Nie ma gola. Luiz Felipe wykopał piłkę na wiwat.

9
3
7
komentarz

4:4. Hakan Calhanoglu nie dał się wyprowadzić z równowagi i pewnie wykonał swoje zadanie.

62
33
7
5
6
komentarz

4:3. Senad Lulić dał ponownie prowadzenie Biancocelestim.

12
7
6
15
39
komentarz

3:3. Leonardo Bonucci zmylił swojego przeciwnika i konkurs trwa.

55
32
6
5
9
komentarz

3:2. Felipe Anderson postawił przyjezdnych pod ścianą.

11
5
7
17
40
komentarz

2:2. Zmiennik Fabio Borini miał dużo energii i trafił. Za moment piąta kolejka.

41
22
5
3
6
komentarz

2:1. Marco Parolo pokazał jak trzeba wykonać rzut karny.

16
9
8
15
38
komentarz

1:1. Giacomo Bonaventura wyrównał płaskim uderzeniem.

45
22
4
7
9
komentarz

Nie ma gola. Czwarta zmarnowana jedenastka z rzędu przez Lucasa Leivę.

35
24
7
2
5
komentarz

Nie ma gola. Ricardo Montolivo również nie znalazł sposobu na pokonanie bramkarza Lazio.

11
4
6
10
26
komentarz

Nie ma gola. Sergej Milinković-Savić trafił prosto w Gianluigiego Donnarummę.

27
21
7
3
5
komentarz

Nie ma gola. Thomas Strakosha zatrzymał uderzenie Ricardo Rodrigueza!

8
4
4
12
22
komentarz

1:0. Ciro Immobile strzelił niepewnie, po dłoniach, ale skutecznie.

komentarz

Trudno o typowanie przed konkursem jedenastek. Thomas Strakosha potrafił bronić rzut karny w doliczonym czasie meczu z Juventusem. Gianluigi Donnarumma jest również obdarzony wybornym refleksem.

3
117'

Jeszcze oderwał się od przyjezdnych Ciro Immobile i oddał uderzenie z powietrza. Futbolówka ugrzęzła między nogami przeciwnika. Natychmiast kontratak i Nikola Kalinić chyba zakpił ze swoich kibiców. Chorwat miał już bramkarza na łopatkach, mimo to w sytuacji sam na sam uderzył na wiwat!

3
4
4
8
3
113'

Akcja indywidualna Felipe Andersona zakończona niecelnym uderzeniem zza pola karnego. Nie musiał dotykać piłki bramkarz gości.

5
3
3
3
3
112'

Tempo w wielu fragmentach tego spotkania było oszałamiające, co odbija się na jakości drugiej części dogrywki. Można jednak spodziewać się jeszcze jakiejś sytuacji podbramkowej.

3
3
110'

Lazio nie potrafi złamać defensywy Milanu.

8
3
2
108'

Milan. Schodzi: Suso. Wchodzi: Fabio Borini.

106'

15 sekund po wznowieniu rywalizacji Sergej Milinković-Savić szykował się do stoczenia pojedynku sam na sam z Gianluigim Donnarummą. Jak spod ziemi wyrósł Alessio Romagnoli i bajecznym wślizgiem wybił piłkę spod nóg pomocnika na korner.

3
1
2
2
106'

Sędzia wznowił grę po raz ostatni.

1
2
2
105'

Doliczona minuta.

1
1
2
1
103'

Żółtą kartkę za protestowanie otrzymał Sergej Milinković-Savić.

103'

Żółtą kartkęza niebezpieczny wślizg otrzymał Stefan Radu.

3
1
1
102'

Hakan Calhanoglu jak zwykle niebezpiecznie z rzutu wolnego, jednak tym razem poradziła sobie defensywa w granatowych koszulkach.

1
3
1
99'

To już się w głowie nie mieści. Alessio Romagnoli nie wykorzystał dezorganizacji w defensywie Lazio i z trzech metrów strzelił obok bramki. Wystarczyło dobrze ułożyć czoło i dostawić je do piłki.

1
5
1
98'

Lucas Biglia wściekł się na swojego byłego kompana z zespołu Felipe Andersona. Brazylijczyk nie wyglądał wcale na spokojniejszego. W końcu Hakan Calhanoglu wykonał rzut wolny i po groźnym strzale Turka interweniował Thomas Strakosha.

1
1
1
96'
95'

Podanie Jordana Lukaku do Felipe Andersona w pole karne przeciwnika, a tam jak profesor interweniował Leonardo Bonucci.

2
2
93'

Lazio. Schodzi: Adam Marusić. Wchodzi: Jordan Lukaku.

