Jupiler League
03 mar 2018 20:00
komentarz

Dziękujemy za uwagę. Anderlecht pokonał Zulte Waregem 3:2 po dwóch trafieniach Łukasza Teodorczyka i jednym Ryoty Morioki. Gospodarze odpowiedzieli trafieniami Baudry'ego i Saponjicia.

8
6
1
1
4
90+5'

Sets broni! Ostatnia wrzutka w pole karne, Obrajić próbuje strzelić głową, lecz golkiper ratuje zespół Anderlechtu, który wygrywa 3:2!

8
6
3
3
2
90+4'

Anderlecht. Schodzi: Adrien Trebel. Wchodzi: Josue Sa.

3
4
2
2
3
90+3'

Goście oddalają zagrożenie, a w dodatku sędzia przerywa grę.

7
2
1
90+3'

Pusta bramka Zulte Waregem! Bossut wbiega w pole karne. Czy to będzie akcja rozpaczy?

1
2
6
90+1'

Sędzia doliczył co najmniej 4 minuty do tego spotkania.

7
5
5
6
5
90+1'

Peter Olayinka dostał fenomenalne podanie z głębi pola i tylko sobie znanym sposobem nie traffił do bramki! Wciąż 2:3.

4
3
3
2
2
90'

Anderlecht. Schodzi: Łukasz Teodorczyk. Wchodzi: Silvere Ganvoula. Owacje na stojąco dla Polaka.

88'

Ależ dzieje się w końcówce tego meczu! Gospodarze znów byli o włos od zdobycia gola.

5
5
5
4
4
87'

Kontra Anderlechtu powstrzymana. Miejscowi wciąż mają szansę na remis!

8
6
5
3
7
85'

Gol! Strzelił Ivan Saponjić. Olbrzymi błąd defensywy gości i Zulte wraca do gry. Saponjić kapitalnie odnalazł się w polu karnym.

12
84'

Nieuznana bramka dla gospodarzy! Sędzia dostrzegł spalonego.

7
3
3
3
2
80'

Ależ to wyglądało groźnie. Matz Sets runął na murawę niczym drewniana kukła. Na szczęście bramkarz szybciutko podniósł się i jest w stanie kontyunować grę. Przy okazji brawo za udaną interwencję.

6
3
2
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Teodorczyk. A więc Polak doczekał się niestety upomnienia od sędziego.

6
6
6
9
11
78 '

Anderlecht. Schodzi: Ryota Morioka. Wchodzi: Francis Amuzu. Japończyk kolejny raz schodzi z boiska z podniesioną głową.

76'

Zulte wzięło się do pracy w ostatnim kwadransie tego meczu. Pod bramką podopiecznych Heina Vanhaezebroucka znów spory kocioł

4
3
2
1
2
76'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Anderlechtu, którego ostatecznie nie udało się wykorzystać.

4
4
75'

Zulte. Schodzi: Theo Bongonda. Wchodzi: Ivan Saponjić. To już ostatnia roszada w drużynie miejscowych.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Theo Bongonda #95
3
3
74'

Walsh w boczną siatkę. Ależ świetna okazja dla Zulte!

4
3
72'

Ciekawa statystyka Anderlechtu. Fiołki oddały zaledwie trzy strzały w całym meczu. Skuteczność 100%.

9
7
3
2
2
70'

Znów faulował Teodorczyk. Polak musi uważać, by nie otrzymać upomnienia od arbitra.

3
4
3
1
1
69'

Zbyt długo zastanawiał się Kaya - bardzo łatwa strata piłkarza, który wszedł z ławki.

5
3
2
67'

Spory pech Gierkensa. Bolesny uraz, zawodnik musi na chwilę opuścić boisko.

3
4
2
1
2
66'

Znów bezpiecznie we własnej strefie obronnej Anderlecht.

6
4
63'

Kenny Saief ucierpiał w starciu głowami, lecz będzie mógł najprawdopodobniej kontynuować grę.

4
5
1
61'

Tempo meczu wyraźnie spadło, ale Zulte nie ustaje w swoich atakach i cały czas próbuje zaskoczyć Matza Setsa.

3
1
1
59'

Ciekawy lob głową. Sandy Walsh zagrał wyjatkowo niekonwencjonalnie, lecz mogło to przynieść naprawdę dobry efekt. Wciąż 1:3 dla Anderlechtu.

1
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Sandy Walsh. To dopiero pierwszy kartonik w tym meczu.

2
3
1
58'

Kolejny kiepsko wykonany stały fragment gry przez gospodarzy. Piłka nie doleciała nawet w pole bramkowe.

2
4
1
1
56'

Lekka przewaga Zulte Waregem póki co nie przekłada się na korzystne sytuacje. Anderlecht kontroluje wynik.

4
1
1
2
54'

Teodorczyk przepchnął Bjorndala, lecz znów można mieć wątpliwości co do zasadności decyzji arbitra.

2
4
2
1
3
53'

Ryota Morioka tym razem przekombinował, zagrywając piętką do nikogo na 16 metrze, lecz luz oraz technika jaką demonstruje Japończyk jest imponująca.

3
1
52'

Bardzo nieudana wrzutka Kayi ze stojącej piłki.

1
3
1
51'

De Pauw faulowany. Kapitan gospodarzy jest dziś najlepszym graczem tej drużyny.

