Holandia. Schodzi: Ryan Babel. Wchodzi: Luuk de Jong.

6
3
5
86'

Atakował Ruud Vormer. Był ostro zatrzymywany przez Mendy'ego, sędzia jednak nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

8
3
3
3
3
85'

Długa akcja Holendrów. W końcu jednak Francuzi zdołali wybić piłkę.

10
5
3
1
2
84'

Zagotowało się we francuskim polu karnym! Sytuację wyjaśnił dopiero N'Zonzi.

9
3
2
2
4
82'
ZMIANA

Holandia. Schodzi: Kenny Tete. Wchodzi: Daryl Janmaat.

4
2
4
1
1
81'
ZMIANA
80'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Pavard. Za faul.

5
2
6
6
6
78'

Doskonały rajd Mbappe, jednak w polu karnym zatrzymał go van Dijk.

7
6
5
5
9
76'
ZMIANA

Holandia. Schodzi: Quincy Promes. Wchodzi: Ruud Vormer.

7
5
3
5
4
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Benjamin Mendy. Doskonale dośrodkował Mendy, a na posterunku był Giroud! Francuski napastnik w końcu sie przełamał i strzelił z woleja mimo asysty van Dijka!

33
21
10
6
14
74'

Z rożnego wrzucał Griezmann, najwyżej skoczył Blind.

5
2
2
2
4
73'

Akcja Francuzów. Mbappe podawał do Giroud, ten przewrócił się w polu karnym. O "jedenastce" nie ma mowy.

9
2
2
1
4
71'

Szansa Depaya. Miał przed sobą tylko jednego rywala, ale Varane okazał się ścianą nie do przejścia.

5
5
3
3
3
69'

I kolejna szansa Holandii! Tym razem w boczną siatkę Memphis Depay.

13
4
1
1
10
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ryan Babel. Asystował mu Quincy Promes. I mamy nieoczekiwanie remis! Francuzi przysnęli na chwilę na Stade de France, co wykorzystali goście. Gola strzelił Babel, który wykorzystał dośrodkowanie Promesa.

24
5
7
7
11
66'

To powinien, a nawet musiał być gol! Georginio Wijnaldum urwał się doskonale zorganizowanej dotychczas francuskiej obronie, wyszedł sam na sam z bramkarzem i fatalnie przestrzelił!

6
6
3
10
66'

Po dośrodkowaniu Blinda, najwyżej skoczył Varane.

5
2
1
64'

Po rzucie wolnym Holendrów, piłkę pewnie złapał Areola.

6
4
62'
ZMIANA
59'

Francuzi znów "siedli" na rywalu. Z dystansu strzelał Antoine Griezmann, jednak wyraźnie chybił.

4
3
5
2
5
56'

Żółtą kartkę otrzymał Antoine Griezmann. Pocignął rywala za... spodenki.

2
6
8
6
5
55'

Krótko rozegrany rzut rożny Holendrów. Pewnie piłkę złapał Areola.

5
6
2
2
2
53'

Raphael Varane doskonale ubiegł Ryana Babbela. Holendrzy mają problem nawet z posłaniem piłki na bramkę rywala.

4
3
3
3
3
51'

Tym razem Mbappe zdecydował się na strzał z dystansu. Posłał piłkę nad poprzeczkę.

3
3
8
3
4
50'

Chrapkę na atak miał Mbappe, jednak był na spalonym.

3
4
4
3
5
48'

czas Druga połowa
44'

Jedna z nielicznych akcji Holendrów. Bezproblemowo piłkę złapał Alphonse Areola.

8
8
4
5
5
42'

Po długim podaniu, głową strzelał Giroud, choć trudno nazwać to strzałem. Pewnie piłkę złapał holenderski bramkarz.

5
5
8
7
6
39'

Matthijs de Ligt sfaulował Griezmanna. Sędzia potraktował go z przymrózeniem oka.

4
7
7
4
10
34'

Po wrzutce Griezmanna, głową próbował zaskoczyć Samuel Umtiti. Tym razem pewnie złapał Jasper Cillessen.

5
7
7
9
8
32'

Na spalonym Kylian Mbappe Lottin.

4
4
7
6
4
31'

Z rzutu wolnego próbował Memphis Depay, ale najwyżej w polu karnym skoczył Paul Pogba.

6
4
3
2
3
26'

Po rzucie wolnym głową strzelał Mbappe, którego wyraźnie szuka piłka w polu karnym. Tym razem bezproblemowo Cillessen.

4
6
5
4
4
24'

Poo długim podaniu w pole karne, piłkę złapał Alphonse Areola.

5
5
4
4
4
24'

Holendrzy od długiego czasu podają sobie piłkę w okolicach środka pola. Każda próba podania do przodu, pod pole karne, kończy się skuteczną interwencją mistrzów świata.

5
4
3
2
4
22'

Francuzi nieco zwolnili. Holendrzy jednak nie potrafią nawet zbliżyć się do bramki rywali.

4
4
3
2
3
19'

Griezmann podał w wolną strefę do biegnącego Hernandeza, ten jednak na pełnej szybkości nie trafił do bramki rywala.

6
3
5
5
3
16'

Z rożnego wrzucał Depay, ale najwyżej skoczyli francuscy obrońcy.

5
6
5
3
4
15'

Pavard uratował swój zespół, ubiegając rywala we własnym polu karnym.

9
4
4
3
3
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Blaise Matuidi. I mistrzowie świata już prowadzą! Po serii błędów holenderskiej defensywy, Matuidi wrzucił piłkę do Mbappe, a ten pewnie skierował piłkę do bramki.

58
34
8
10
12
11'

Kolejny celny strzał Francuzów. Tym razem Lucas Hernandez strzelił, obronił Jasper Cillessen.

6
5
10
6
5
10'

Świetna szansa Francuzów! Griezmann podał piłkę w pole karne, tam był Kylian Mbappe Lottin, który z 11. metra strzelił prosto w bramkarza!

5
4
23
5
5
8'

Przeważają Francuzi, Holendrzy jednak bronią się większością składu pod własnym polem karnym.

6
5
5
1
6
6'

W pole karne zagrywał Antoine Griezmann, tam był Olivier Giroud, ale dobrze ustawiony obrońca z Holandii.

5
6
1
1
8
3'

I mamy pierwszy strzał Holendrów. Quincy Promes uderzył niecelnie, obok słupka. Możemy sobie wiele obiecywać po początku tego meczu.

7
6
4
1
5
2'

Po rzucie rożnym,Holendrzy szybko oddalili zagrożenie.

3
1
5
3
5
1'

W 50. sekundzie pierwszy strzał Francuzów! W polu karnym zatańczył Kylian Mbappe Lottin,  tym razem górą Cillesen.

5
3
9
2
czas Start meczu
20:08

Mistrzowie świata zostali żywiołowo przyjęci przez kibiców.

9
2
1
2
20:08

Piłkarze wyszli na boisko, przy komplecie publiczności. Hymny obu państw!

7
2
1
20:08

Spotkanie odbędzie się na Stade de France. Arbitrem jest pan Mallenco z Hiszpanii.

6
1
1
1
20:08

Dla reprezentacji Francji jest to drugi mecz w Lidze Narodów. W pierwszym, mistrzowie świata zremisowali bezbramkowo z Niemcami.