1
1
1
1
2
93'

Simone Inzaghi kontra Gennaro Gattuso - to byłby świetny pojedynek piłkarski, ale obaj mogą już dziś wyłącznie dyrygować podopiecznymi stojąc blisko linii bocznej boiska.

2
1
1
91'

Sędzia rozpoczął dogrywkę!

4
komentarz

Walka o awans do finału Pucharu Włoch trwa!

1
1
90+2'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Hakanie Calhanoglu otrzymał Adam Marusić.

1
1
90'

Doliczone minimum 2 minuty do regulaminowego czasu.

1
89'

Tak samo jak Felipe Anderson również Sergej Milinković-Savić nie potrafił wykorzystać rzutu wolnego wywalczonego blisko linii pola karnego przez Ciro Immobile. Pomocnik posłał futbolówkę zdecydowanie za wysoko.

2
2
2
86'

Gwizdek arbitra po ewidentnym odepchnięciu Senada Lulicia. Po bezpardonowej interwencji swojego kapitana Biancocelesti musieli wrócić na własną część boiska.

1
1
3
84'

Głośno zrobiło się w sektorze kibiców Milanu. Dwa rzuty rożne wywalczone przez Rossonerich w krótkim okresie. Pierwszy wypracował Ricardo Rodriguez, a drugi Giacomo Bonaventura.

3
1
1
1
80'

10 minut do końca regulaminowego czasu. Nikt się nie muruje, nikt nie szachuje, mimo to wciąż nie ma gola. Napięcie w Rzymie jest ogromne.

1
1
3
2
1
78'

Ciro Immobile miał obok siebie trzech zawodników w białych koszulkach, mimo to oddał uderzenie. Szansa na trafienie do bramki przewrotką była niewielka, ale sam fakt, że lider klasyfikacji strzelców się tam złożył jest warty wyróżnienia.

1
3
75'

Felipe Anderson strzelił z rzutu wolnego prosto w mur. Było to najbardziej spodziewane rozwiązanie, ponieważ rzymianie rzadko zdobywają gole z tego typu stałych fragmentów.

2
1
1
73'

Żółtą kartkę za faul na Ciro Immobile otrzymał Davide Calabria.

2
1
1
2
4
72'

Z nieco większym respektem piłkarze obu drużyn. Na przykład Lazio w przypadku straty gola będzie musiał odpowiedzieć dwoma, a na to byłoby szalenie mało czasu.

1
2
70'
68'

Lazio. Schodzi: Martin Caceres. Wchodzi: Luiz Felipe.

wchodzi Wchodzi
Luiz Felipe #27
schodzi Schodzi
1
67'

Lazio. Schodzi: Luis Alberto. Wchodzi: Felipe Anderson.

66'

Będzie pierwsza roszada personalna. Na boisko wejdzie dobrze dysponowany w ostatnich tygodniach Felipe Anderson. Brazylijczyk z niepokojem obserwował ostatnią akcję Patricka Cutrone, którego zatrzymał Stefan Radu.

2
64'

Trenerzy nie zmieniają. Są świadomi, że nie można przedwcześnie pozbawić się pola manewru.

1
1
3
1
1
61'

Już ponad 150 minut dwumeczu bez gola. Kto przerwie klincz?

1
1
3
59'

Hakan Calhanoglu zmarnował jeszcze jedną sytuację podbramkową w szalonym kwadransie otwierającym drugą połowę. Turek dostał podanie na wolne pole, po czym nie ułożył odpowiednio ciała do strzału i wykopał piłkę obok spojenia słupka z poprzeczką.

1
1
57'

Żółtą kartkę za faul na Ciro Immobile otrzymał Alessio Romagnoli.

56'

Thomas Strakosha! Trwa ostrzał z obu stron i świetne zaczyna się robić to widowisko. Bramkarz Lazio poradził sobie z uderzeniem Davide Calabrii z czystej pozycji.

1
1
54'

Ricardo Rodriguez ustawił się idealnie i wybił miękkie dośrodkowanie Sergeja Milinkovicia-Savicia. Trochę zbyt przypadkowe było zagranie Serba.

52'

Było 4:1 dla Lazio w strzałach celnych po pierwszej połowie, a obecnie jest 4:3. Ponownie Hakan Calhanoglu przetestował płaskim uderzeniem Thomasa Strakoshę.

2
49'

Milan próbuje zaatakować po przerwie podobnie jak w niedzielnym meczu ligowym z Romą. Franck Kessie nie oddał strzału głową po nieco zbyt wysokiej wrzutce z głębi pola.

