13
6
7
90'

Hiszpanie blisko zdobycia siódmego gola. Na spalonym był jednak Ceballos. Wcześniej potężnie na bramkę Kalinicia uderzył Alcantara.

8
7
9
5
4
87'

Chorwaci starają się zdobyć honorowego gola, ale ich ataki nie stanowią problemów dla hiszpańskich obrońców.

3
4
4
7
1
84'

Mogło być 7:0, ale Rodrigo Moreno minimalnie spudłował.

6
6
4
13
3
84'

Hiszpanie dobrze grają w defensywie i na niewiele pozwalają swoich rywali.

6
1
2
2
1
81'

Ramos ucierpiał po zderzeniu z Perisiciem. Krótka przerwa w grze.

6
3
3
4
79'

Akcja Chorwatów przerwana z powodu faulu w ofensywie.

1
1
2
5
1
77'

Strzał Rodrigo z dwudziestu metrów. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

2
1
1
2
1
76'

Zrezygnowany Dalić obserwuje poczynania swoich podopiecznych. Chorwaci mają dużo wniosków do wyciągnięcia po blamażu w Elche.

1
1
2
2
1
74'
72'

Livaja ledwo pojawił się na boisku, a już miał szansę na zdobycie gola. Zabrakło jednak trafienia w piłkę.

4
1
2
1
3
71'

Chorwacja. Schodzi: Ivan Santini. Wchodzi: Marko Livaja.

6
2
4
4
4
70'

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Marco Asensio. Po raz kolejny zaspała chorwacka defensywa, co wykorzystał Isco.

48
22
11
7
7
68'

Santini próbował przelobować de Geę, ale ten nie dał się zaskoczyć.

2
2
2
1
3
67'

Hiszpanie mają pełną kontrolę. Chorwaci nawet nie próbują się odgryźć ofensywną akcją.

1
4
2
1
3
65'
62'
62'

Hiszpanie w natarciu. Chorwaci mają niewiele do powiedzenia.

9
4
4
2
6
59'
58'

Jedna z nielicznych akcji Chorwatów, ale był spalony.

2
2
6
4
5
56'

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Ramos strzałem głową pokonał Kalinicia.

36
25
9
11
11
55'

Kolejna szansa Hiszpanów, ale znów niewiele zabrakło, by zdobyć gola.

2
4
2
52'

Po czwartym straconym golu z Chorwatów zeszło powietrze. Hiszpanie częściej utrzymują się przy piłce i kontrolują losy meczu.

6
6
2
1
1
49'

Gol! Strzelił Rodrigo Moreno. Asystował mu Marco Asensio. Świetna akcja Hiszpanów. Rodrigo w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi.

39
21
7
4
12
46'

Początek drugiej połowy.

1
2
3
1
1
45+2'

Hiszpanie blisko zdobycia czwartego gola. Po strzale Rodrigo piłka minimalnie przeleciała obok słupka.

8
5
4
1
1
45'

Pierwsza połowa potrwa o dwie minuty dłużej.

6
3
45'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Rakiticia z rzutu wolnego. Piłkę złapał de Gea.

4
4
2
2
1
43'

Chorwatom zaczynają puszczać nerwy. Zaczynają grać coraz bardziej agresywnie.

3
2
5
4
5
40'

Asensio z rzutu wolnego z ponad dwudziestu metrów uderzył wysoko nad poprzeczką.

2
4
3
5
1
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcelo Brozović.

4
4
2
9
4
38'

Dalekie podanie w kierunku Rodrigo, ale tym razem Chorwaci skutecznie zainterweniowali i wybili piłkę.

3
8
1
2
1
37'

Chorwaci zepchnięći do defensywy. Hiszpanie w świetnym stylu wykorzystują ich błędy.

7
3
4
2
5
35'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Lovre Kalinić. Kapitalna szarża Asensio. Gdy otrzymał piłkę, był przy linii bocznej. Ruszył z nią i uderzył sprzed pola karnego. Piłka odbiła się od poprzeczki, pleców Kalinicia i wpadła do siatki.

37
20
14
12
13
33'

Gol! Strzelił Marco Asensio. Katastrofalny błąd chorwackiej defensywy. Jeden z Chorwatów podał do Asensio, a ten uderzył z dwudziestu metrów nie do obrony.

49
26
12
15
18
32'

Rodrigo próbował przedrzeć się przez chorwacką defensywę, ale tuż przed polem karnym stracił piłkę.

9
4
5
4
3
29'

Hiszpanie nie narzucają wysokiego tempa. Cierpliwie rozgrywają piłkę i wymieniają się podaniami.

3
2
5
4
2
26'

Chorwaci starają się jak najszybciej doprowadzić do wyrównania. Hiszpanie muszą uważać na ich ataki.

4
2
8
3
1
24'

Gol! Strzelił Saul Niguez. Asystował mu Dani Carvajal. I mamy bramkę! Chorwaci atakowali, ale to Hiszpanie mogą cieszyć się z gola. Po dośrodkowaniu Carvajala głową uderzył Saul Niguez i pokonał chorwackiego bramkarza.

42
26
15
15
12
22'

Chorwaci mają przewagę, ale nie potrafia jej udokumentować bramką. Hiszpanie starają się przejąć inicjatywę.

4
4
4
4
5
20'

Wymuszona zmiana u Chorwatów. Vrsaljko doznał urazu i musiał opuścić boisko.

3
1
4
7
3
20'

Chorwacja. Schodzi: Sime Vrsaljko. Wchodzi: Marko Rog.

4
3
6
8
3
17'

Kolejna szansa Chorwatów. Uderzenie Perisicia zostało zablokowane i de Gea pewnie złapał piłkę.

5
3
1
5
2
15'

Podanie w kierunku Rodrigo, ale ten nie zdołał przejąć piłki. Od bramki grę wznowił Kalinić.

3
2
3
2
1
14'

To powinno być 1:0 dla Chorwacji. Santini otrzymał świetne podanie i miał stuprocentową sytuację na zdobycie gola, jednak minimalnie spudłował.

4
1
4
2
6
12'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Santini.

4
2
3
5
4
10'

Kolejny błąd w defensywie Hiszpanów. Nie wykorzystał go jednak Rakitić, który nie wiedział czy ma strzelać, czy podać do jednego z kolegów i stracił piłkę.

6
1
1
1
2
9'

Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez Hiszpanów. Akcja przerwana przez arbitra z powodu faulu.

3
1
4
4
2
8'

Groźna akcja Chorwatów. Carvajal próbował dograć do Rodrigo, ale w ostatniej chwili zainterweniował chorwacki obrońca.

3
1
2
1
3
5'

Błąd Hiszpanów w defensywie. Mało brakło, a Chorwaci objęliby prowadzenie. Minimalnie niecelny strzał Rakiticia.

10
2
3
2
2
4'

Indywidualna akcja Perisicia, ale jego strzał został zablokowany.

7
1
5
2
1
2'

Długie zagranie w kierunku Rodrigo, ale piłkę przechwycił chorwacki bramkarz.