Hiszpania. Schodzi: Isco. Wchodzi: Lucas Vazquez.

7
11
75'

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Iago Aspas.

I kolejny raz! Argentyna ma już dość. Mocny strzał przy lewym słupku, który Wilfredo Caballero tylko odprowadził wzrokiem.

61
22
13
12
15
73'

Gol! Strzelił Iago Aspas. Asystował mu David de Gea.

Długie podanie od bramkarza i lekceważąca postawa obrony. Płaski strzał obok bramkarza i zanosi się na istny pogrom.

59
26
17
8
9
71'
12
3
5
2
5
71'

Sędzia porozmawiał sobie z Tagliafico. Boczny obrońca Argentyny ostro potraktował Aspasa, a ma już na koncie żółtą kartkę.

4
2
2
3
6
69'

Żółtą kartkę otrzymał Isco. Za niesportowe zachowanie.

Hiszpania
3
8
4
4
5
68'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Tagliafico. Podcięty Isco.

7
5
3
2
5
66'

Słupek po strzale głową Otamendiego! Po chwili ponowna centra z prawej flanki i znów stoper Argentyny wygrywa walkę o górną piłkę... tym razem obok.

8
5
3
3
5
64'

Niecelnie z rzutu wolnego uderzył Cristian Pavon.

5
1
2
2
4
62'

Argentyna. Schodzi: Ever Banega. Wchodzi: Pablo Perez.

6
2
3
3
3
62'
61'

Piłka w argentyńskiej bramce po strzale Ramosa, ale sędzia nie uznał trafienia. Był faul.

5
2
2
2
11
59'
56'
56'

Hiszpania. Schodzi: Andres Iniesta. Wchodzi: Saul Niguez.

6
4
2
3
5
55'

Gol! Strzelił Thiago Alcantara. Asystował mu Iago Aspas.

Rozpędzona Hiszpania nie zwalnia tempa. Świetne podanie do Isco, a ten zobaczył wbiegających w pole karne Aspasa i Alcantarę. Ci trochę sobie przeszkodzili, ale ostatecznie jest 4:1.

46
20
12
8
11
52'

Iniesta zagrywa za plecy defensorów Argentyny do Aspasa. Snajper Celty Vigo mija bramkarza, ale nie decyduje się na strzał z ostrego kąta. Wyłożenie do Isco, a ten wie co robić.

55
23
13
10
15
48'

Ever Banega drugi raz w tym meczu w niezrozumiały sposób zagrywa z rzutu wolnego. Nicolas Tagliafico bardzo się starał, ale nie miał szans sięgnąć piłki.

5
1
3
3
3
46'

Zaczynamy grę po przerwie.

2
2
1
1
2
46'

Hiszpania. Schodzi: Diego Costa. Wchodzi: Iago Aspas.

5
3
3
2
4
45'

Sędzia dorzucił minutę do I połowy.

5
4
4
3
5
43'

Ależ walka o piłkę w środku pola!

7
6
5
2
3
41'

Isco zabawił się z rywalami, "kładąc" ich na murawie. Było jednak o jeden zwód za dużo i strzał z nieprzygotowanej pozycji został zablokowany.

10
6
5
1
2
39'

Gol! Strzelił Nicolas Otamendi. Asystował mu Ever Banega.

Albicelestes łapią kontakt i to świetnie dla dobra widowiska! Centra z rzutu rożnego, Ramos źle obliczył lot piłki, którą zgranął głową obrońca Argentyny.

40
24
16
14
19
36'

Gerard Pique zasygnalizował uraz. To chyba nic groźnego, ale chrupnięcie w kolanie było.

16
8
6
10
9
33'

Leciutki strzał Lo Celso sprzed pola karnego. Bezproblemowo łapie David de Gea.

7
5
4
3
7
31'

Banega poczarował w hiszpańskim polu karnym. Podanie do Mezy dobre, ale strzał już beznadziejny.

5
27'

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Marco Asensio.

Złe wznowienie gry przez argentyńskiego bramkarza, cztery podania i 2:0. Płaskie zagranie z prawej strony i dopełnienie formalności z kilku metrów.

55
26
19
10
18
25'

Meza przed kapitalną szansą po podaniu od Lo Celso. Mocno, ale obok celu.

2
2
2
3
3
22'

Argentyna. Schodzi: Sergio Romero. Wchodzi: Wilfredo Caballero. Zmiana wymuszona kontuzją.

19'

Długie podanie Mascherano do Mezy. Ten wzorowo przyjmuje piłkę na pierś i wycofuje do nadbiegającego Biglii. Anemiczny strzał broni David de Gea.

4
5
4
5
6
16'

Niesamowite tempo od samego początku. Obie drużyny stosują wysoki pressing, który mocno utrudnia wyprowadzanie piłki. Ma się wrażenie, że stawka jest bardzo wysoka, a to przecież tylko towarzyskie granie.

4
3
4
3
2
12'

Gol! Strzelił Diego Costa. Asystował mu Marco Asensio.

Podanie majstersztyk w wykonaniu Asensio. Rozpędzony Costa trafia na 1:0 po czym zderza się z bramkarzem. Nie ma radości z gola, jest grymas bólu i obolały piszczel. Ucierpiał również Romero.

60
37
22
19
25
10'

Wysoki pressing Lo Celso przynosi odbiór przed polem karnym Hiszpanii. Pomocnik Paris Saint-Germain idzie na przebój, ale nie udało mu się założyć "siatki" ostatniemu z obrońców.

3
3
2
2
2
8'

To powinien być gol! Giovani Lo Celso świetnie dograł przed bramkę, ale lekko trącony przez Ramosa Gonzalo Higuain koszmarnie przestrzelił.

5
4
4
3
3
7'

Kilka pierwszych minut to zdecydowany atak Hiszpanów, ale wydaje się, że już okrzepli.

11
5
6
4
5
4'

Alcantara podciął Higuaina 35 metrów przed własną bramką. Centra Banegi jest jednak tragiczna.

9
7
4
3
6
2'

Szybka akcja piłkarzy Realu Madryt. Isco do Asensio, a ten płasko zagrał wzdłuż bramki. Pomysł dobry, ale Sergio Romero rzucił się na piłkę jak wygłodniały kojot.

19
8
5
4
5
21:13

Będzie to pojedynek białych (Hiszpania) z czarnymi (Argentyna). Oczywiście proszę się nie sugerować strojami kto jest dobry, a kto zły.