Rzut karny dla Holandii! Frenkie de Jong sfaulowany przez Sissoko.

3
4
4
90+4'

Po kontrataku groźny techniczny strzał oddał Frenkie de Jong i Hugo Lloris z kłopotami wybił piłkę na rzut rożny.

5
3
1
2
2
90+1'
ZMIANA

Holandia. Schodzi: Ryan Babel. Wchodzi: Nathan Ake.

8
2
1
2
90'

Doliczone 4 minuty.

6
2
3
3
89'
ZMIANA
89'

2
88'

Bezradność Francuzów jest porażająca. To bardzo słaby mecz w ich wykonaniu.

8
9
4
4
1
86'
ZMIANA
82'

Nie zanosi się na nagły przełom. Holendrzy spokojnie pilnują jednobramkowego prowadzenia.

7
3
3
3
2
81'
ZMIANA

Francja. Schodzi: Steven N'Zonzi. Wchodzi: Tanguy Ndombele.

3
78'

Francuzi próbują coś wskórać. Ruszyli teraz do ataku, ale wciąż idzie im jak po grudzie.

5
6
3
3
1
74'

Memphis Depay wpadł w pole karne, uderzył płasko z ostrego kąta i znów Francuzów uratował Hugo Lloris!

9
7
2
2
4
73'

Soczysty płaski strzał z rzutu wolnego oddał Memphis Depay i Hugo Lloris obronił z wielkim trudem!

4
2
1
4
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Benjamin Pavard.

8
3
1
3
5
70'

N'Golo Kante zbyt mocno zagrał w pole karne do Ousmane Dembele, w efekcie ten drugi dośrodkował do nikogo.

2
1
1
4
65'
ZMIANA
65'
ZMIANA
62'

Holendrzy nieustannie naciskają! Teraz Hugo Lloris obronił strzał głową Dumfriesa, a po chwili zatrzymał jeszcze jego dobitkę z bardzo ostrego kąta.

3
3
3
4
1
60'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego tuż nad poprzeczką główkował Virgil van Dijk.

5
4
2
4
3
59'

Z rzutu wolnego na zbyt niskim pułapie dośrodkował Memphis Depay i sytuację wyjaśnił Olivier Giroud.

2
2
3
4
3
58'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Digne.

2
1
1
3
57'

Blaise Matuidi zablokował strzał Dumfriesa z ostrego kąta.

2
3
1
1
56'

Memphis Depay podał z rzutu wolnego do Babela, ale ten stracił piłkę w polu karnym.

3
3
2
2
2
54'

Holendrzy kontrolują boiskowe wydarzenia, Francja ma duży problem ze stwarzaniem sytuacji.

3
5
3
1
1
50'

Z narożnika pola karnego uderzył Ryan Babel - po rykoszecie piłka poleciała nad poprzeczką.

3
2
1
3
4
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał N'Golo Kante.

2
2
2
3
6
49'

Na razie dużo walki w środkowej strefie boiska.

3
2
1
2
2
Czy Francuzi strzelą po przerwie co najmniej jednego gola?
2
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
1
1
1
45'

Doliczona 1 minuta.

4
4
2
1
1
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Georginio Wijnaldum.

1:0 dla Holandii! Lloris instynktownie nogą obronił strzał Babela z kilku metrów, ale przy dobitce Wijnalduma nie miał już najmniejszych szans.

36
22
10
11
11
39'

Georginio Wijnaldum zamknął akcję oskrzydlającą, ale w świetnej sytuacji główkował niecelnie.

5
3
3
3
3
37'

Memphis Depay ucierpiał w starciu z jednym z obrońców i przez chwilę zwijał się z bólu.

3
2
2
1
2
35'

Blaise Matuidi zakręcił holenderską obroną i dośrodkował w kierunku bliższego słupka. Tam jednak skutecznie interweniował Hugo Lloris.

2
3
2
1
4
31'

Francuzi się przebudzili i w ostatnich minutach to oni mają nieco więcej z gry. Gospodarze czyhają na kontry.

3
1
1
1
3
28'

Potężna bomba Pavarda z 20 metrów i piłka poszybowała tuż nad poprzeczką!

4
2
1
2
4
24'

Memphis Depay chybił celu płaskim strzałem z ostrego kąta. Gola i tak by jednak nie było, bo holenderski napastnik znajdował się na spalonym.

6
4
2
3
4
20'

Mecz się nieco wyrównał. Ostatnie minuty bez spięć podbramkowych.

5
5
3
4
4
17'

Żółtą kartkę otrzymał Georginio Wijnaldum.

15'

Sprzed pola karnego w trybuny strzelił Antoine Griezmann.

5
4
1
1
5
13'

Ryan Babel strącił piłkę w polu karnym do Depaya, ten jednak uderzył wprost w ręce Llorisa.

4
2
2
3
2
10'

Pierwsza i od razu całkiem niezła szansa Francuzów. Po dośrodkowaniu Digne'a celnie główkował Antoine Griezmann, jednak piłkę złapał Jasper Cillessen.

4
2
2
4
4
9'

Raphael Varane zastopował w polu karnym groźne dośrodkowanie Blinda z lewej strony boiska.

3
2
2
2
2
8'

Dość zaskakujący obrazek. Mistrzowie świata mają problem z wyjściem z własnej połowy.

3
1
3
2
1
6'

Pierwsze minuty zdecydowanie dla Holendrów, którzy ruszyli do ataku.

6
2
3
2
3
3'

Kapitalna okazja Oranje! Memphis Depay wyłożył piłkę na środek pola karnego, stamtąd uderzył Georginio Wijnaldum i instynktownie obronił to Hugo Lloris.