Liga Europy: 1/8 finału, pierwsze mecze
08 mar 2018 21:05
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Denis Garmasz. Po co te pretensje do arbitra po czasie?

Dynamo Kijów
5
9
6
3
2
90+5'

CIRO IMMOBILE! Cóż on zrobił w 95 minucie gry. Włoch trafia lobem prosto w słupek.

1
4
2
4
4
90+4'

Milinković - Savić fauluje w ofensywie. Lazio nie zdobędzie już dzisiaj zwycięskiej bramki.

2
2
1
2
1
90+3'

Świetna interwencja Bojki po uderzeniu głową Parolo. Do końca pozostały sekundy.

2
2
1
2
2
90+2'

Besiedin próbuje wymusić rzut karny, lecz czyni to bezskutecznie.

3
1
3
2
1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Denys Bojko. Golkiper pada na murawę i stara się przedłużać grę. Ivan Kruzilak postanowił przedłużyć spotkanie o 4 minuty.

1
1
2
2
90'

Sasha Milinković-Savić minimalnie obok bramki.

2
1
89'

Burda niepotrzebnie fauluje pod polem karnym Immobile. Będzie jeszcze szansa na trzecią bramkę dla miejscowych.

1
88'

Nic z tego nie wyszło. Kontra Lazio również powstrzymana.

1
2
87'

Tomasz Kędziora wywalczył rzut rożny dla Dynama.

3
2
86'

Lazio. Schodzi: Wallace. Wchodzi: Nani. Ostatnia roszada w Lazio.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
85'

Lazio wygrało dotychczas wszystkie pięć domowych konfrontacji z ukraińskimi drużynami. Dziś szykuje się pierwszy w historii remis.

82'

Dynamo będzie teraz skoncentrowane na defensywie. Ten wynik jest sporym zaskoczeniem, nawet dla samych kijowian.

79'

Gol! Strzelił Junior Moraes. Asystował mu Viktor Cygankow. Ależ bramka rezerwowego Dynama! Absolutnie zjawiskowe uderzenie z 20 metra daje nam remis 2:2.

4
78'

Czy zobaczymy dziś jeszcze jednego gola? Na razie tempo spotkania wyraźnie spadło.

3
75'

Lazio. Schodzi: Dusan Basta. Wchodzi: Patric.

75'

Lazio. Schodzi: Alessandro Murgia. Wchodzi: Marco Parolo.

Alessandro Murgia #96
1
73'

Artem Besiedin minimalnie ponad bramką.

1
73'

Moroziuk w mur. Korner dla gości.

1
2
72'

Żółtą kartkę otrzymał Sergej Milinković-Savić. Na boisku zaczyna się robić nieco nerwowo. Dobra szansa dla Dynama.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Denis Garmasz. Ukrainiec nie wystąpi w rewanżu.

2
1
1
1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Tamas Kadar.

1
68'

Dynamo. Schodzi: Mykoła Shaparenko. Wchodzi: Junior Moraes.

Mykoła Shaparenko #40
2
2
1
2
1
67'

Thomas Strakosha ratuje Lazio! Pivarić powinien pokonać albańskiego golkipera Rzymian.

1
1
1
1
1
66'

Lazio stara się dominować na boisku. Wygląda na to, że wspomnienia o pierwszej części gry jednak zostały w szatni.

1
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Alessandro Murgia. Pierwsza kartka dla gospodarzy.

Lazio Rzym
1
1
1
2
2
61'

Gol! Strzelił Felipe Anderson. Asystował mu Sergej Milinković-Savić. Brazylijczyk odwraca losy meczu! Pogubł się Kadar, pogubił się Burda, a Felipe Anderson skrzętnie to wykorzystał. 2:1 dla miejscowych.

61'

Kolejna błystkotliwa akcja Cygankowa, tym razem zakończona niedokładnym podaniem. 19-latek pokazuje dziś, że ukraiński futbol może mieć z niego naprawdę dużo pociechy w przyszłości.

1
60'

Milinković - Savić nieco pogubił się w swoim dryblingu na linii pola karnego.

1
2
2
58'

Dwa błyskawiczne gole wyraźnie pobudziły obie ekipy. Gra toczy się w znacznie szybszym tempie.

1
1
54'

Gol! Strzelił Ciro Immobile. Asystował mu Felipe Anderson. Wzorowe podanie Andersona do Immobile - to była prawdziwa egzekucja z zimną krwią. Ależ rozkręciło nam się to widowisko!

10
6
3
4
8
52'

Gol! Strzelił Viktor Cygankow. Asystował mu Artem Besiedin. Besiedin zgrywał głową do Cygankowa, a młody pomocnik źle przyjął piłkę lecz uratował się znakomitym strzałem piętą. 0:1.

