazio i po dośrodkowaniu Jordana Lukaku groźnie główkował Ciro Immobile. Nie miał wygodnej pozycji napastnik Lazio i strzelił w zasięgu rąk Gianluigiego Donnarummy!

61'

Dla odmiany precyzja niezła, ale siła niedostateczna. Kolejne uderzenie na bramkę Lazio zza pola karnego i Thomas Strakosha złapał piłkę.

59'

Strzał zza pola karnego na bramkę rzymian. Thomas Strakosha nie musiał interweniować i wyłącznie odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

54'

Na zawołanie lepszy atak Rossonerich. Piłka dotarła do ustawionego w polu karnym Manuela Locatellego, którego pierwsze uderzenie zablokował Luiz Felipe, a drugie było już po gwizdku.

53'

Kombinacja przed polem karnym Rossonerich przerwana prez defensora. Na razie wszystkie ataki obu klubów po przerwie można podsumować jednym słowem - nieudane.

50'

Pojawia się element ryzyka. Pozostawiono sam Martin Caceres nie pozwolił odebrać sobie piłki, a szturmował Nikola Kalinić.

48'

Milan raczej nie zagra równie jałowo w drugiej połowie. Na potwierdzenie niebezpieczne dośrodkowanie Suso, po którym musiał wykazać się Thomas Strakosha.

46'

1
43'

Jeszcze jedna interwencja Gianluigiego Donnarummy po strzale z dystansu. Bramkarz Milanu nie pozwolił się cieszyć z gola Sergejowi Milinkoviciowi-Saviciowi.

2
1
41'

Felipe Anderson rozprowadził piłkę do Dusana Basty na prawe skrzydło. Fabio Borini wrócił w odpowiednie miejsce i zablokował dośrodkowanie blondwłosego zawodnika. Tylko korner dla Lazio.

37'

Pierwsze celne uderzenie było bardzo zaskakujące. Ciro Immobile huknął z 25. metra tak mocno, że Gianluigi Donnarumma nie potrafił złapać futbolówki. Miał szczęście bramkarz Milanu, że obok nie było zawodnika Lazio.

1
1
36'

Martin Caceres marzy, by rozpocząć swoją przygodę z Lazio od czystego konta.

32'

Niebezpieczne dośrodkowanie z lewego skrzydła do Lucasa Leivy. Argentyńczyk tylko potwierdził, że nie jest rasowym snajperem i główkował z dogodnej pozycji ponad poprzeczką. Od bramki Gianluigi Donnarumma.

1
30'

Dwa kwadranse bez celnego uderzenia. Lepiej rozpoczęli Biancocelesti, po czym do głosu doszli podopieczni Gennaro Gattuso. Kibice liczą na zdecydowanie więcej sytuacji podbramkowych.

3
3
3
3
3
27'

Żółtą kartkę za faul na Francku Kessie otrzymał Stefan Radu.

2
2
2
2
2
25'

Coraz więcej do powiedzenia ma Milan, a rzymianie stracili pomysł na atakowanie. Trzeba pamiętać, że wypracowaniem zaliczki przed rewanżem powinni bardziej martwić się gospodarze.

3
3
3
3
3
23'

Stefan Radu wybił z trudem dośrodkowanie z lewego skrzydła w kierunku Nikoli Kalinicia. Piłka trafiła na obrzeża pola karnego Lazio, gdzie Ciro Immobile faulował.

1
21'

Żółtą kartkę za brzydki faul na Luizie Felipe otrzymał Fabio Borini.

1
1
1
20'

Zdenerwowany na siebie jest Ciro Immobile. Snajper Lazio mógł śmiało wyprowadzić drużynę na prowadzenie. W polu karnym był sam przeciwko dwóm przeciwnikom. Defensora wymanewrował w swoim stylu, ale Gianluigiego Donnarummy nie zatrudnił. Pudło!

18'

Opanowali wydarzenia na murawie gospodarze, spotkanie zaczyna się wyrównywać, choć nadal za prowadzenie gry odpowiada drużyna Simone Inzaghiego.

1
16'

Trwa już batalia o awans do finału Pucharu Włoch.

1
15'

Minął kwadrans i Milan odpowiada przeciwnikowi ofensywą. Akcja podopiecznych Gennaro Gattuso skończyła się jednak bezpańskim wykopem Leonardo Bonucciego pod nogi Thomasa Strakoshy.

1
12'

Luiz Felipe próbował oddać strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Blokowali ofiarnie Rossoneri i nie pozwolili przyjezdnym udokumentować przewagi wcześnie zdobytym golem.

1
11'

Ignazio Abate ustawił się odpowiednio i zneutralizował crossowe podanie w kierunku Jordana Lukaku. Biancocelesti pozostali jednak w posiadaniu futbolówki i wywalczyli dla siebie korner.

1
9'

Zupełnie inaczej, o niebo lepiej zaczyna spotkanie Lazio. Drużyna Simone Inzaghiego atakuje. Przed momentem rozpędził się na prawym skrzydle Dusan Basta i próbował uruchomić płaskim dośrodkowaniem Ciro Immobile.

1
6'

Leonardo Bonucci przypadkowo uderzył w twarz Ciro Immobile. Zadrżeli kibice Lazio po upadku swojego najlepszego napastnika, ale ten szybko pozbierał się i wrócił na plac.

2
1
5'

Sergej Milinković-Savić główkował w zamieszaniu po wrzutce Felipe Andersona z rzutu wolnego. Uderzenie nie było soczyste i Gianluigi Donnarumma nie miał problemu ze złapaniem spokojnie szybującej piłki.

1
3'

W meczu pucharowym Lazio nie zamierza powtórzyć błędu i dać się zepchnąć pod własne pole karne. Jordan Lukaku ruszył z pierwszym atakiem na lewym skrzydle i musieli popracować w obronie gospodarze.

1
20:01

Pojedynek w Mediolanie poprzedziła minuta ciszy. Milan zagra w czerwono-czarnych pasiakach, a Lazio w granatowych koszulkach i czarnych spodenkach.