Anglicy starają się oddalić grę daleko od własnego pola karnego.

6
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Ben Chilwell.

Anglia wygrywa z Chorwacją 2:1! Ben Chilwell dokładnie dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, zaś bramkę na wślizgu zdobył niezawodny Harry Kane.

33
19
10
15
30
84'

Ben Chilwell znalazł się na spalonym.

7
4
2
4
4
83'

Niesamowicie na boisku pracuje kapitan Synów Albionu, Harry Kane. Trwa wymiana ciosów - atak za atak.

7
3
1
1
1
81'

Niesieni dopingiem swoich kibiców reprezentanci Anglii chcą pójść za ciosem i szukają drugiej bramki w tym meczu.

7
3
2
2
6
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jesse Lingard. Asystował mu Harry Kane.

Anglia doprowadziła do remisu 1:1! Joe Gomez wrzucił piłkę z autu w pole karne Chorwacji. Tam futbolówka dotarła do Harry'ego Kane'a, a ten zagrał ją do Jesse'ego Lingarda. Zawodnik Manchesteru United trafił do siatki z najbliższej odległości.

23
15
5
16
22
76'

Groźna, szybka akcja Chorwatów. Marcelo Brozović za długo zwlekał ze strzałem i gospodarze zażegnali niebezpieczeństwo.

1
3
1
1
1
75'

Lovre Kalinić pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu i dalekim wykopem wznowił grę.

2
2
1
2
2
73'
ZMIANA

Anglia. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Jadon Sancho.

73'
ZMIANA

Anglia. Schodzi: Fabian Delph. Wchodzi: Jesse Lingard.

2
2
2
1
2
70'

John Stones dobrze interweniował w obronie i będzie rzut rożny dla przyjezdnych.

1
1
1
1
2
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tin Jedvaj.

1
1
1
1
1
67'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Marcelo Brozović.

1
1
1
1
1
66'

Chorwaci starają się dłużej utrzymać przy piłce, bo czas biegnie na ich korzyść.

1
1
1
1
1
63'
ZMIANA

Anglia. Schodzi: Ross Barkley. Wchodzi: Dele Alli.

61'

Rozpędził się Ivan Perisić i uderzył około 3 metry obok angielskiej bramki.

3
1
3
3
3
60'

Marcelo Brozović huknął bardzo niecelnie po szybkim kontrataku Chorwatów. Coraz ciekawiej na Wembley.

2
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andrej Kramarić.

Chorwacja wyszła na prowadzenie 1:0! Andrej Kramarić cudownie "zatańczył" z angielskimi obrońcami w ich polu karnym i pokonał Jordana Pickforda.

38
23
14
14
14
57'

Groźny strzał Rossa Barkleya z dystansu został zablokowany przez rywala.

3
2
2
2
2
54'

Luka Modrić nieprzepisowo zatrzymał Sterlinga i rzut wolny dla Anglii.

3
1
3
3
3
52'

Raheem Sterling oddał celny strzał, zaś piłkę do boku sparował Lovre Kalinić.

2
1
1
1
2
51'

Piłkę przejęli Anglicy, ale na razie spokojnie budują atak pozycyjny.

2
2
2
49'

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Kolejne podania wymieniają Chorwaci.

2
2
2
46'
ZMIANA

Chorwacja. Schodzi: Ante Rebić. Wchodzi: Josip Brekalo.

5
4
4
2
4
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

5
3
3
2
2
42'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie meczu. Przy piłce znajduje się Chorwacja.

4
2
2
2
4
40'

W końcu Anglia przyspieszyła, a w boczną siatkę uderzył Ross Barkley.

3
3
2
2
3
40'

Od pewnego czasu na boisku wieje nudą, bo brak jest sytuacji podbramkowych.

2
2
2
2
2
37'

Atakowali lewym skrzydłem Anglicy, jednakże bezskuteczne. Po chwili faulowany był Brozović.

4
2
2
2
2
34'

Tempo gry spadło, ale to było oczywiste, że Anglicy nie będą cały czas atakować tak, jak na początku potyczki. Natomiast Chorwaci mają problem ze sforsowaniem angielskiej defensywy.

4
5
1
4
2
32'

W pułapkę ofsajdową został złapany Andrej Kramarić.

3
2
2
3
3
29'

Podopieczni Zlatko Dalicia próbują wciągnąć rywala na swoją połowę, żeby wyjść z szybkim atakiem.

5
2
2
2
2
26'
ZMIANA
3
1
1
1
1
26'

Żółtą kartkę za faul na Modriciu otrzymał Ross Barkley.

2
1
1
1
1
25'

Chorwacki zespół przede wszystkim chce uspokoić swoją grę w środku pola, gdzie operuje Luka Modrić.

3
3
2
1
1
22'

Głośny, żywiołowy doping kibiców na Stadionie Wembley w Londynie.

4
3
1
1
1
21'

Chorwaci mają problem z wymianą kilku celnych podań. Wysoki pressing Anglików robi swoje.

2
2
1
1
2
18'

Angielska ekipa nie zamierza zwalniać tempa. Będzie kolejny rzut rożny dla Synów Albionu.

3
2
1
2
1
16'

Ależ zamieszanie pod chorwacją bramką! Tin Jedvaj wybijał piłkę po strzale Harry'ego Kane'a, a wcześniej na 17. metrze interweniował Lovre Kalinić.

4
3
1
1
1
15'

Anglicy starają się dyktować warunki gry. Aktywny jest Harry Kane, który próbuje napędzać ataki gospodarzy.

2
2
2
12'

Harry Kane nie trafił czysto w piłkę w niezłej sytuacji po dośrodkowaniu z kornera. Od własnej bramki grę wznowi Kalinić.

2
2
2
11'

Raheem Sterling w sytuacji sam na sam trafił prosto w Lovre Kalinicia.

2
1
1
1
1
11'

1
9'

Ben Chilwell bardzo źle wykonywał rzut rożny. Jednak Anglia wciąż w ataku.

1
1
2
1
1
7'

Lovre Kalinić pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

3
2
1
1
1
5'

Harry Kane zameldował się na pozycji spalonej.

2
3
3
1
3
3'

Jordan Pickford popełnił błąd przy wyjściu na 16. metr i to mogło się źle skończyć dla Anglików.

4
4
4
3
3
1'

Od środka boiska rywalizację rozpoczęli Chorwaci.