1
1
3
90+1'

Derlis Gonzalez fauluje Felipe Andersona. Paragwajczyk był kompletnie bezradny w starciu z zawodnikiem Lazio.

1
2
2
2
1
90'

Aż cztery minuty doliczone, ale piłkarze Dynama ewidentnie stracili jakąkolwiek nadzieję.

2
2
1
1
89'

Kto jak nie Cygankov? Młody pomocnik znów strzela z dystansu - znów niecelnie.

2
2
89'

Mbokani faulowany na wysokości 30 metra. Czy ktoś pokusi się o strzał?

1
3
87'

Dieumerci Mbokani główkuje wysoko ponad bramką.

1
2
1
86'

Junior Moraes zablokowany. Fatalny mecz Brazylijczyka. Kibice zaczynają powoli opuszczać stadion.

3
2
1
83'

Gol! Strzelił Stefan de Vrij. Asystował mu Luiz Felipe. Katastrofalna gra defensywna Dynama. Mbokani popełnił spory błąd w kryciu holenderskiego stopera. Ta bramka chyba przesądza losy awansu.

4
83'

Lazio. Schodzi: Ciro Immobile. Wchodzi: Felipe Caicedo. Ostatnia zmiana w drużynie Lazio.

78'

Derlis Gonzalez poradził sobie z trzema rywalami i oddał świetny, acz znów niecelny strzał z dystansu. Dynamo czeka na tą jedną, jedyną akcję dającą gola i awans.

2
76'

W akcjach ofensywnych coraz częściej uczestniczy Tomasz Kędziora. Może to właśnie Polak zostanie bohaterem Dynama?

4
1
1
73'

Viktor Cygankov świetnie nawinął Luiza Felipe i znów spróbował uderzenie z dystansu - szkoda tylko, że efektywność nie poszła w parze z efektownością.

1
1
72'

Lazio. Schodzi: Patric. Wchodzi: Adam Marusić.

72'

Felipe Anderson nie zastanawiał się i kropnął w pełnym biegu prosto w ręce Denysa Bojki.

70'

Dynamo. Schodzi: Artem Biesiedin. Wchodzi: Dieumerci Mbokani.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Artem Biesiedin #41
1
1
70'

Pivarić przerwał groźnei zapowiadającą się akcję Felipe Andersona i Marco Parolo

69'

Lazio. Schodzi: Senad Lulić. Wchodzi: Jordan Lukaku. Pierwsza roszada w zespole Biancocelesti.

68'

Tomasz Kędziora złapany na spalonym.

1
1
67'

Ciro Immobile otrzymał kapitalne podanie od niewidocznego dziś Marco Parolo - niestety piłka wyraźnie nie chce słuchać napastnika Lazio.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Artem Shabanov.

Artem Shabanov #30
Dynamo Kijów
1
63'

Felipe Anderson do Ciro Immobile - a co robi Włoch? Kolejny raz poślizgnął się... Chyba należy zadać pytanie, czy aby na pewno buty najskuteczniejszego gracza włoskiej ligi przystosowane są do kijowskiej murawy.

61'

Gra Dynama nie wygląda zbyt optymistycznie. Lazio wciąż utrzymuje znaczną przewagę, szczególnie w środkowej strefie. Kijowianie muszą liczyć na indywidualne błędy.

60'

Luis Alberto znów próbował dogrania z rzutu wolnego, lecz Bojko uprzedził Luiza Felipe.

58'

Stefan Radu zwija się z bólu, staranowany w polu karnym przez Denysa Bojkę. Nie ma jednak mowy o faulu.

1
56'

Stałe fragmenty gry Luisa Alberto sieją dziś popłoch w szeregach Dynama. Tym razem strzał z 30 metrów obok bramki, lecz Denys Bojko był bliski wyjęcia piłki z siatki.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Junior Moraes.

2
3
1
1
2
55'

Ataki Dynama coraz częściej przypominają grę na tzw. chaos.

1
52'

Złe dośrodkowanie i strata Biesiedina. Dynamo jednak odzyskało piłkę dzięki aktywnej pracy Tomasza Kędziory.

1
1
50'

Niesamowite! Patrick z szóstego metra nie trafia do pustej bramki. Oj, niewykorzystane sytuacje mogą się zemścić w okrutny sposób.

1
1
48 '

Dyanamo wywalczyło rzut rożny, ale próba główki nie przyniosła skutku.

czas Druga połowa
45+2'

Próba rozpaczliwego ataku do przerwy ze strony Dynama. Witalij Bujalski spróbował uderzenia z dystansu, lecz został zablokowany.

1
1
1
1
1
45'

Dynamo. Schodzi: Tamas Kadar. Wchodzi: Artem Shabanov. Tak jak można się było spodziewać, były gracz Lecha Poznań żegna się z kibicami.

