15
12
22
90+1'

Żeby nie było miło to Ronaldo spudłował z sześciu metrów, niemal do pustej bramki!

30
46
24
31
41
90'

"Kończ waść, wstydu oszczędź" niesie się po trybunach. Dwie minuty dołożył sędzia.

38
36
6
8
17
90'

Asensio źle uderzył z pola karnego, Buffon pewnie obronił.

21
14
9
14
13
89'

Ronaldo uderzył w kierunku bliższego słupka, Buffon zachował czujność wybijają piłkę na rzut rożny.

38
18
8
10
18
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateo Kovacić.

32
20
12
16
32
87'

Ronaldo wycofał do Kovacicia, ten mocno, ale w poprzeczkę!

14
85'

Błąd popełnił Andrea Barzagli, Ronaldo doszedł do piłki, ale uderzył ponad poprzeczką.

26
20
17
26
34
84'

A na murawie Real cały czas przy piłce, Juventu bezradny. W tej parze już wszystko jasne.

51
34
14
21
36
83'

Paolo w jednym z sektorów do syna Marco. - Widzisz ten błysk? Tak tam, to gwiazda CR7. Patrz, bo nie każdy w życiu będzie miał taką okazję!

33
27
13
7
20
82'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Mateo Kovacić.

29
27
16
9
18
81'

Akcja lewą stroną, dogranie do środka, ale Modrić wyraźnie przestrzelił.

21
16
11
14
34
79'

Kamery uchwyciły... podziękowania CR7 za brawa, które otrzymał po fenomenalnym golu. Ten obrazek przejdzie do historii, tego jesteśmy pewni.

95
41
17
15
19
79'

Realowi wciąż mało, Królewscy chcą więcej. W Turynie mogą się odgryźć za niepowodzenia w Primera Division.

37
24
12
12
23
77'

Real na połowie Juventusu, który broni się przed mega blamażem. A do przerwy niewiele na to zapowiadało.

38
21
11
14
23
75'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Marco Asensio.

42
20
13
7
10
75'

Juventus. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Juan Cuadrado.

25
14
12
15
18
72'

Gol! Strzelił Marcelo. Asystował mu Cristiano Ronaldo. Rozbili... robity Juventus goście po... Królewsku. Wymiana podań i Marcelo na raty pokonał Buffona. Strzał z metra do pustej bramki był formalnością! 0:3! Nokaut!

236
115
47
46
93
71'

Techniczny strzał Ronaldo, ale piłka przeleciała obok bramki.

36
16
13
15
16
Zdobyłeś kiedyś taką bramkę jaką strzelił Cristiano Ronaldo?
20
69'
15
7
9
9
10
69'
67'

Już chyba pozamiatane, zamknięte na cztery spusty i... pozostał tylko stróż. Chyba już wszystko wiemy. Juventusowi trudno się będzie pozbierać.

32
20
8
18
24
66'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Paulo Dybala.

Juventus FC
111
72
39
56
108
63'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Dani Carvajal. CO TO BYŁO! Fani Juve... biją brawo CR7! Strzał Vazqueza obronił cudem Buffon. Po chwili dośrodkował Carvajal, a Ronaldo przewrotką trafił idealnie. Cieszmy się, że takie uderzenia możemy oglądać... na żywo! Do teraz jesteśmy pod wrażeniem. 0:2!

432
197
126
111
209
62'

Stara się coś wykreować pod bramką Realu Juventus. Królewscy sporo uwagi poświęcają defensywie, oni swoje już zrobili.

40
29
18
13
27
59'

Dlaczego przed momentem żółte kartki nie otrzymał Modrić wie tylko sędzia.

25
14
21
14
57
59'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Lucas Vazquez.

41
24
10
9
8
56'

Dybala uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od muru i myląc bramkarz o centymetry minęła słupek!

46
29
28
46
34
55'

Za moment Juve wykona rzut wolny z ok. 19-20 metrów.

33
35
17
11
26
54'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos. Jego także zabraknie w rewanżu.

Real Madryt
48
36
12
27
28
52'

Złe wybicie Navasa, mały bilard, który niecelnym strzałem zakończył Rodrigo Bentancur.