Juventus. Schodzi: Alex Sandro. Wchodzi: Andrea Barzagli.

83'

Juventus. Schodzi: Douglas Costa. Wchodzi: Paulo Dybala.

80'

10 minut do końca regulaminowego czasu i Atalanta potrzebuje dwóch goli do awansu. Na dodatek Stara Dama utrzymuje futbolówkę daleko od własnego pola karnego.

3
78'

Żółtą kartkę za faul na Mattii Caldarze otrzymał Alex Sandro.

Juventus FC
2
1
1
1
76'

Atalanta. Schodzi: Gianluca Mancini. Wchodzi: Luca Rizzo.

Gianluca Mancini #28
3
1
2
1
1
75'

Gol! Strzelił Miralem Pjanić.

Uderzenie Bośniaka z rzutu karnego w środek bramki przyjezdnych i futbolówka wylądowała w siatce obok zdezorientowanego Etrita Berishy!

26
12
6
3
7
73'

Rzut karny dla Juventusu! Zdaniem sędziego chwilę po dośrodkowaniu Stephana Lichtsteinera nieprzepisowo w szesnastce był zatrzymywany Douglas Costa.

8
1
1
1
4
73'

Uciekła piłka przyjezdnym poza boisko. Ich trener może wprowadził jeszcze z ławki rezerwowych dwóch zmienników.

2
1
2
69'

Żółtą kartkę za faul na Douglasie Coscie otrzymał Andrea Masiello.

3
2
1
69'
67'

Douglas Costa zaczarował w okolicy narożnika pola karnego, po czym huknął lewą nogą w poprzeczkę. Etrit Berisha tylko obserwował jak futbolówka szczęśliwie nie wylądowała w bramce.

5
2
4
2
2
64'

Słupek uratował Juventus! Pierwszy atak Atalanty po przerwie, a w zasadzie pół ataku i Gianluigi Buffon odetchnął z wielką ulgą, że piłka nie wtoczyła się do pustej bramki po uderzeniu Alejandro Gomeza.

6
1
8
2
4
64'
60'

Claudio Marchisio strzelił z linii pola karnego metr obok spojenia słupka z poprzeczką. To drugie uderzenie doświadczonego pomocnika po przerwie.

3
1
2
58'

Stephan Lichtsteiner kontra Alejandro Gomez - te pojedynki są najbardziej gorące tego dnia. Dwaj doświadczeni piłkarze poniewierają się na skrzydle, walcząc o pozycję.

1
1
1
55'

W posiadaniu piłki Juventus i wymienia podania między zepchniętymi na własną połowę przeciwnikami.

6
3
1
52'

W ostatnich minutach dwukrotnie zrobiło się ciepło w polu karnym Atalanty. Claudio Marchisio strzelił w dobrze ustawionego Etrita Berishę, a następnie Mario Mandzukić spóźnił się nieco do dośrodkowania.

5
2
1
2
1
50'

Żółtą kartkę za przewinienie taktyczne otrzymał Blaise Matuidi.

4
3
1
1
48'

Atalanta BC próbowała przebić się prawym skrzydłem. Dostał tam wsparcie Alex Sandro i nie pozwolił na dośrodkowanie.

2
1
2
46'

2
45+1'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Miralem Pjanić.

4
2
2
3
2
45'

Doliczona minuta.

4
2
1
2
1
43'

Gianluigi Buffon apeluje do swoich obrońców, żeby obserwowali dokładniej sytuację. Przed momentem mieli szczęście, że ani Alejandro Gomez, ani Josip Ilicić nie oddali strzału po bezpańskim podaniu.

4
2
3
1
1
41'

Etrit Berisha z trudem wypiąstkował dośrodkowanie z prawego skrzydła. Polował na piłkę nie tylko Albańczyk, ale również atakujący mistrza Włoch.

3
1
1
39'

Sypie śnieg, ale nie sypią się gole. Jeszcze kilka minut mają piłkarze na zmianę wyniku przed przerwą.

6
3
35'

Żółtą kartkę za faul na Stephanie Lichtsteinerze otrzymał Alejandro Gomez.

6
5
35'

Mario Mandzukić powinien dać prowadzenie Juventusowi! W pierwszym tempie Chorwat został zatrzymany przez dwóch defensorów, jednak znalazł jeszcze piłkę między ich nogami i uderzył w Etrita Berishę.

