1
1
1
88'

To mógł być hat-trick! Michy Batshuayi ośmieszył rywala przy linii końcowej i z ostrego kąta chciał pokonać bramkarza. Nie udało się.

2
2
2
3
3
87'

Spokojnie ostatnie fragmenty spotkania na Stamford Bridge.

1
1
1
1
83'
81'

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Callum Hudson-Odoi.

1
80'

Pedro miał przed sobą tylko Darlowa, który jednak nie dał się pokonać.

4
2
2
1
2
78'

Chelsea. Schodzi: N'Golo Kante. Wchodzi: Ethan Ampadu.

2
1
1
1
1
77'
76'

Sroki już się poddały, a Chelsea nie podkręca tempa.

1
1
1
1
73'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Ross Barkley.

3
1
2
3
72'

Gol! Strzelił Marcos Alonso. 3:0! Popisowe uderzenie Hiszpana z rzutu wolnego! Niezłe uderzenie z 20 metrów.

17
9
3
2
4
70'

Pewna interwencja Darlowa, który złapał dośrodkowanie Hazarda z rzutu rożnego.

2
1
1
1
1
68'

Dwie z rzędu akcje Hazarda. W obu przypadkach Belg wpadł w pole karne, ale jego dośrodkowania były blokowane.

1
1
2
64'

Newcastle. Schodzi: Dwight Gayle. Wchodzi: Joselu.

63'

Danny Drinkwater źle trafił w piłkę na linii pola karnego i ta wyraźnie przeleciała obok słupka.

61'

Znów spadło tempo meczu. Niewiele się dzieje na Stamford Bridge.

1
1
56'

Mocny wolej Alonso, rykoszet i bardzo dobra interwencja bramkarza.

1
1
54'

Jonjo Shelvey znów doszedł do strzału, ale tak uderzył z 10 metrów, że piłka poleciała daleko od bramki.

51'

Senne tempo w pierwszych minutach aż w końcu piłka spadła pod nogi Pedro, który z 16 metrów uderzył tuż nad poprzeczką.

46'

Początek drugiej połowy.

3
45+3'

Jeszcze jedna interwencja golkipera The Blues! Obronił strzał Mbemby z 7 metrów.

1
1
2
45+2'

Bardzo dobra interwencja bramkarza Chelsea po strzale Shelveya sprzed pola karnego.

2
1
2
1
1
45'

44'

Gol! Strzelił Michy Batshuayi. Asystował mu Eden Hazard. 2:0! Belg zagrał do swojego rodaka, który miał nieco szczęścia, ponieważ jego strzał został przyblokowany, a mimo to piłka przelobowała bramkarza i znalazła się w siatce.

18
6
3
3
3
41'

Antonio Ruediger jak rasowy napastnik minął rywala, a następnie "rogalem" z 20 metrów uderzył tuż obok słupka.

3
3
1
1
1
38'

Korner dla Chelsea. Nieco zagotowało się w polu karnym, ale piłka została ostatecznie wybita.

1
36'

Indywidualna akcja Gayle'a i chociaż miał obok siebie dwóch zawodników, to zdołał oddać strzał. Bez problemu złapał go Wilfredo Caballero.

2
2
35'

Obraz gry nie zmienia się - nadal atakuje Chelsea.

3
2
1
1
2
31'

Gol! Strzelił Michy Batshuayi. Asystował mu Marcos Alonso. 1:0 dla Chelsea! Długie podanie do Hazarda, który odegrał piłkę do wbiegającego Alonso. Ten przytomnie dostrzegł Batshuayiego, który tylko dołożył nogę.

19
8
3
3
3
27'

Przyblokowany strzał Alonso z 14 metrów. Podawał Pedro.

1
26'

Najlepsza okazja w meczu i mieli ją goście. Jonjo Shelvey z siedmiu metrów uderzył w krótki róg, ale bramkarz wybił piłkę na korner.

1
24'

Isaac Hayden znokautowany po tym jak dostał piłką w twarz. Przerwa w grze.

2
2
23'

Spadło tempo meczu. W ostatnich minutach niewiele się dzieje na boisku.

1
2
3
21'

Javier Manquillo szarżował prawą flanką, ale wyszedł z piłką poza boisko.

2
1
1
2
18'

Strzał Hazarda trafił w mur piłkarzy Newcastle.

2
1
1
5
1
17'

Żółtą kartkę otrzymał Chancel Mbemba. Faulowany Hazard 17 metrów od bramki Newcastle.

Newcastle United
1
1
1
1
1
13'

Davide Zappacosta ucierpiał w jednym ze starć i potrzebuje pomocy medycznej.

3
1
2
2
3
11'

Shelvey nieprzepisowo zatrzymał Pedro, ale uniknął żółtej kartki.

1
2
1
8'

Trwa zażarta walka w środkowej strefie boiska. Newcastle nie cofnęło się na własną połowę tylko wysoko atakuje Chelsea.

3
2
1
5'

Żywe tempo od pierwszych minut spotkania.

3
1
2'

Eden Hazard wpadł w pole karne i był przekonany, że wywalczył rzut rożny. Innego zdania był sędzia meczu.