1:3
Zakończony
Francja
90+2'

Sporo ożywienia w grze Rosji wniósł biegajacy po prawej stronie Smolnikow. Tym razem ponownie ruszył skrzydłem, ale zabrakło mu miejsca na boisku.

2
90'

Jeszcze 3 minuty gry przed nami.

2
1
1
87'

Zaskakujący strzał Rauscha sprzed pola karnego. Lloris tylko przyklęknął, ale piłka minęła cel o pół metra.

2
87'
ZMIANA
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Blaise Matuidi.

Zabawił się Mbappe. Napastnik PSG zatańczył z obrońcami i uderzył pomiędzy nogami Lunewa.

23
13
5
5
6
82'
ZMIANA

Rosja. Schodzi: Fiodor Kudriaszow. Wchodzi: Denis Czeryszew.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Fiodor Kudriaszow #13
2
81'
ZMIANA

Francja. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Blaise Matuidi.

80'

Bardzo niecelny strzał z 25 metrów oddał Anton Zabolotnyj.

2
1
1
4
2
78'

Smo9lnikow odebrał piłkę na połowie rywala i od razu uruchomił Zabolotnyja. Ofiarny wślizg Pavarda ratuje Francję!

3
2
1
76'
ZMIANA

Rosja. Schodzi: Aleksandr Erokhin. Wchodzi: Anton Szwets.

Anton Szwets #6
Aleksandr Erokhin #21
74'

Długie podanie do Smołowa, ale szybszy był Lloris.

1
72'
ZMIANA
70'

Szybki wypad gospodarzy, ale w kluczowym momencie Anton Miranczuk fatalnie dogrywał do Smolnikowa.

68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fiodor Smołow. Asystował mu Igor Smolnikow.

Rosja łapie kontakt! Kapitalne podanie w pole karne z prawego skrzydła i napastnik pakuje piłkę do siatki z kilku metrów.

67'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Anton Zabolotnyj. Faulowany Koscielny.

Anton Zabolotnyj #24
Rosja
2
1
1
66'
ZMIANA

Rosja. Schodzi: Aleksiej Miranczuk. Wchodzi: Anton Zabolotnyj.

Aleksiej Miranczuk #15
2
3
1
66'
ZMIANA
63'

Kontra gości zakończona bardzo niecelnym strzałem Mbappe.

3
1
60'

Rosjanie podnieśli głowy i atakują.

1
2
58'
ZMIANA
57'

Powinno być 1:2! Po centrze z kornera z powietrza uderzył Aleksandr Gołowin. Lloris odbił piłkę pod nogi Granata, ale obrońca Rosji fatalnie przestrzelił.

2
1
1
54'
ZMIANA

Rosja. Schodzi: Ałan Dzagojew. Wchodzi: Anton Miranchuk.

Anton Miranchuk #16
2
1
1
2
2
53'

Jeśli Rosja wyszła na II połowę z myślą odrobienia strat, to ta myśl gdzieś uleciała. Drużyna Czerczesowa wygląda na zrezygnowaną, a przecież jeszcze sporo minut przed nami.

1
2
52'

Żółtą kartkę otrzymał Kylian Mbappe Lottin. Za symulowanie.

2
2
2
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paul Pogba.

Mamy 0:2! Pogba najpierw wywalczył rzut wolny 30 metrów przed bramką Lunewa, a następnie po profesorsku strzelił tuż przy lewym słupku.

31
22
11
4
6
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA
46'

Gra wznowiona.

3
45'

Drugie genialne podanie Pogby. Anthony Martial sam przed Lunewem, ale wyraźnie ściągany przez rywala pada w polu karnym. Zdaniem litewskiego sędziego nic tam nie było!

1
43'

Rosja mogła odpowiedzieć po stałym fragmencie. Dośrodkowanie Samiedowa strącił głową Miranczuk, a z 5 metrów prosto w Llorisa uderzył Fiodor Smołow. Okazuje się jednak , że napastnik był na spalonym.

2
2
1
3
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Paul Pogba.

Francja prowadzi. Prostopadłe zagranie z głębi pola i mimo wślizgu obrońcy piłka trafia do napastnika. Mbappe ścina jeszcze do środka pola karnego i płaskim strzałem pokonuje Lunewa.

43
23
6
4
4
38'

Kontra Rosji po stracie Martiala. Świetny wślizg N'Golo Kante i po zagrożeniu.

1
1
2
35'

Ryzykowny drybling Dembele przed własnym polem karnym. Pomocnik Barcelony traci piłkę, ale sędzia widział tam faul. Można było śmiało puścić grę.

1
32'

Strata Rabiota przed włąsnym polem karnym, ale Benjamin Pavard naprawia błąd kolegi, blokując dośrodkowanie ze skrzydła.

1
31'

Mocna centra Martiala z lewej strony boiska. Pogba nie sięgnął piłki, którą pewnie wypiąstkował Lunew.

1
1
29'

Brzydkie zagranie nakładką. Cierpi Pogba, a Smołow musi tłumaczyć się przed sędzią.

1
3
27'

Ależ okazja dla Francji! Najpierw Pogba dokładnie zagrał do Kante, ale ten zamiast popędzić sam na bramkarza źle przyjął piłkę. Po chwili jeszcze kiksujący Martial wypracował "setkę" Mbappe. Uderzenie z kilku metrów trafia jednak w Lunewa.

1
1
3
24'

Kylian Mbappe Lottin dynamicznie ruszył z piłką, podał na prawą stronę i oczekiwał zagrania zwrotnego. Piłka od Dembele nie dotarła.

22'

Dużo przypadku w rosyjskiej "szesnastce". Piłka u Mbappe Lottina, który już szykował się do strzału. Gra jednak przerwana... był ofsajd.

1
18'

Dość senne tempo meczu w Petersburgu. Czekamy na lepsze minuty.

2
1
15'

Dzagojew znalazł w polu karnym Smołowa. Strzał z 9 metrów odbija Lloris!

4
2
4
1
2
14'

Ałan Dzagojew z piłką z lewej strony boiska na wysokości pola karnego Francji. Przytomne wycofanie przed szesnastkę, ale tam wysoko nad poprzeczką huknął Erokhin.

1
1
2
1
1
13'

Świetne podanie do Dembele, który wybiegł sam na sam z bramkarzem. Gra jednak przerwana, po niesłusznej sygnalizacji o spalonym.

1
2
3
3
11'

Centra Martiala do Pogby, ale ten mimo iż należy do najwyższych na boisku, nie sięgnął futbolówki.

3
10'

Martial płasko zagrał w pole karne Rosji do Mbappe, ale tego w ostatniej chwili zatrzymał wślizgiem Roman Neustaedter.

9'

Podanie na wolone pole do Smołowa, ale Hugo Lloris wybiegł daleko poza swoje pole karne i skasował akcję gospodarzy.

1
1
1
1
1
5'

Martial oszukał obrońcę i pobiegł wzdłuż linii końcowej. Przed nim był jednak Granat i zatrzymał rozpędzonego napastnika.

2
2
2
3
2
3'

Ousmane Dembele ruszył środkiem boiska. Skuteczny drybling i próba prostopadłego podania do Martiala, ale radzi sobie obrona gospodarzy.

2
3
2
2
2
17:33

W miniony piątek obie drużyny przegrały. W towarzyskich spotkaniach Francja niespodziewanie poległa z Kolumbią 2:3, a Rosjanie dostali lekcję od Brazylii (0:3).