1
1
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marquinhos. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z około sześciu metrów celnym strzałem popisał się Marquinhos.

Paris Saint-Germain
14
7
2
3
88'

Z około 20 metrów strzelał Angel di Maria. Dobrze obronił jednak Karl-Johan Johnsson.

2
1
1
1
2
87'

Sprzeczka piłkarzy obu drużyn. Sędzia na chwilę przerwał grę.

2
1
83'

Indywidualą akcją popisał się Giovani Lo Celso. Jego strzał został jednak zablokowany.

1
1
3
82'

Piłkarze PSG spokojnie rozgrywają piłkę.

4
2
1
1
1
80'
ZMIANA

Guingamp. Schodzi: Ludovic Blas. Wchodzi: Yannis Salibur.

1
78'
ZMIANA
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Yeni Atito Ngbakoto. Rzut karnym tym razem wykorzystał Yeni Atito Ngbakoto! PSG prowadzi już tylko 3:2.

2
74'
ZMIANA

Guingamp. Schodzi: Marcus Coco. Wchodzi: Jimmy Briand.

Marcus Coco #11
1
2
1
74'

Rzut karny dla gości! W polu karnym faulowany był Marcus Coco.

1
2
1
71'

Nieco spokojniejszy fragment meczu.

1
68'

Kontra PSG. Edinson Cavani zagrał do Lo Celso, ten strzelał z dystansu, lecz piłkę pewnie złapał bramkarz.

2
1
2
1
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Javier Pastore. Asystował mu Julian Draxler. Po dośrodkowaniu Draxlera celnym strzałem głową popisał się Pastore! 3:1 dla PSG.

14
3
1
2
3
63'
ZMIANA

Guingamp. Schodzi: Christophe Kerbrat. Wchodzi: Jeremy Sorbon.

Jeremy Sorbon #15
Christophe Kerbrat #4
1
62'

Zawodnicy EA Guingamp oddalili już grę od własnego pola karnego. Spotkanie toczy się w środkowej części boiska.

1
1
58'

Znów znakomitą okazję miał Edinson Cavani. Kolejny raz świetnie zatrzymał go Karl-Johan Johnsson.

1
1
56'

Zdecydowanie do ataku ruszyli gospodarze. Co chwilę groźnie jest w polu karnym EA Guingamp.

1
54'

Kapitalna okazja dla PSG! Do dośrodkowaniu di Marii z bliska strzelał Edinson Cavani. Jego uderzenie kapitalnie obronił Karl-Johan Johnsson. Przy dobitce znów lepszy był bramkarz gości.

3
2
1
48'

Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Javier Pastore. Piłkę pewnie złapał Karl-Johan Johnsson.

3
1
2
48'

Zanosiło się na groźną akcję gospodarzy. Zabrakło jednak dokładnego dogrania ze skrzydła w pole karne.

1
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
2
1
1
45'

Kombinacyjna akcja Paris Saint-Germain. Zawodnicy EA Guingamp zdołali ją przerwać we własnym polu karnym.

2
42'

Z rzutu wolnego zza pola karnego strzelał Yeni Atito Ngbakoto. Uderzenie było jednak niecelne.

1
41'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Giovani Lo Celso.

1
41'

Marcus Coco dośrodkował w pole karne gospodarzy. Zawodnicy PSG wybili piłkę.

2
37'

Z dystansu strzelał Angel di Maria. To uderzenie zostało zablokowane.

1
1
36'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Yuri Berchiche.

1
1
1
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcus Thuram. Marcus Thuram zmylił bramkarza i pewnie skierował piłkę do bramki.

3
32'

Rzut karny dla EA Guingamp! Sędzia odgwizdał faul na Yeni Atito Ngbakoto!

3
2
1
31'

Zamieszanie w polu karnym gości po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Zawodnicy EA Guingamp zdołali jednak wybić piłkę.

1
1
30'

Piękny techniczny strzał z około 15 metrów oddał Edinson Cavani. Świetnie obronił jednak Karl-Johan Johnsson.

1
2
28'

Ładny strzał z dystansu na bramkę Paris Saint-Germain. Na raty piłkę łapał Kevin Trapp.

1
25'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Lucas Deaux.

Angel di Maria dośrodkował z rzutu wolnego. W polu karnym piłka odbiła się od Lucasa Deauxa i wpadła do bramki.

EA Guingamp
8
2
3
1
3
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adrien Rabiot. Asystował mu Angel di Maria. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celnym strzałem popisał się Adrien Rabiot.

12
4
2
3
3
20'

Angel di Maria wpadł w pole karne, zagrał przed bramkę, lecz w ostaniej chwili piłkę wybił jeden z obrońców.

1
19'

Paris Saint-Germain rozgrywa piłkę na połowie rywala i szuka swojej okazji na gola.

1
16'

Goście jak na razie dobrze prezentują się na boisku.

1
13'

W dobrej sytuacji po dośrodkowaniu w pole karne znalazł się Marcus Coco. Z kilku metrów nie zdołał jednak pokonać bramkarza PSG.

1
8'

Po dośrodkowaniu w pole karne z kilku metrów niecelnie główkował Edinson Cavani.

2
2
6'

W odpowiedzi ładne uderzenie Marcusa Coco zza pola karnego na bramkę Paris Saint-Germain. Kevin Trapp nie dał się zaskoczyć.