44'

Problemy Tamasa Kadara. Węgier najprawdopodobniej nie dogra nawet pierwszej połowy.

1
1
43'

Denys Bojko ma olbrzymie szczęście. Reprezentant Ukrainy wyszedł dosłownie na linię pola karnego, ale powtórka pokazała, że jego ręce były minimalnie wysunięte poza szesnastkę. Czy to powinna być czerwona kartka?

41'

Niesłychana jest dziś aktywność Immobile w polu karnym Dynama, ale najlepszy strzelec Serie A ma dziś zwyczajnie gigantycznegopecha. Tym razem w sytuacji sam na sam z golkiperem trafił wprsot w Bojkę.

2
1
38'

To powinno być 2:0 dla Lazio. Felipe Anderson wypuszczony skrzydłem zagrał wprost pod nogi Ciro Immobile, a ten nie trafił czysto w piłkę i zaprzepaścił szansę na uzyskanie fantastycznego rezultatu dla gości jeszcze przed przerwą. Skrzydła to dzisiaj ich najmocniejsza broń. Niestety niezbyt dobrze świadczy to o Tomaszu Kędziorze.

1
34'

Luis Alberto znów dogrywał podkręconą piłkę wprost w pole bramkowe, lecz tym razem Bojko czujnie wypiąstkował przed siebie.

1
1
1
1
1
33'

Tomasz Kędziora ratuje swój zespół od straty gola i wybija piłkę na rzut rożny.

1
32'

Gra toczy się teraz głównie w środku pola.

29'

Kapitalna akcja Dynama! Biesiedin odebrał piłkę de Vrijowi ok. 20 metrów od bramki, dograł do Moroziuka, a ten oddał futbolówkę Cygankowowi, który potężnie strzelił z dystansu ponad bramką.

1
28'

Posiadanie piłki póki co na korzyść rzymian - 72% do 28%.

27'

Dynamo wciąz ma szanse na awans do ćwierćfinału. Recepta na sukces jest banalna - strzelenie gola. Niestety ciężko to osiągnąć bez celnych prób na bramkę Strakoshy.

25'

Jakby to ujął piłkarski klasyk - zaczął nam się mecz. Kijowianie błyskawicznie zmienili nastawienie i przeszli do ataku. Póki co niecelnie próbuje Moroziuk, ale czekamy na więcej.

1
23'

Gol! Strzelił Lucas Leiva. Asystował mu Luis Alberto. Błąd, błąd, błąd! Leiva bez problemu uprzedził zarówno Bojkę, jak i kryjącego go Mykytę Burdę. Dynamo musi się otworzyć!

14
6
3
3
2
22'

Kolejna dobra akcja Lazio i kolejny wywalczony stały fragment gry dla podopiecznych Simone Inzaghiego.

1
1
20'

Artem Biesiedin uciekł stoperom Lazio, miał sporo miejsca na dośrodkowanie, lecz próba odegrania do Mykoły Moroziuka niespecjalnie mu się udała.

17'

Żółtą kartkę otrzymał Luiz Felipe. Brazylijczyk jest bardzo zdziwiony tą decyzją Jesusa Gil Manzano.

Lazio Rzym
16'

Immobile świetnie zamykał akcję po przedłużonym dośrodkowaniu z rzutu wolnego., ale gola nie zdobył.

13'

Nic z tego. Lazio znów przy piłce, ale czas nieubłaganie upływa.

3
1
2
1
1
12'

Lulić wybija piłkę na rzut rożny.

1
2
1
1
1
12'

Pierwsza niebezpieczna akcja pod bramką Thomasa Strakoshy. Artem Biesiedin sfaulowany na 20. metrze przez Stefana de Vrija.

3
3
3
1
2
11'

Tamas Kadar na posterunku po akcji z prawej strony Immobile i Senada Lulicia . Dynamo kompletnie zapominało o świetnej grze ze Stadio Olimpico.

1
8'

Ciro Immobile minął już Bojkę, lecz w ostatniej chwili defensorzy wślizgiem wybijają futbolówkę na korner!

7'

Ciro Immobile zgłaszał zagranie ręką przez Josipa Pivaricia lecz sędzia tylko spojrzał z politowaniem na włoskiego napastnika.

6'

Piłka znów krąży w okolicach pola karnego kijowian. Widać, że goście spieszą się ze strzeleniem gola.

1
4'

Lekko nerwowy początek Dynama. Felipe Anderson tym razem strzelał z dystansu.

1
1
1
1
3 '

Ładny rajd Felipe Andersona lewą stroną nie przyniosło efektu - od bramki Denys Bojko.

2
czas Start meczu
18:48

Witamy Państwa w relacji na żywo ze spotkania Dynamo Kijów - Lazio Rzym. W pierwszym spotkaniu zawodnicy z Ukrainy zremisowali 2:2