3
3
6
87'

Końcówka meczu pod znakiem zmian. Piłkarze zbiegają i wbiegają na boisko zamiast szturmować bramkę przeciwnika. Rosja miała szansę na zdobycie gola honorowego, jednak nie spożytkowała rzutu wolnego na 20. metrze przed królestwem Alissona.

1
4
1
2
1
86'
ZMIANA

Brazylia. Schodzi: Joao Miranda. Wchodzi: Pedro Geromel.

6
3
2
2
1
86'

Okres spotkania pod znakiem zmian. Piłkarze zbiegają i wbiegają na murawę zamiast szturmować bramkę przeciwnika. Do końca regulaminowego czasu już niewiele minut.

2
2
2
1
1
85'
ZMIANA

Rosja. Schodzi: Roman Zobnin. Wchodzi: Aleksandr Jerochin.

1
83'
ZMIANA

Brazylia. Schodzi: Dani Alves. Wchodzi: Fagner.

8
4
5
7
6
80'
ZMIANA
79'
ZMIANA

Brazylia. Schodzi: Willian. Wchodzi: Taison.

4
2
3
3
3
79'
ZMIANA

Brazylia. Schodzi: Philippe Coutinho. Wchodzi: Fred.

3
2
3
3
3
77'

Stoperzy wypracowali gola, a przed momentem ratowali Canarinhos po przeciwnej stronie boiska. Thiago Silva wybił piłkę z linii bramkowej, a kilka sekund później interweniował jeszcze Joao Miranda.

4
3
4
1
2
76'
ZMIANA

Rosja. Schodzi: Dmitrij Kombarow. Wchodzi: Jurij Żyrkow.

74'

Brazylia ponownie na połowie gospodarzy. Po trzecim golu mogą zagrać trochę swobodniej podopieczni Tite.

7
6
4
2
2
71'
ZMIANA

Rosja. Schodzi: Fiodor Smołow. Wchodzi: Anton Zabolotny.

Anton Zabolotny #24
6
4
3
2
2
71'
ZMIANA

Brazylia. Schodzi: Paulinho. Wchodzi: Renato Augusto.

4
3
2
4
5
69'

Ałan Dzagojew zatańczył w polu karnym przeciwnika i zakończył krótki rajd strzałem nieznacznie obok bramki. Delikatnie zestresował się Alisson.

4
6
2
2
4
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paulinho. Asystował mu Willian.

Akcja indywidualna Williana zakończona miękkim dośrodkowaniem na głowę Paulinho. Autor gola przerwał swoją prywatną niemoc strzelecką i trafił z bliska do pustej siatki.

45
30
7
4
3
65'
ZMIANA
63'
ZMIANA

Rosja. Schodzi: Denis Głuszakow. Wchodzi: Anton Miranczuk.

Anton Miranczuk #16
8
4
2
2
2
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Philippe Coutinho.

Pewne uderzenie z rzutu karnego do bramki i Canarinhos mają już dwie bramki zaliczki na Łużnikach!

44
27
9
4
5
61'

Aleksandr Gołowin popchnął w polu karnym Paulinho i Brazylia będzie mieć szansę na zdobycie drugiego gola z jedenastki!

7
7
3
1
60'

Paulinho i pusta bramka to nie było połączenie idealne. Pomocnik FC Barcelona trafił w jedyne miejsce, w którym był w stanie zatrzymać piłkę Igor Akinfiejew.

4
3
1
2
1
56'

Skomplikowała się sytuacja Rosjan, którzy starają się po zmianie wyniku przejąć inicjatywę i szybko odpowiedzieć. Wspiera gospodarzy publiczność.

6
2
1
1
1
53'
ZMIANA

Rosja. Schodzi: Aleksiej Miranczuk. Wchodzi: Ałan Dzagojew.

Aleksiej Miranczuk #15
6
3
3
2
4
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joao Miranda.

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Thiago Silva główkował w światło bramki. Tę próbę zatrzymał jeszcze Igor Akinfiejew, jednak pechowo skierował piłkę prosto pod nogi Joao Mirandy. Piłkarz Interu Mediolan był we właściwym miejscu raz czasie i dał Brazylii prowadzenie!

49
38
14
10
9
50'

Igor Akinfiejew nadal bez zarzutu. Bramkarz reprezentacji Rosji zatrzymał piłkę po dośrodkowaniu Douglasa Costy.

6
4
5
5
7
47'

Denis Głuszakow za długo przekładał piłkę przed polem karnym Brazylii i tylko sprowokował przeciwnika do kontrataku. Canarinhos błyskawicznie wyprowadzili futbolówkę i Paulinho miał stuprocentową szansę na zmianę wyniku. Igor Akinfiejew obronił uderzenie zawodnika FC Barcelona nogami!

