1
1
1
88'

Zamieszanie w polu karnym gości. Tym razem zawodnicy Montpellier HSC zdołali wybić piłkę.

2
1
1
1
1
86'

Fatalne dośrodkowanie w pole karne AS Monaco. Piłkę wybili gospodarze.

2
1
1
1
1
84'

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Rachid Ghezzal.

80'

Casimir Ninga przepchnął się w polu karnym AS Monaco. Piłkę po jego strzale zatrzymał jednak Danijel Subasić.

1
1
78'

Montpellier. Schodzi: Giovanni Sio. Wchodzi: Casimir Ninga.

wchodzi Wchodzi
Casimir Ninga #29
schodzi Schodzi
1
78'

Giovanni Sio dryblował przed polem karnym gospodarzy. Został jednak zatrzymany przez obrońcę AS Monaco.

1
1
75'

Spokoniejsze tempo spotkania. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
73'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne AS Monaco. Gospodarze wybili piłkę.

1
1
66'

Falcao zagrał przed bramkę gości, a z około sześciu metrów Rony Lopes skierował piłkę do bramki. Sędzia korzystał jeszcze z systemu VAR i nie uznał gola. Był spalony Falcao.

1
1
65'

Montpellier. Schodzi: Facundo Piriz. Wchodzi: Jonathan Ikone.

Facundo Piriz #27
1
64'

Monaco. Schodzi: Gabriel Boschilia. Wchodzi: Keita Balde.

62'

Akcja AS Monaco zakończona jednak niedokładnym dośrodkowaniem Stevana Joveticia.

1
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gabriel Boschilia.

58'

Goście szukają swojej okazji na gola. Przed chwilą z ostrego kąta strzelał Junior Sambia, ale Danijel Subasić obronił to uderzenie.

1
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fabinho.

AS Monaco
2
53'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Kamil Glik wybił piłkę.

2
49'

Zagranie z prawej strony boiska w pole karne AS Monaco. Zabrakło jednak strzału na bramkę gospodarzy.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Doliczone dwie minuty.

1
1
42'

Z około 18 metrów z woleja niecelnie strzelał Junior Sambia.

1
38'

Po dośrodkowaniu w pole karne AS Monaco piłka odbiła się od Joao Moutinho i przeleciała tuż obok bramki gospodarzy.

1
38'

Gra toczy się teraz w środkowej części boiska.

1
35'

Mocny strzał z około 15 metrów oddał Ruben Aguilar. Piłka odbiła się jednak od Giovanni Sio i nie wpadła do bramki.

1
31'

Świetnie w defensywie zaprezentował się Andrea Raggi, który w ostatniej chwili zablokował strzały rywali.

1
29'

Gol! Strzelił Radamel Falcao.

Świetnie rozegrana akcja przez gospodarzy. Rony Lopes zagrał przed bramkę Montpellier HSC, akcję zamknął Radamel Falcao i skierował piłkę do siatki.

15
9
1
1
1
26'

Zza pola karnego strzelał Rony Lopes. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

1
25'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Mendes.

Montpellier HSC
1
24'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Zawodnicy AS Monaco wybili jednak piłkę.

2
23'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje piłkarz gości.

1
19'

Nie ma jednak rzutu karnego. Gramy dalej.

1
1
17'

Sędzia korzysta jeszcze z systemu VAR.

2
1
1
17'

Rzut karny dla AS Monaco! W polu karnym padł Stevan Jovetić.

1
1
15'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. W polu karnym dryblował Djibril Sidibe. Piłkę przejął Radamel Falcao, ułożył sobie do strzału i pewnie skierował ją do bramki.

15
8
1
13'

Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę ostatecznie przejął Andrea Raggi. Jego strzał obronił jednak bramkarz. Chwilę później po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie główkował Radamel Falcao.

1
11'

Ładną akcją popisał się Ruben Aguilar. Zawodnik Montpellier HSC oddał groźny strzał z dystansu, lecz Danijel Subasić nie dał się zaskoczyć.

1
10'

Spokojny początek meczu. Przed chwilą przy piłce Kamil Glik. Obrońcy AS Monaco wymieniają podania na własnej połowie.

3
7'

Zawodnicy AS Monaco szukają okazji na gola. Goście jednak dobrze prezentują się w defensywie.

2
1
4'

Tym razem dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Giovanni Sio nie zdołał jednak oddać strzału.

1
1
4'

Andrea Raggi dośrodkował w pole karne gości. Obrońcy Montpellier HSC wybili piłkę.

1
1
3'

AS Monaco spokojnie rozgrywa piłkę na połowie rywala.