3
3
2
33'

Śnieg ponownie sypie nad Turynem, jednak tym razem nie przeszkadza piłkarzom w grze. Bianconeri ożywili się w pressingu i wbiegli na połowę przeciwnika.

4
2
30'

Już dwa kwadranse uciekły drużynie z Bergamo. Szybki rzut oka w statystyki, a tam wciąż tylko jedno celne uderzenie gości. Co prawda Juventus ma zero, ale to nie on musi aktualnie atakować.

3
2
2
27'

Etrit Berisha złapał piłkę po podaniu od własnego defensora. Ku zaskoczeniu Mario Mandzukicia sędzia nie gwizdnął nieprzepisowego zagrania.

3
1
1
25'

Jak na zawołanie żwawszy atak Juventusu. Douglas Costa trafił zza pola karnego w przeciwnika, a następnie dośrodkowanie z lewego skrzydła wybił Leonardo Spinazzola.

4
1
24'

Spieszy się powoli Juventus. Rozsądna gra podopiecznych Massimiliano Allegriego, choć kibice chętnie zobaczyliby jakąś ciekawą akcję Bianconerich.

5
1
22'

Josip Ilicić zatrzymany przed polem karnym Juventusu. Nie minęła minuta i Słoweniec próbował uruchomić płaskim podaniem ustawionego szeroko partnera. Antycypował to Stephan Lichtsteiner.

4
1
19'

Juventus pozwolił rywalom dotychczas na jedno celne uderzenie. Atalanta w ofensywnym ustawieniu, jednak przebicie się przez defensywę Bianconerich nie jest prostym zadaniem.

7
2
1
16'

Blaise Matuidi ratował Juventus po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a przed momentem nieomal wbił gola Atalancie po wrzutce z rzutu wolnego. Pomocnik króluje przy stałych fragmentach.

7
1
1
13'

Żółtą kartkę za faul na Mattii Caldarze otrzymał Giorgio Chiellini.

5
1
1
1
2
12'

Po dośrodkowaniu Josipa Ilicicia oddał uderzenie z bliska Alejandro Gomez. Argentyńczyk wyprzedził Stephana Lichtsteinera, jednak nie znalazł sposobu na zaskoczenie Gianluigiego Buffona.

4
2
1
10'

Alejandro Gomez nie przedarł się w pole karne gospodarzy. Futbolówka wylądowała jeszcze pod nogami Bryana Cristante, który płaskim uderzeniem trafił w defensora.

4
2
7'

Przetrwali atak przyjezdnych podopieczni Massimiliano Allegriego i zaczynają odpowiadać. Dośrodkowania Blaise'a Matuidiego oraz Alexa Sandro nie zakończyły się strzałem.

4
2
1
1
5'

Niebezpiecznie odbiła się piłka w polu karnym Juventusu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Gospodarzy ratował Blaise Matuidi, który do końca był blisko Andrei Masiello i nie pozwolił mu na uderzenie.

8
2
3'

Juventus w biało-czarnych pasiakach, natomiast Atalanta w czarno-niebieskich. Nie ma specjalnie na co czekać drużyna Gian Piero Gasperiniego. Musi szukać najpierw pierwszego gola, a w razie powodzenia drugiego.

8
2
Która drużyna awansuje do finału Pucharu Włoch?
Juventus
Atalanta BC
10
3
2
16:42

Atalanta nie wygrała w tym wieku meczu na stadionie Juventusu.

8
7
1
16:42

Bianconeri w bliskim galowemu składzie z Gianluigim Buffonem w jedenastce.

16:33

Pierwsze spotkanie w Bergamo zakończyło się zwycięstwem 1:0 Juventusu. Jedynego gola strzelił Gonzalo Higuain. Gianluigi Buffon obronił uderzenie z rzutu karnego. Stara Dama ma niezłą zaliczkę przed rewanżem na własnym stadionie.

7
5
1
1
16:33

Piłkarze Juventusu i Atalanty BC nie zagrali w niedzielę o punkty w Serie A z powodu ataku zimu w Turynie. Mistrz Włoch chwali się od rana, że tym razem murawa jest zielona i czeka na rewanż w półfinałe Pucharu Włoch.