1
4
1
50'

Korner dla gości, ale niebezpieczeństwo zażęgnany w łatwy sposób.

1
1
1
1
48'

Dość spokojny początek drugiej odsłony gry. Lekka przewaga w posiadaniu piłki graczy Zulte-Waregem.

4
2
2
1
1
46'

Zulte. Schodzi: Idrissa Doumbia. Wchodzi: Onur Kaya.

46'

Wszyscy zastanawiają się, czy Łukasz Teodorczyk jest w stanie zdobyć drugi hat-trick z rzędu.

8
4
1
1
czas Druga połowa
45'

Po tak intensywnych pierwszych 45 minutach, obie ekipy czekają już na koniec połowy.

2
2
1
2
43'

Ależ aktywny jest w tym meczu Teodorczyk. Bez cienia wątpliwości reprezentant Polski wrócił do formy z zeszłego sezonu.

12
5
1
1
1
43'

Gospodarze wcale nie pogodzili się z faktem utraty kolejnej bramki i wciąż ambitnie dążą do uzyskania kontaktu.

3
1
1
1
41'

Teodorczyk lekko faulował Derijcka, lecz ciężko doszukiwać się przewinenia Polaka.

5
4
4
2
2
39'

Tym razem zagrożenie z drugiej strony. Korner dla miejscowych.

1
1
1
3
3
38'

Nieudana wrzuta z prawej strony miejscowych kończy się szybką kontrą Saiefa, lecz Bossut wybija piłkę ofiarną interwencją na rzut rożny.

2
2
1
1
1
37'

Kolejne uderzenie Teodorczyka! Ależ było blisko, lecz świetnie broni Bossut.

3
3
3
1
1
36'

Zablokowany strzał Onalyiki.

3
2
1
2
1
33'

Niewiarygodnie szybkie spotkanie. Właśnie takie mecze chcemy oglądać jak najczęściej!

7
8
3
1
1
31'

Gol! Strzelił Łukasz Teodorczyk. TEO! To już dublet naszego napastnika!

122
67
16
7
4
28'

Gol! Strzelił Marvin Baudry. Asystował mu Theo Bongonda. Piękne trafienie głową z rzutu rożnego! Gospodarze wracają do gry.

Asysta:
18
15
10
18
20
28'

Świetna interwencja bramkarza gości!

5
4
2
1
26'

Łatwa strata Petera Olayinki w polu karnym.

4
3
3
25'

Sandy Walsh próbował uderzenia głową po wrzutce z prawej strony, lecz zdecydowanie za słabo by pokonać Setsa.

4
4
1
1
25'

Bezsprzeczna dominacja Anderlechtu. Pod bramkę Bossuta co chwilę suną ataki.

5
5
1
2
24'

Teodorczyk na spalonym.

4
3
1
5
5
24'

Idrissa Doumbia próbował dośrodkowania, ale nie była to najlepsza decyzja.

3
2
1
2
22'

Świetnie układa się współpraca pomiędzy Morioką a Teodorczykiem. Polak próbował wypuścić w ofensywie Gerkensa - tym razem nieskutecznie.

12
7
2
20'

Nieudany przerzut w wykonaniu graczy Zulte-Waregem.

5
6
1
18'

Nieco chaosu na murawie w Roeselare. Goście próbują uspokoić sytuację.

5
5
4
16'

Zulte. Schodzi: Kingsley Madu. Wchodzi: Fredrik Oldrup Jensen. Ależ nietypowy ruch w wykonaniu szkoleniowca gospodarzy. Zmiana niespowodowana kontuzją już w 16. minucie spotkania.

Kingsley Madu #15
7
6
1
1
15'

Anderlecht już praktycznie ułożył sobie to spotkanie, ale nie ustaje w atakach. Morioka dobrze zagrywał do Teodorczyka, lecz ten trafił w obrońcę.

7
6
5
2
4
13'

To ósmy gol Teo w bieżącym sezonie Eersteklase.

18
10
2
1
2
12'

Gol! Strzelił Łukasz Teodorczyk. Asystował mu Pieter Gerkens. GOOL! Kolejne trafienie Łukasza Teodorczyka w Juplier League. Polak nie był na spalonym, uderzył lekko, pomiędzy nogami bramkarza. 2:0 dla gości!

95
57
11
3
3
11'

Stały fragment gry. Rzut rożny kończy się przewinieniem Obradovicia. Waregem wznawia od bramki.

6
6
3
1
2
10'

Niedokładny przerzut graczy Anderlechtu.

5
4
2
2
4
9'

De Pauw minimalnie ponad bramką.

6
6
2
2
2
8'

Ostre wejście pod polem karnym Anderlechtu. Szansa dla gospodarzy z rzutu wolnego.

6
7
2
3
6'

Dobra interwencja w defensywie De Pauwa. Anderlecht tym razem powstrzymany.

6
5
2
1
1
5'

To już 3 gol Morioki w Anderlechcie. Przypomnijmy, że były gracz Śląska Wrocław niedawno zadebiutował w ekipie Fiołków.

6
6
5
1
1
3'

Gol! Strzelił Ryota Morioka. Asystował mu Dennis Appiah.  Nieprawdopodobnie szybki początek gości! Dośrodkowanie w pole karne, a tam znakomicie odnalazł się mikry Japończyk, który głową pokonał golkipera gospodarzy. 0:1!