3
5
90+7'

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Asystował mu Dani Ceballos.

Hiszpania zdobyła bramkę kontaktową, a po chwili Szymon Marciniak zakończył mecz. Z prawej strony boiska dobrze dośrodkował Dani Ceballos, zaś Sergio Ramos "szczupakiem" posłał piłkę do siatki.

32
21
7
5
17
90+4'

Hiszpanie jeszcze okupują angielskie pole karne, ale rywale wybijają piłkę z własnej "16" po kolejnych dośrodkowaniach.

5
2
2
1
5
90'

Sędzia Szymon Marciniak doliczył aż 7 minut do regulaminowego czasu gry.

7
5
4
1
3
90'
87'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Dani Ceballos.

5
2
2
1
3
85'

Anglia. Schodzi: Kieran Trippier. Wchodzi: Trent Arnold.

84'

Kolejny strzał reprezentanta Hiszpanii, tym razem Marco Asensio. Jednak ponownie Hiszpan przestrzelił.

2
3
4
1
83'

Płaski, niecelny strzał zza pola karnego oddał Thiago Alcantara.

1
2
2
2
1
81'

Szarżował Harry Kane, ale został przyblokowany przez Sergio Ramosa i grę od własnej bramki wznowi David de Gea.

3
2
1
2
80'

Paco Alcacer przymierzył z mniej więcej 25 metrów, a nie dał się zaskoczyć Jordan Pickford, który "na raty" złapał futbolówkę.

6
4
3
2
77'

Paco Alcacer nieczysto trafił w piłkę i oddał bardzo niecelny strzał na bramkę Anglii.

4
2
4
1
2
76'

Anglia. Schodzi: Ross Barkley. Wchodzi: Kyle Walker.

75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jonny Castro.

7
2
4
1
74'

Marcus Rashford zameldował się na pozycji spalonej.

3
2
6
3
6
73'
72'

Marcos Alonso uderzył z rzutu wolnego wysoko ponad angielską bramką.

4
5
4
3
3
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ross Barkley.

1
1
5
1
70'

Anglicy spuścili z tonu, a Hiszpanie walczą o bramkę kontaktową. Ta bierność może się źle skończyć dla Synów Albionu.

2
1
2
68'

Harry Maguire ma problemy zdrowotnie i potrzebuje pomocy medycznej.

2
4
67'

Marcos Alonso zdecydował się na strzał, lecz uderzenie było lekkie i Jordan Pickford pewnie złapał piłkę.

3
1
1
65'

Żółtą kartkę za dyskusje otrzymał Harry Winks.

4
1
2
2
65'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Sergio Ramos.

6
2
5
1
64'

Jordan Pickford stracił piłkę (niepotrzebnie wdał się w drybling z przeciwnikiem), a Hiszpania mogła strzelić gola kontaktowego. Pickford ostatecznie wybił futbolówkę wślizgiem na rzut rożny. Hiszpanie domagali się odwizdania rzutu karnego za faul na Rodrigo, ale Szymon Marciniak pozostał niewzruszony.

11
5
6
5
5
63'

Na razie Harry Kane musiał opuścić boisko, ale wydaje się, że za chwilę będzie kontynuował grę.

2
1
2
2
2
61'

Sergio Ramos w środku pola w bezpardonowy sposób potraktował Harry'ego Kane'a. Od rzutu wolnego swoją akcję wznowi Anglia.

3
3
3
2
7
58'

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Asystował mu Marco Asensio.

Hiszpania zmniejszyła straty, wejście smoka niesamowitego w tym sezonie Paco Alcacera! Napastnik Borussii Dortmund zamienił uderzeniem piłki głową na bramkę dokładne dośrodkowanie Marco Asensio z rzutu rożnego.

41
9
10
3
11
57'

Hiszpania. Schodzi: Iago Aspas. Wchodzi: Dani Ceballos.

5
5
1
2
1
57'

Hiszpania. Schodzi: Saul Niguez. Wchodzi: Paco Alcacer.

9
1
2
1
56'

Saul Niguez przymierzył po ziemi z 17 metrów, ale na posterunku był Jordan Pickford, który chwycił futbolówkę.

4
1
2
2
2
55'

Kolejne niedokładności Hiszpanów przy rozegraniu piłki. Do wejścia szykują się Paco Alcacer i Dani Ceballos.

2
1
1
3
53'

Fatalnie zagrywał Iago Aspas i Pickford pewnie złapał piłkę. Nerowowo, co oczywiste przy takim wyniku, w hiszpańskich szeregach.

5
2
2
2
2
52'

Sporo walki w środku pola. Szymon Marciniak musiał sięgnąć po gwizdek, bo Iago Aspas faulował rywala.

4
3
3
2
2
50'

Marco Asensio groźnie strzelał z około 6 metrów, jednakże został zablokowany.

4
1
2
2
1
49'

Saul Niguez postanowił uderzyć z powietrza, ale piłka po jego strzale poszybowała w trybuny.