5
3
2
6
4
46'

16:59

Piłkarze wracają powoli na murawę. Wrzawa powitała reprezentantów Rosji.

7
45'

Doliczona minuta.

8
5
4
4
4
41'

Sędzia asystent zasygnalizował spalonego Aleksieja Miranczuka, a powinien puścić grę. Mało znacząca, ale jednak pomyłka dżentelmena z chorągiewką.

6
6
7
4
5
39'

W kwadransie poprzedzającym przerwę przyspieszyła drużyna Stanisława Czerczesowa i pokazała, że stać ją na sprawienie niespodzianki w tym meczu towarzyskim.

10
9
8
10
10
37'

Riposta Rosjan. Oderwał się od przyjezdnych Fiodor Smołow i uruchomił podaniem w polu bramkowym Aleksieja Miranczuka. Piłkarz Lokomotiwu Moskwa mógł śmiało dać prowadzenie reprezentacji Rosji, jednak chybił.

5
4
3
3
6
34'

Douglas Costa huknął w boczną siatkę z ostrego kąta. Igor Akinfiejew nie musiał w tej sytuacji interweniować.

5
3
2
3
2
32'

Kontratak z wykorzystaniem Fiodora Smołowa zakończony strzałem Aleksandra Samiedowa. Wykazał się po raz pierwszy w tym spotkaniu Alisson. Bramkarz AS Roma sparował futbolówkę na korner.

5
4
1
1
1
30'

Tak wyglądała prezentacja drużyn przed meczem.

7
6
4
3
4
28'

Ciągnie Brazylijczyków w kierunku Igora Akinfiejewa. Trzecie, może nawet czwarte uderzenie z dogodnej pozycji prosto w doświadczonego bramkarza. Ten ostatni pracuje na dobrą notę z pomocą przeciwników.

7
4
3
3
4
26'

Denis Głuszakow i Fiodor Smołow kombinowali coś na obrzeżach pola karnego południowców. Połapali się przeciwnicy i wypchnęli Rosjan.

6
6
3
2
2
24'

Akcja zainicjowana przez Daniego Alvesa zakończyła się strzałem Williana w przeciwnika.

6
5
3
4
3
23'

Rosja korzysta z zaproszenia i wywalczyła rzut rożny. Przeciągnięte dośrodkowanie Aleksieja Miranczuka spadło pod nogami przeciwnika, który spokojnie opanował piłkę.

7
5
5
5
5
21'

Brazylia jakby chciała wciągnąć przeciwnika bliżej własnej bramki i tym samym stworzyć sobie więcej miejsca na jego połowie.

6
4
5
4
4
18'

Bawią się Brazylijczycy, a ich kibice tracą nerwy. Alisson z trudem wybił piłkę sprzed nosa nadbiegającego przeciwnika po podaniu od własnego defensora.

9
5
4
4
4
17'

Długo zastanawiali się Brazylijczycy jak wykorzystać rzut wolny. Dośrodkowanie ze stałego fragmentu spadło na głowę partnera, którego uderzenie obronił Igor Akinfiejew.

9
4
4
4
4
15'

Faule w centrum boiska. Najpierw przewinił Joao Miranda, a następnie zrewanżował się Denis Głuszakow, który poturbował Marcelo.

7
6
4
5
5
12'

Przerwa w grze spowodowana urazem Gabriela Jesusa. Napastnik nie podniesie się z boiska dopóki nie pomogą mu medycy z Brazylii.

9
3
3
3
4
10'

Zrewanżowali się Rosjanie szybkim wypadem, którego efektem był korner. Płaskie dośrodkowanie ze stałego fragmentu nie było niebezpieczne dla Brazylijczyków.

9
3
3
3
2
8'

Dani Alves miał trochę miejsca przed polem karnym przeciwnika i zdecydował się na uderzenie. Zabrakło precyzji doświadczonemu zawodnikowi.

7
3
4
3
3
7'

Tempo meczu dyktują Canarinhos. Nie szarżują przyjezdni, a spokojnie wymieniają podania i szukają słabych punktów w defensywie Rosji.

5
2
1
1
2
5'

Pierwsza sytuacja podbramkowa Brazylii. Przed bramkarzem gospodarzy znalazł się Gabriel Jesus, jednak nie znalazł sposobu na pokonanie przeciwnika.

10
5
3
4
4
3'

W posiadaniu piłki grający w niebieskich strojach Brazylijczycy. Gospodarze na razie ostrożni, przesuwają się po murawie w białych koszulkach i spodenkach.