1
47'

Hakan Calhanoglu wystartował do podania z głębi pola za plecy obrońców Lazio. Nie zabrał się umiejętnie z piłką, przez co pozwolił na powrót przeciwnikom i ratował się uderzeniem zza pola karnego. Pewnie interweniował Thomas Strakosha.

1
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie!

2
1
Czy rywalizacja rozstrzygnie się w drugiej połowie?
1
45'

38'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Franck Kessie.

40'

Alessio Romagnoli wyprzedził Ciro Immobile, wybił piłkę na aut i dał czas kompanom na ustawienie się w defensywie.

1
1
36'

Gianluigi Donnarumma poprawił się i sparował piłkę po strzale Ciro Immobile. Za moment Luis Alberto domagał się rzutu karnego, a nie wywalczył nawet kornera.

34'

Ciro Immobile obiegł Gianluigiego Donnarummę, który miał sto procent pewności, że futbolówka wyjdzie poza boisko. Nic bardziej mylnego. Napastnik Lazio dogonił ją i próbował zmieścić między słupkami z ostrego kąta.

2
30'

Thomas Strakosha nie musiał interweniować, a wyłącznie odprowadził piłkę wzrokiem po uderzeniu zza pola karnego Hakana Calhanoglu. Albańczyk patrzy z niepokojem na rozprężenie własnych obrońców.

1
28'

Ostatnie minuty ze wskazaniem na Milan. Drużyna Gennaro Gattuso zmusza coraz częściej do pomyłek obrońców z wiecznego miasta.

1
1
26'

Równie interesująco było przed dośrodkowaniem z rzutu wolnego, jak i po nim. Patrick Cutrone nie ukarał Thomasa Strakoshę za piąstkowanie piłki w plecy własnego defensora.

1
23'

Gianluigi Donnarumma nie dał się zaskoczyć przez Martina Caceresa. Piłka po uderzeniu Urugwajczyka odbiła się rykoszetem, jednak bramkarz Milanu miał dużo czasu na reakcję.

2
1
22'

Wysokie tempo i niska skuteczność po obu stronach boiska. Adam Marusić ponownie podał pod nogi przeciwnika po swoim żwawym rajdzie.

18'

Sergej Milinković-Savić przejął piłkę na połowie Rossonerich i mógł ich ukarać strzałem do siatki za lekkomyślność. Nieznaczne pudło Serba! Nie minęła minuta i fenomenalną sytuację podbramkową miał Suso. Uderzenie Hiszpana odbiło się od słupka, od bramkarza, po czym fartownie dla Lazio wyszło poza pole.

15'

Na prawym skrzydle rozpędził się Adam Marusić i zakończył rajd płaskim dośrodkowaniem. Zabrakło w polu karnym Milanu zawodnika, który dopadnie do piłki i odda uderzenie.

14'

Przywitał się z piłką Thomas Strakosha. Dotychczas mediolańczycy nie sprawiali problemów bramkarzowi Lazio.

12'

To chyba miało być uderzenie, a wyszło bardziej podanie Ciro Immobile pod nogi Gianluigiego Donnarummy. Pomimo niepowodzeń rzymianie nie rezygnują z wysokiego pressingu.

10'

Tym razem gwizdek arbitra milczał. Jego zdaniem Leonardo Bonucci powstrzymał atak Luisa Alberto twardo, ale zgodnie z przepisami. Hiszpan był zupełnie innego zdania, ale to nie ma specjalnego znaczenia.

1
1
6'

Gianluigi Donnarumma musiał się wykazać po raz pierwszy w tym spotkaniu. Bramkarz gości nie pozwolił na zdobycie gola Ciro Immobile.

1
1
5'

Franck Kessie sprowadził do parteru Sergeja Milinkovicia-Savicia. Sędzia był blisko i kazał Serbowi wznowić grę od rzutu wolnego.

3'

Lazio w granatowych koszulkach i czarnych spodenkach, natomiast Milan w białych strojach z czerwonymi akcentami. Biancocelesti nakazują rywalom rozgrywać.

Która drużyna awansuje do finału Pucharu Włoch?
Lazio
Milan
2
20:07

Milan wyłącznie zwycięża od pięciu meczów, a niepokonany jest od początku roku.

2
20:07

Sędzia: Gianluca Rocchi

20:07

W pierwszym meczu rzymianie zmarnowali kilka sytuacji podbramkowych. W rewanżu powinni być skuteczniejsi.

2
1
1
1
1
20:07

W finale Pucharu Włoch czeka Juventus. Może spotkać się z nim tak samo jak w poprzednim roku z Lazio albo z aktualnie rozpędzonym Milanem. Po bezbramkowym meczu w Mediolanie do rewanżu dojdzie w Rzymie.