Aleksandar Kolarov uderzył z rzutu wolnego ponad bramką.

8
8
87'

Gol! Strzelił Luis Suarez.

FC Barcelona prowadzi już 4:1! Gregoire Defrel popełnił błąd w obronie, który skrzętnie wykorzystał Luis Suarez, strzelając gola na wślizgu z około 8 metrów.

124
65
20
21
41
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kevin Strootman.

20
11
8
11
11
85'
16
12
7
7
9
84'

Alisson skutecznie interweniował poza polem karnym.

7
3
4
3
9
83'

Barcelona. Schodzi: Sergi Roberto. Wchodzi: Andre Gomes.

12
9
5
5
4
82'

Podrażniona stratą gola FC Barcelona ruszyła do ataku.

19
11
3
4
6
80'

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Diego Perotti.

AS Roma dopięła swego i zmniejszyła straty w tym spotkniu. Diego Perotti zagrał piłkę po ziemi w pole karne, a w "szesnastce" najlepiej odnalazł się Edin Dzeko, który skierował futbolówkę do bramki. Marc-Andre ter Stegen był bez szans.

80
33
24
29
57
79'

Marc-Andre ter Stegen show! Kolejna udana obrona.

26
13
5
4
9
78'

Genialnie interweniował Marc-Andre ter Stegen! Uchronił swój zespół przed stratą gola.

19
17
3
2
4
77'
76'

Obecnie naciska AS Roma, która wywalczyła kolejny rzut rożny.

4
1
1
2
7
74'

Barcelona nie forsuje tempa, a podłamana Roma już nie stosuje wysokiego pressingu.

11
5
4
2
2
71'

Piłkę po dośrodkowaniu rywala złapał Marc-Andre ter Stegen, który szybko rozpoczął akcję FCB.

10
7
4
4
3
69'

FC Barcelona stara się kontrolować boiskowe wydarzenia, długo utrzymując się przy piłce.

13
8
4
5
5
67'

Bardzo niecelnie huknął Lionel Messi. Na razie to nie jest jego dzień, a mimo to FC Barcelona prowadzi 3:0.

10
4
2
6
9
67'

Barcelona. Schodzi: Sergio Busquets. Wchodzi: Paulinho.

8
5
4
5
4
65'

Lionel Messi szuka swojej bramki w tym meczu, ale na razie nie wychodzi mu zbyt wiele.

10
8
2
4
7
63'

AS Roma ambitnie walczy o zmniejszenie strat. FC Barcelona cofnęła się i czeka na okazję do kontry.

12
5
4
2
3
61'
59'

Gol! Strzelił Gerard Pique.

AS Roma na kolanach, FC Barcelona wygrywa już 3:0! Strzał po ziemi oddał Luis SuarezAlisson odbił piłkę, do której dopadł Gerard Pique i wpakował ją do siatki z najbliższej odległości.

100
50
21
28
39
59'

Strzał Kolarova został zablokowany przez jednego z rywali.

11
9
9
5
4
57'

Z następną ofensywną akcją wyszła Barca. Groźny strzał z dystansu oddał Ivan Rakitić.

13
5
5
2
2
55'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Kostas Manolas.

Ależ pech AS Roma w tym meczu! FC Barcelona prowadzi już 2:0. Ivan Rakitić wbił piłkę w pole karne, zaś nieudanie interweniował Kostas Manolas, którego naciskał Samuel Umtiti.

99
66
26
28
44
55'

FC Barcelona wolno rozgrywa swoją akcję w okolicach pola karnego AS Roma.

6
7
7
7
5
53'

Lionel Messi zszedł na prawą nogę i oddał celny strzał.

15
7
3
3
6
53'

Kolejny atak próbowali wyprowadzić rzymianie, ale niedokładne podanie spowodowało, że piłkę przejęli gospodarze.

5
3
2
2
2
51'

Roma starała się przedrzeć przez środek, lecz została zatrzymana.

9
4
3
2
5
49'

Próbowali odpowiedzieć goście, ale nic nie wyszło z tej akcji. Ciekawy początek drugiej połowy potyczki.

6
5
3
3
2
47'

Tym razem zagotowało się pod bramką AS Roma. Celnie uderzył Jordi Alba, a po chwili okazję miał Luis Suarez.

