Kolumbia. Schodzi: Mateus Uribe. Wchodzi: Wilmar Barrios.

4
3
7
komentarz

Niektórzy kibice biało-czerwonych dopiero teraz zdali sobie sprawę jak trudny czeka nas mecz na mundialu.

14
6
4
4
4
85'

Gol! Strzelił Juan Quintero.

Sensacja wisi na włosku! Rezerwowy pewnie trafia w prawy róg.

47
20
26
15
24
84'

Rzut karny dla Kolumbii po faulu na Izquierdo!

17
9
4
5
11
83'
80'

Ataki pozycyjne Francji i groźnie kontrująca Kolumbia. Jeszcze wszystko się tu może wydarzyć.

7
7
3
4
8
77'

Kolumbia. Schodzi: Luis Muriel. Wchodzi: Jose Izquierdo.

8
6
3
3
7
76'

Francja. Schodzi: Lucas Digne. Wchodzi: Lucas Hernandez.

75'

Podanie za plecy obrońców Francji do wychodzącego sam na sam z bramkarzem Zapaty. Ostatnią deską ratunku był Varane i to on powstrzymał napastnika.

6
5
4
4
6
73'
72'

Widowiskowa obrona Ospiny po strzale Pogby z ok. 30 metrów!

5
5
2
5
4
70'

Szarpnął prawą flanką Ousmane Dembele, ale ostro zaatakowany wyjechał z piłką poza boisko. Protestują Francuzi, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.

5
5
4
4
5
66'
66'

Francja. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Paul Pogba.

4
4
1
2
3
62'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu James Rodriguez.

N'Golo Kante stracił piłkę na własnej połowie i kosztowało to utratę prowadzenia. Szybka akcja, dogranie z prawej strony boiska i płaski strzał obok rąk desperacko interweniującego Llorisa.

33
14
5
6
9
58'

Żółtą kartkę otrzymał Abel Aguilar.

3
4
1
57'

Wreszcie celny strzał na bramkę. Muriel chciał umieścić piłkę tuż przy lewym słupku, ale Hugo Lloris był na posterunku.

2
2
1
3
54'

Brzydki mecz oglądamy po przerwie. Dużo gry w środku, mało konkretów pod bramkami.

3
3
3
52'

Luis Muriel dogonił piłkę przed linią końcową, udało mu się nawet dograć w pole karne, ale nie było tam żadnego z Kolumbijczyków.

4
4
2
1
2
49'

Długa piłka od Llorisa, strącenie głową Girouda, ale Griezmanna przyblokowali obrońcy.

3
3
3
46'

Początek II połowy.

7
5
1
1
2
45'

Griezmann faulował Rodrigueza przed własnym polem karnym. Uderzał sam poszkodowany, ale piłka przeleciała metr nad poprzeczką.

6
6
1
2
3
42'

Antoine Griezmann miękką centrą szukał kolegów w polu karnym, ale radzi sobie defensywa gości.

10
7
2
1
4
39'

Świetne podanie do Grizemanna, który wbiegł prawą stroną pola karnego. Płaski strzał broni nogami Ospina!

9
9
2
4
5
36'

Bardzo długie podanie do Muriela, ale szybciej przy piłce był Lloris.

9
10
2
2
7
34'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Digne.

8
8
3
3
7
32'

Żółtą kartkę otrzymał Santiago Arias.

11
10
3
3
6
28'

Gol! Strzelił Luis Muriel. Asystował mu James Rodriguez.

Trafienie Kolumbii przy biernej postawie Llorisa! Na lewym skrzydle Muriel dokręcał piłkę w stronę bramki. Żaden piłkarz nie sięgnął piłki, a ta wpadła tuż przy słupku.

37
20
10
6
13
26'

Gol! Strzelił Thomas Lemar. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin.

Obrona Kolumbii totalnie rozklepana! Griezmann piętą do Mbappe, a ten krótko do Lemara. Strzał w długi róg przynosi podwyższenie prowadzenia.

40
22
9
4
13
23'

Piłkarze grają głównie w środku boiska, ale na stadionie w Paryżu n udy nie ma. Aktualnie dookoła przemieszcza się meksykańska fala.

8
8
3
5
6
20'

Podbity strzał Muriela i Hugo Lloris nie miał kłopotów z chwytem piłki.

4
4
2
2
5
18'

Kilka szybkich podań w kolumbijskiej szesnastce i od razu gubią się goście. Szansę na oddanie strzału miał Antoine Griezmann, ale przekombinował.

3
4
3
2
6
16'

Zaatakowała Kolumbia, ale stojący na linii pola karnego Radamel Falcao w przyjęciu piłki pomagał sobie ręką.

6
5
5
3
6
14'

Pewne piąstkowanie Ospiny po centrze Griezmanna.

4
4
3
3
7
11'

Gol! Strzelił Olivier Giroud.

Tym razem prostopadłe zagranie przynosi skutek. Digne dopadł do piłki na lewej stronie i mocno dograł przed bramkę. Ospina miał kłopot z chwytem piłki z czego skorzystał Giroud. Mocny strzał pod poprzeczkę i Francja prowadzi.

28
16
6
5
8
8'

Kolejna próba prostopadłego podania w wykonaniu Francuzów, ale Antoine Griezmann był na spalonym.

3
3
3
3
5
6'

Kylian Mbappe Lottin najpierw przechwycił piłkę na połowie rywali, a następnie pobiegł na przebój. Piłkarz PSG pada w kolumbijskim polu karnym, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

3
3
3
1
2
4'

Kilka minut spokojnej gry i nagłe przyspieszenie gospodarzy. Prostopadłe podanie do Giroud, ale temu w oddaniu strzału przeszkodził Lemar.