Sevilla. Schodzi: Franco Vazquez. Wchodzi: Nolito.

3
4
2
83'

Miguel Layun wita się z publicznością celnym strzałem z 18 metrów, ale nie sprawia on trudności bramkarzowi.

6
2
3
1
2
82'

Sevilla. Schodzi: Pablo Sarabia. Wchodzi: Miguel Layun.

3
1
2
2
1
82'
79'

Techniczny strzał Suareza, ale David Soria obronił jedną ręką.

1
1
6
2
4
76'

Barcelona. Schodzi: Sergio Busquets. Wchodzi: Paulinho.

13
7
5
1
2
74'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets. Brutalny atak na nogi Vazqueza.

1
1
1
4
10
74'

Żółtą kartkę otrzymał Franco Vazquez. Niesportowe zachowanie.

7
3
1
1
1
72'

Ostatnie minuty to brzydka gra w środku pola. Dużo niesportowych zagrań z obu stron.

3
1
2
2
69'

5
69'

Rzut karny dla FC Barcelony! Jeden z piłkarzy Sevilli zagrał ręką.

35
24
7
2
4
67'

Żółtą kartkę otrzymał Andres Iniesta. Kara za protesty.

4
4
7
10
14
66'

Iniesta z Messim pograli trochę jak na treningu. Nie ma strzału, bowiem Hiszpan został wyraźnie odepchnięty.

6
3
2
1
2
64'

Kapitalna okazja dla Sevilli! Sandro Ramirez sam przed bramkarzem, ale trafia tylko w jego nogi.

4
7
3
1
1
62'

Bardzo mocna próba Busquetsa z przeszło 20 metrów, ale piłka minęła prawy słupek bramki Sorii.

5
2
1
2
59'

Bawią się Katalończycy. Rakitić na głowę Coutinho, ale temu "zabrakło wzrostu".

4
8
4
1
2
55'

David Soria intuicyjnie broni strzał z bliska Suareza!

1
2
4
7
12
52'

Gol! Strzelił Andres Iniesta. Asystował mu Lionel Messi.

"Klepka" totalnie gubi obronę Sevilli. Wydawało się, że Iniesta będzie podawał, a on minął bramkarza i trafił z ostrego kąta.

106
67
12
4
6
51'

Zagalopował się Philippe Coutinho. Brazylijczyk szarżował prawą stroną pola karnego rywali, ale wyjechał z piłką poza linię końcową.

7
4
4
3
1
48'

Odważnie zaczyna Sevilla. Kilka centr, kilka prostopadłych podań. Jeszcze bez groźnej okazji, ale widać, że piłkarze z Andaluzji nie zwiesili głów mimo 0:3.

4
6
5
5
11
46'
46'

Zaczynamy II połowę.

8
11
2
1
1
43'

Brzydki faul Navasa na Suarezie. O dziwo nie ma kartki za atak od tyłu.

8
8
7
9
24
40'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi.

Nieziemskie podanie od Messiego i Urugwajczyk wzorowo wykorzystał sytaucję sam na sam z bramkarzem. Niestety, ten finał jest jednostronnym widowiskiem.

109
63
22
10
13
38'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Escudero. Chwytem zapaśniczym powstrzymany Messi.

15
11
3
2
6
35'

Suarez strzela z niemal zerowego kąta, ale Soria odbił piłkę nogami.

5
3
4
2
5
34'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Mercado. Ostry atak w nogi Suareza.

18
8
4
4
8
33'

Lionel Messi przed szansą na 3:0, ale jest sygnalizacja spalonego... drugi raz w tym meczu mylą się sędziowie.

6
7
5
12
27
31'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Jordi Alba.

Alba wymienił kilka podań z Iniestą po czym piętą wycofał piłkę spod linii końcowej prosto pod nogi Messiego. "Bomba" pod poprzeczkę i 2:0!

104
61
20
13
20
30'

Strzał głową z bliskiej odległości i broni Jasper Cillessen.

9
7
5
2
1
28'

Suarez zbiega do środka, mija dwóch rywali i wykłada futbolówkę Inieście. Mocny strzał, rykoszet i poprzeczka. Było o włos!

9
7
4
5
5
26'

Iniesta miękko zagrywa w pole karne. Szukanie Messiego jednak nieudane.

7
5
5
7
8
23'

Steven N'Zonzi zamarkował strzał z dystansu, po czym podał piłkę na prawą stronę pola karnego do wbiegającego Navasa. Hiszpan wstrzelił ją wzdłuż bramki... bez strzału.

8
9
4
4
3
20'

Przesadził Luis Suarez! Pojedynek przy linii bocznej. Urugwajczyk najpierw popchnął w plecy Mercado, a następnie lekko kopnął rywala w łydkę.

7
8
9
7
11
17'

Kontratak Sevilli i szybki bieg prawym skrzydłem w wykonaniu Vazqueza. Centra zaadresowana do Sarabii, ale tego uprzedził Samuel Umtiti.

16
14
7
5
5
14'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Philippe Coutinho.

Niecodzienna sytuacja! Sevilla zaatakowała zdecydowanym pressingiem i była blisko odebrania piłki w polu karnym Barcelony. Tymczasem Jasper Cillessen dalekim wykopem uruchomił Coutinho. Brazylijczyk wyłożył piłkę tuż przed bramkę, gdzie Suarez trafia do pustej bramki.

117
81
24
9
19
12'

Messi dośrodkował na 5. metr, ale tam pewnym piąstkowaniem zagrożenie skasował Soria.

7
7
6
12
8
10'

Duża przewaga Barcelony w pierwszych minutach.

32
18
8
4
9
9'

Escudero poturbował Suareza. Lionel Messi kropnął nad murem z 25 metrów w górny róg, ale David Soria wspaniale obronił.

11
8
7
9
17
5'

Luis Suarez sam na sam z bramkarzem! Sędzia jednak przerywa grę, sugerując się uniesioną chorągiewką. Spalonego jednak nie było!

8
6
10
8
24
4'

Andres Iniesta odważnie ruszył srodkiem boiska, tuż przed polem karnym Sevilli podał do Messiego. Argentyńczyk wbiega w olbrzymi gąszcz piłkarzy rywali i traci piłkę.

7
6
7
10
10
2'

Problem ze sznurowadłami zgłasza Sergio Escudero. Przerwa w grze trwała jednak tylko chwilę.

10
15
6
6
7
20:54

Sędzia Jesus Gil Manzano wyprowadza piłkarzy na boisko. Za moment startujemy z grą.

15
10
5
7
7
Jeszcze standardowe pytanko na kogo stawiacie?