8
4
4
5
2
46'

Diego Perotti o krok od zdobycia bramki! Minimalnie niecelna główka.

6
5
11
3
3
46'

Start II odsłony meczu w Barcelonie!

7
7
2
2
2
45'

Lionel Messi obił mur z rzutu wolnego.

16
9
4
14
13
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleksandar Kolarov.

16
11
7
6
10
42'

Lorenzo Pellegrini trafił wprost w mur z rzutu wolnego.

12
14
3
8
15
41'

AS Roma wywalczyła rzut wolny na 16. metrze od bramki strzeżonej przez Marca-Andre ter Stegena.

20
9
7
5
15
40'

Po raz kolejny w tym spotkaniu Lionel Messi stracił piłkę.

15
15
15
11
14
38'

Gol samobójczy! Daniele De Rossi.

Pech AS Roma i Daniele De Rossiego. Włoch interweniował niefortunnie i skierował piłkę do własnej bramki.

116
70
26
41
74
38'

Cały czas "pod grą" jest dzisiaj Nelson Semedo. Dotychczas Barca nie może zaskoczyć rywala.

7
4
2
3
2
36'

Na razie Lionel Messi nie może przedrzeć się przez rzymską obronę.

14
12
4
5
8
34'

Spokojnie kolejne podania wymieniają piłkarze z Barcelony. Roma umiejętnie się przesuwa.

9
2
2
1
4
32'

Grę starają się uspokoić rzymianie. Nieźle z lewej strony boiska prezentuje się Diego Perotti.

8
6
3
4
6
30'

Trwa oblężenie pola karnego AS RomaFC Barcelona atakuje coraz groźniej.

24
15
4
5
9
28'

Celnie uderzał Luis Suarez, ale wciąż bez zmiany wyniku spotkania na Camp Nou w Barcelonie.

9
6
4
5
5
Czy w pierwszej połowie padnie jeszcze przynajmniej jeden gol?
9
4
4
2
3
25'

Federico Fazio starł się z Sergim Roberto, ale na szczęście obydwaj będą kontynuowali grę.

10
7
5
3
2
23'

Wydaje się, że przewaga miejscowej drużyny rośnie. Tym razem Barcelona atakowała prawym skrzydłem.

12
10
3
4
5
22'

13
20'

Chwila przerwy w meczu, bo na boisku pojawiły się żółte balony rzucone przez kibiców.

14
18
12
6
8
18'

Ivan Rakitić strzelił w słupek! FC Barcelona o krok od objęcia prowadzenia.

30
13
18
23
21
17'

Katalońska ekipa rozgrywa akcję w okolicach pola karnego gości, lecz nie może przedrzeć się przez defensywę przeciwnika.

15
7
5
8
7
15'

FC Barcelona stara się podkręcić tempo, ale umiejętnie broni się AS Roma.

12
9
10
6
13
13'

Alessandro Florenzi z łatwością zastopował Iniestę i w ofensywie Roma.

17
9
8
8
13
11'

Lionel Messi popisał się celnym, mocnym strzałem z dystansu. Alisson był na posterunku.

28
14
8
9
13
10'

W polu karnym rywala padł Edin Dzeko. Bośniak domaga się rzutu karnego, ale sędzia pozostał niewzruszony. Sytuacja niejednoznaczna.

20
12
9
13
11
9'

AS Roma na razie nie daje się spychać do defensywy. Tym razem goście atakują przez środek boiska.

14
7
7
7
9
7'

Ze spalonego trafił Luis Suarez.

14
13
11
12
13
7'

Ekipa z Rzymu walczy z całych sił i stosuje wysoki pressing na połowie FCB.

12
10
14
8
10
5'

Messi znalazł się na pozycji spalonej.

10
9
9
13
15
5'

Na razie spokojny początek rywalizacji w Barcelonie. Niewielką przewagę mają gospodarze.

11
5
4
3
5
3'

Szarżował Lionel Messi, ale został zatrzymany przez rywali.

13
7
6
7
12
1'

Mocno do przodu ruszyli goście i już było groźnie pod bramką Katalończyków.

9
7
8
4
9
1'

Od środka boiska konfrontację rozpoczęli gospodarze.