1
1
3
90+3'

Łącznie arbiter doliczył w meczu 9 minut. Czyżby UEFA płaciła za nadgodziny? A na boisku Milan stara się coś zdziałać, ale sporo chaosu w grze Włochów.

2
7
2
1
5
90'

Sędzia doliczył 5 minut. Pan Francuz przesadza!

4
1
4
5
88'

Milan już chyba przestał wierzyć, że jest w stanie odrobić straty. To Arsenal ma zamiar dobić rywala.

4
3
2
2
1
85'
83'

Dogranie do Kalinicia, ale Ospina wyjściem niemal do linii pola karnego uratował Arsenal!

1
1
3
2
80'

Po rogu uderzał Bonaventura. W końcu celnie, ale... po drodze piłka trafiła obrońcę w plecy i będzie kolejny korner.

1
2
2
4
2
80'

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Rob Holding.

80'

Wślizg Koscielnego uratował gości. Uderzał Kessie z ok. 7 metrów.

2
79'

Milan. Schodzi: Davide Calabria. Wchodzi: Fabio Borini.

78'

Suso uderzał z ostrego kąta. Jednak wykonanie katastrofalne! To nie przeciętna Serie A.

1
2
76'

Milan rozgrywa piłkę w okolicach środka pola, Arsenal jest bardzo dobrze zorganizowany w defensywie.

1
5
72'

Bonaventura uderzył z rzutu wolnego, ale poślizgnął się i trafił w mur.

1
2
71'

Żółtą kartkę za atak nakładką otrzymał Aaron Ramsey.

1
69'

Milan. Schodzi: Patrick Cutrone. Wchodzi: Andre Silva.

68'

Tik-tak, tik-tak, tik-tak. Zabytkowa "cebula" Aresena Wengera odlicza kolejne sekundy do pierwszego od "wieków" zwycięstwa.

1
5
65'

Milan nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką Arsenalu. Goście kontrolują przebieg meczu.

2
2
2
2
5
62'
61'

Sędzia stojący aktualnie za bramką Arsenalu prawdopodobnie jest niewidzący. Kolejny raz podjął błędną decyzję będąc tuż przy akcji.

4
4
4
6
8
60'

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Sead Kolasinac.

4
3
3
4
6
59'

Ponownie z dystansu uderzył Bonaventura. Dałby już spokój spokój...

2
3
2
5
3
56'

Arsenal stara się spokojnie i długo rozgrywać piłkę. Milan czasu już nie ma, ale za tym idzie pośpiech i brak dokładności.

1
1
1
1
4
52'

Piłka dotarła do Bonaventury, ale ten z dwunastu metrów uderzył kilka pięter ponad bramką.

1
4
1
1
2
51'

Giacomo Bonaventura uderzył płasko prawą nogą. Ospina pewnie obronił.

4
1
2
1
4
49'

Błąd defensywy Milanu, Danny Welbeck był sam naprzeciwko Gianluigi Donnarumma. Bramkarz spóźnił wyjście, ale udało mu się zatrzymać rywala.

1
2
2
2
3
47'

Słowne "uprzejmości" na boisku i do tego tuż obok sędziego. Pożar szybko ugaszony.

2
2
5
2
5
46'

komentarz

Piłkarze dopiero wracają na boisko. Sporo czasu ma sędzia...

4
45+4'

Gol! Strzelił Aaron Ramsey. Asystował mu Mesut Oezil. Oezil w pole karne do Ramsey'a, ten w dziecinny sposób ograł bramkarza i do pustej bramki trafił na 0:2!

47
25
10
9
14
45+1'

Kontra Arsenalu. Piłkę w polu karnym przejął Henrich Mchitarjan, ale z siedmiu metrów trafił w poprzeczkę!

10
6
6
4
1
45'

Sędzia doliczył 4 minuty. Szok, niedowierzanie. Skąd arbiter wziął tyle minut?

3
1
1
1
44'

Po rzucie rożnym Ospina źle wyszedł do piłki, wyskoczył do niej Leonardo Bonucci, ale zabrakło mu centymetrów aby w nią trafić czołem.

1
1
2
2
42'

Danny Welbeck wpadł z piłką w pole karne, płaski strzał obronił Gianluigi Donnarumma.

4
2
2
3
1
42'

Kolejna składna akcja gości zakończona strzałem Caluma Chambersa, bramkarz sparował piłkę do boku.

2
2
2
2
2
40'

Groźnie pod bramką Milanu, jednak efektem tylko rzut rożny dla Arsenalu. Zabrakło uderzenia.

3
1
2
2
1
37'

Nie ma pomysłu Milan na zaskoczenie defensywy Arsenalu. Goście skupiają się obecnie na obronie.

4
3
1
3
2
33'

Milan niewiele potrafi zdziałać. To Włosi muszą gonić rywala i starać się odebrać mu piłkę.

1
2
2
30'

W końcu uderzał Milan, Giacomo Bonaventura dość niespodziewanie przymierzył, ale minimalnie chybił.

6
1
1
2
1
29'

Lekcja nr 1: Jak nie wykonywać rzutów rożnych. Wykład przedstawi Arsene Wenger wykorzystując zagranie swojego podopiecznego z 29. minuty.

2
8
2
1
3
28'

Po co jest sędzia zabramkowy, który ma problemy z szybkim ocenieniem czy piłka wyszła na aut?

5
2
1
1
3
27'

Arsenal coraz pewniejszy. Anglicy pozwalają Milanowi co najwyżej na dojście pod własne pole karne.

4
2
2
3
6
24'

Wściekły jest Davide Calabria. Włoch cały czas utyka, wygraża sędziemu, rywalom. Za moment prawdopodobnie dojdzie do zmiany.

6
3
3
4
8
22'

Od początku dobre tempo meczu. Piłkarsko lepiej wygląda Arsenal, ale Milan niedoskonałości stara się nadrabiać ambicją.

4
3
6
3
3
18'

Calabria podcięty w środku pola przez rywala. Piłkarz Milanu ma problemy.

1
3
2
9
3
15'

Gol! Strzelił Henrich Mchitarjan. Asystował mu Aaron Ramsey. Mchitarjan otrzymał piłkę w polu karnym, ograł rywala i uderzył. Futbolówka odbiła się od rywala i myląc bramkarza znalazła się w siatce! 0:1!

50
26
11
11
12
12'

Ospina wyszedł do boku pola karnego, Hakan Calhanoglu powinien się przewrócić w starciu z bramkarzem, ale postanowił ustać i... nie pozwolił arbitrowi podyktować rzutu karnego.

3
1
2
5
2
10'

Po stracie Arsenalu strzał... sytuacyjny ze szpica Cutrone. Piłka uderzyła w boczną siatkę.

6
1
1
1
1
8'

Henrich Mchitarjan otrzymał sprytne dogranie od partnera, jednak uderzył tuż obok słupka. Pierwsze ostrzeżenie dla gospodarzy.

7
2
1
1
2
5'

Pierwsza wizyta Arsenalu pod bramką Milanu. Jednak wyglądało to jak wyjście gimnazjalisty na pierwszą randkę z piękną dziewczyną. Nieśmiałość, nieśmiałość, nieśmiałość.

5
9
2
2
3
2'

Milan wykonywał już dwa rzuty rożne. Po drugim powstało zamieszanie, ale Bonaventura nie doszedł do piłki i był... kolejny korner.

3
1
18:55

Minutą ciszy uczczono pamięć Davide Astoriego.