1
1
4
2
2
48'

Hiszpanie spokojnie rozgrywają atak pozycyjny, ale raczej nie forsują tempo. Anglicy tylko umiejętnie się przesuwają za piłką.

2
1
4
1
46'

Początek drugiej odsłony spotkania Hiszpania - Anglia.

17
3
4
2
4
44'

Anglicy grają swobodnie, bawią się piłką. Bardzo widoczni są Harry Kane oraz Raheem Sterling. Nieźle poczyna sobie również Marcus Rashford.

16
6
2
2
5
42'

Marco Asensio trafił z rzutu wolnego prosto w mur złożony z angielskich piłkarzy.

7
5
4
5
3
41'

Harry Maguire nieprzepisowo powtrzymywał przeciwnika i Szymon Marciniak odgwizdał rzut wolny dla Hiszpanii.

7
5
4
4
5
38'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Harry Kane.

Anglia trzy, Hiszpania zero! Cisza na stadionie w Sewilli. Harry Kane na wślizgu wyłożył piłkę jak na tacy Raheemowi Sterlingowi, a ten dopełnił formalności i posłał futbolówkę do pustej bramki.

50
32
9
5
8
37'

Kieran Trippier ucierpiał w starciu z rywalem, ale wstał z murawy i będzie kontynuował grę.

6
4
2
36'

Hiszpanie grają nieźle do czasu aż zbliżą się do pola karnego Synów Albionu. Tam ich ataki są łatwo rozbijane przez gości.

5
3
2
2
2
34'

Ależ zmotywowany jest dzisiaj Marcus Rashford, który napędza kolejne akcje angielskiej ekipy.

7
4
2
2
2
32'

Anglicy po raz ostatni wygrali w Hiszpanii w...1986 roku. Teraz są na dobrej drodze, żeby przerwać tą złą serię.

5
4
3
4
1
29'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Harry Kane.

Anglia wygrywa już 2:0! Harry Kane zagrał kapitalnie, w tempo do Marcusa Rashforda, a ten trafił do siatki w sytuacji sam na sam z Davidem de Geą.

47
24
5
7
13
29'

Marco Asensio składał się do efektownego strzału nożycami, ale skiksował.

2
1
3
1
28'

Rodrigo złapany w pułapkę ofsajdową.

5
3
2
1
1
27'

Faulowany był Thiago Alcantara i gospodarze rozpoczną swoją akcję od rzutu wolnego w okolicy linii środkowej boiska.

5
2
3
6
4
25'

Hiszpanie długo utrzymują się przy piłce, jednak na razie nic z tego nie wynika. Anglicy czyhają na odbiór futbolówki i wyjście z kolejnym szybkim atakiem.

4
1
1
1
1
23'

Jordan Pickford odbił piłkę po uderzeniu Thiago Alcantary z rzutu wolnego.

5
1
2
2
21'

Raheem Sterling był na pozycji spalonej, więc odpuścił walkę o piłkę. W ataku teraz znajduje się kadra Hiszpanii.

2
1
2
4
1
18'

Marco Asensio zszedł na prawą nogę, ale uderzył bardzo niecelnie, wysoko ponad angielską bramką.

1
6
3
2
2
16'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Marcus Rashford.

Anglicy dość niespodziewanie wyszli na prowadzenie 1:0! Świetnie akcję zainicjował Jordan Pickford. Piłka dotarła na lewe skrzydło do Marcusa Rashforda, a ten zagrał znakomite, otwierające drogę do bramki podanie do Raheema Sterlinga. Angielski napastnik tylko przymierzył z 15 metrów w "okienko", zaś David de Gea był bez szans.

14'

Hiszpanie wykonywali rzut rożny, lecz nic dobrego dla nich nie wynikło po tym stałym fragmencie gry.

7
4
3
4
1
12'

Żółtą kartkę za faul na Ramosie otrzymał Eric Dier.

3
1
5
3
5
11'

4
9'

Rozpędzony Marco Asensio zdecydował się na strzał, ale na posterunku był Jordan Pickford, który pewnie złapał piłkę.

6
2
1
1
1
8'

Hiszpanie, czego można było się spodziewać, prowadzą grę i spychają rywali do dość głębokiej defensywy.

5
4
4
1
1
6'

Harry Kane znalazł się na pozycji spalonej.

5
2
2
7
3
5'

Szczęśliwie po rzucie rożnym wybronili się Anglicy, których świetną interwencją przed stratą gola uratował Jordan Pickford.

7
2
3
1
1
4'

Sergio Busquets huknął z około 12 metrów, jednakże niecelnie.

6
5
3
2
1
3'

Ryzykownie w obronie zagrał Harry Maguire, ale nie stracił piłki, a przy tym ograł rywala.

4
1
2
1
3
2'

Gospodarze spokojnie wymieniają kolejne podania i cierpliwie rozgrywają atak pozycyjny.

5
3
2
4
2
1'

Konfrontację od środka boiska rozpoczęli Hiszpanie.