Jupiler League
11 mar 2018 14:30
90+3'

Bardzo nieudany strzał z dystansu. Lekkiej kontuzji doznał jeszcze jeden z piłkarzy gospodarzy.

1
2
1
1
1
90+2'

Jeszcze jedna szansa dla Royalu. Rzut wolny z ok. 35 metrów.

1
1
1
2
2
89'

Matz Sels znów ratuje swój zespół. Tym razem strzelał Jonathan Pitroipa.

1
1
2
1
88'

Royal Antwerp. Schodzi: Alexander Corryn. Wchodzi: Jelle van Damme.

wchodzi Wchodzi
Jelle van Damme #37
schodzi Schodzi
Alexander Corryn #25
1
1
87'

Anderlecht z trudem broni się na własnej połowie, ale wciąż utrzymuje rezultata 2:1.

1
2
1
1
84'

Stallone Limbombe uderza, lecz broni Sels.

1
2
2
2
1
82'

Royal Antwerp. Schodzi: Sebastian Siani. Wchodzi: Jonathan Pitroipa.

Sebastian Siani #17
1
81'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Adrien Trebel. Anderlecht zmuszony grać już w dziewiątkę, lecz faul Trebela na Limbombe w pełni zasługiwał na tą karę.

RSC Anderlecht
6
4
3
3
3
76'

Gol! Strzelił Silvere Ganvoula. Bezbłędnie wykonana jedenastka przez zmiennika Łukasza Teodorczyka. Gospodarze znów na prowadzeniu!

16
9
5
3
3
75'

Rzut karny dla Anderlechtu! Morioka powalony w polu karnym przez Sianiego!

3
2
1
2
2
71'

Anderlecht. Schodzi: Łukasz Teodorczyk. Wchodzi: Silvere Ganvoula. Priorytetem jest więc dzisiaj utrzymanie dogodnego wyniku dla Anderlechtu.

70'

Teodorczyk fauluje Limbombe'a w starciu na wysokości środkowej linii.

1
68'

Fatalna wrzutka Stallone'a Limbombe.

1
1
67'

Dyskusja arbitra z trenerem Anderlechtu Heinem Vanhaezebrouckiem dotycząca niepodyktowanego rzutu karnego. Powtórki wskazują, że rację ma rozjemca tego meczu.

1
1
1
64'

Anderlecht znów przeszedł do defensywy i liczy głównie na grę z kontry.

1
1
1
62'

Nad Brukselą pierwszy raz zaświeciło dziś słońce - czy poprawi się również gra obu drużyn?

1
1
2
1
2
60'

Limbome fauluje Teodorczyka pod polem karnym, ale rzut wolny niczego nie przynosi.

1
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Obbi Oulare.

Obbi Oulare #58
Royal Antwerp FC
1
58'

Royal Antwerp. Schodzi: Ritchie de Laet. Wchodzi: Obbi Oulare.

1
57'

Emocje w tym meczu wyraźnie "siadły". Brakuje dynamicznych akcji.

1
52'

Oglądamy teraz klasyczny ping-pong. Piłka trafia raz do graczy Anderlechtu, raz do graczy Royalu.

1
1
49'

Anderlecht gra w 10, ale radzi sobie o wiele lepiej niż w pierwszej części gry.

1
1
43'

Gol! Strzelił Stallone Limbombe. Stało się! Gospodarze nie utrzymali dobrego rezultatu i stracili gola. Mats Sels próbował ratować sytuację, lecz Limbombe otrzymał piłkę na 5 metrze i grzechem byłoby niewykorzystanie takiej sytuacji. 1:1.

Stallone Limbombe #9
1
1
2
4
12
41'

Dennis Appiah wyjaśnia zamieszanie w szesnastce Anderlechtu.

1
2
39'

Owusu schodzi na lewą nogę z narożnika pola karnego, lecz uderza zbyt słabo by pokonać Selsa.

1
1
38'

Owusu ponownie uderza niecelnie głową. Coraz więcej szans dla gości. Osłabiony Anderlecht będzie chciał dowieźć korzystny wynik do końca pierwszej części gry.

1
1
35'

Kiepskie uderzenie głową Harouna szybuje daleko obok bramki.

1
1
1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Alexander Corryn.

1
1
1
29'

Nie udało się wyrównać. Strzał obok bramki.

1
1
1
1
1
28'

Kontrowersyjna sytuacja. Osuwu faulowany na linii pola karnego przez Obradovicia. Począkowo sędzia miał wątpliwości co do tej sytuacji, lecz Royal ma znakomitą okazję na wyrównanie.

1
1
26'

Ryota Morioka faulowany na własnej połowie.

1
26'

Gospodarze w defensywie. Kolejna szansa dla Royalu.

1
1
1
25'

Dobra interwencja Matsa Selsa! Anderlecht wybija piłkę.

4
3
1
2
24'

Tym razem szansę mają goście. Rzut wolny.

2
1
1
22'

Gol! Strzelił Łukasz Teodorczyk. Asystował mu Adrien Trebel. Kolejna bramka Teo! Ależ forma naszego reprezentacyjnego napastnika w Jupiler League. Tym razem Łukasz zdobył gola głową po wrzutce Trebela ze stałego fragmentu gry. 1:0 dla gospodarzy grających w osłabieniu!

42
30
6
1
1
21'

Łukasz Teodorczyk faulowany ok. 35 metrów przed polem karnym. Szansa na wrzutkę.

5
3
3
1
3
21'

Łatwa strata piłki graczy Anderlechtu. Wyrzut z autu Royalu.

1
2
1
2
1
18'

Anderlecht w 10-tkę gra tak samo jak w pełnym składzie. Kolejna groźna akcja, tym razem z lewej strony dogrywał Kenneth Saief, lecz piłka minęła Ryotę Moriokę i wyszła na aut.

1
2
1
1
1
17'

Uros Spajić leży na murawie po starciu w polu karnym z Owusu. Rzut wolny dla Anderlechtu z 5. metra.

2
2
1
2
2
16'

Świetny strzał z dystansu Williama Owusu! Będzie rzut rożny dla przyjezdnych.

1
2
1
1
1
14'

Próba gry dwójkowej pomiędzy Morioką a Teodorczykiem przerwana przez defensywę gości.

1
2
1
1
1
12'

Doskonała okazja dla drużyny gości! Z prawej strony świetnie zgrywał Hairemans, piłka trafiła w pole karne lecz William Owusu źle trafił w piłkę i wciąż mamy remis.

1
2
1
1
1
10'

Głęboka wrzuta niemal z linii bramkowej kończy się strzałem głową Łukasza Teodorczyka. Pogłoski o jego kontuzji okazały się mocno przesadzone.

3
2
1
1
1
7'

Goście natychmiast objęłi inicjatywę i starają się konstruować akcje ofensywne pod bramką Matsa Setsa.

2
2
2
2
2
3'

Czerwoną kartkę otrzymał Leander Dendoncker. Ależ nietypowa sytuacja. Anderlecht od samego początku musi grać w osłabieniu.