7
49'

Kolejna akcja "na stojaka" Lazio niczego nie przynosi. Możemy się tylko zastanawiać co powiedział trener Simone Inzaghi w szatni, bowiem póki co nie widać zmiany w grze gospodarzy.

1
2
48'

Lazio minimalnie przeważa pod względem posiadania piłki - 52% do 48%.

3
47'

Shaparenko fauluje Lucasa na wysokości 20 metra od bramki Lazio.

1
2
1
czas Druga połowa
45+1'

Arbiter Ivan Kruzliak doliczył jedną minutę.

45'

Akcja zakończona kolejnym bardzo niecelnym strzałem.

1
44'

Pivarić wywalczył rzut rożny.

42'

Dynamo wraz z przebiegiem spotkania stwarza coraz groźniejsze sytuacje - brakuje jedynie strzałów.

40'

Świetna akcja Felipe Andersona! Brazylijczyk kolejny raz uciekł Pivariciowi i znów niewiele zabrakło, by gracz Lazio skompletował asystę.

37'

Lazio znów przed dobrą szansą, tym razem z rzutu wolnego, lecz Dynamo przejęło piłkę i samo przeprowadziło dość groźną kontrę.

1
36'

Żółtą kartkę otrzymał Josip Pivarić.

2
2
35'

Kolejne dośrodkowanie Basty w pole bramkowe i kolejna dobre wybicie Burdy.

31'

Kędziora solidnie pracuje w defensywie, ale teraz miał swoją pierwszą okazję bliżej ataku. Skutecznie interweniował jednak Lukaku.

2
2
1
3
30'

Po upływie pół godziny możemy być nieco zaskoczeni niskim poziomem tego meczu. Na razie przeważa głównie niedokładność i niechlujność zagrań.

1
28'

Dusan Basta zbyt głęboko wrzuca piłkę w pole karne.

1
1
1
1
1
26'

Denis Garmasz spróbował strzału z dystansu. Należy jednak przemilczeć tą próbę.

25'

Olbrzymie zagrożenie w polu karnym Dynama. Jordan Lukaku zgrywał wślizgiem piłkę w stronę Immobile, lecz Włoch źle przyjął i wciąż mamy remis.

3
1
1
1
1
25'

Felipe Anderson zablokowany w polu karnym.

2
1
24'

Ależ było groźnie pod bramką Bojki! Dusan Basta trafia wprost w Alessandro Murgię, który znajdował się na pozycji spalonej.

22'

Dynamo nieśmiało zbliżyło się do szesnastki Thomasa Strakoshy, niemniej ciężko mówić o dogodnych okazjach.

1
1
20'

Felipe Anderson odebrał piłkę w strefie środkowej i podążył pod pole karne, lecz Josip Pivarić skuteczne powalczył o futbolówkę w defensywie.

1
1
1
2
1
17'

Groźne wrzucenie piłki w pole karne z rzutu wolnego Moroziuka.

17'

Mecz zaczyna się robić coraz bardziej jednostronny. Tym razem z dystansu próbował Milinković - Savić.

15 '

Dusan Basta dobrze zgrał piłkę do Felipe Andersona. Futbolówka minimalnie poszybowała jednak obok słupka.

13'

Już czwarty rzut rożny dla gospodarzy. Póki co Dynamo skutecznie broni się przed atakami Lazio.

12'

Milinković - Savić fatalnie przyjmuję piłkę i niweczy pracę Immobile.

11'

Akcje Lazio na razie przechodzą głównie lewą flanką i trzeba przyznać, że Tomasz Kędziora nie ma problemu ze swoimi rywalami.

3
3
1
1
1
10'

Murgia dośrodkował z rzutu rożnego - Kędziora wybija poza linię.

1
1
10'

Ciro Immobile faulowany przez Kędziorę ok. 40 metrów od bramki.

2
1
9'

Próba długiej piłki w stronę Cygankowa zakończona przechwytem ze strony Rzymian.

6'

Powstrzymany slalom Sergeja Milinkovicia-Savicia.

5'

Kiepskie dośrodkowanie Boroziuka z rzutu wolnego. Lazio ponownie przy piłce.

3'

Lazio na razie stara się kontrolować piłkę.

1'

Od razu pierwsza akcja gości z lewej strony - zablokowane dośrodkowanie Jordana Lukaku.

3
czas Start meczu
20:54

Witamy państwa w relacji na żywo ze spotkania 1/8 finału Ligi Europy pomiędzy Lazio Rzym a Dynamo Kijów