Liga Mistrzów: Ćwierćfinały, pierwsze mecze

Dziękujemy za uwagę! To był znakomity wieczór z Ligą Mistrzów.

11
4
7
90+3'

Piłka bardzo daleko od pola karnego The Reds. City nie strzeli już dzisiaj gola.

110
67
22
16
17
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Raheem Sterling. Powstrzymywany Sadio Mane.

Manchester City
37
30
15
16
15
90+2'

Piłka odbiła się zbyt mocno od Gabriela Jesusa. Karius będzie teraz długo wybijał futbolówkę.

44
20
13
12
11
90+1'

Trzy minuty - o tyle dłużej będziemy grali na Anfield.

23
15
15
7
11
90'

Zbliża się doliczony czas gry, a goście wciąż dalekie od zdobycia choćby gola honorowego, przywracającego cień nadziei przed rewanżem.

54
39
9
9
7
89'

Kompletnie nic nie wynika z wielu podań City na połowie przeciwnika. Cóż za bezwzględna, wyrachowana defensywa gospodarzy!

51
43
11
9
10
87'

To może być pierwszy mecz w tym sezonie, który Manchester City nie tylko do zera, ale bez jednego celnego uderzenia!

53
62
26
20
18
86'

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Henderson. Kapitan Liverpoolu nie zagra w rewanżu.

14
11
13
22
42
85'

Gol? Nic z tych rzeczy! Leroy Sane był w tej sytucji na spalonym, lecz powtórka wcale nie wyjaśnia tej sytuacji. Wydaje się, że Felix Brych mógł popełnić teraz błąd.

16
18
13
11
13
84'

James Milner do Sadio Mane - Senegalczyk nie przyjął piłki.

4
5
5
9
13
83'

David Silva w świetnej sytuacji trafia piłką w Trenta Alexandra-Arnolda.

11
9
6
6
4
82'

Obrona Liverpoolu jest coraz bardziej chaotyczna. Leroy Sane traci piłkę w ostatniej chwili.

5
2
4
1
9
81'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin De BruyneSadio Mane minął dwóch rywali i zatrzymał się dopiero na Belgu. Wcześniej jednak wydaje się, że Robertson zagrywał piłkę ręką we własnym polu karnym, czego nie zawuażył sędzia Felix Brych.

9
9
7
6
9
79'

Ciężko w to uwierzyć, ale Manchester City wciąż nie oddał jeszcze celnego strzału!

24
23
16
7
10
78'

Na Anfield rozbrzmiewa teraz You'll Never Walk Alone, a Liverpool w rytm swego hymnu przeprowadza kolejną groźną kontrę, przerwaną ostatecznie na wysokości 22 metra.

17
10
5
6
5
76'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Jesus. Brazylijczyk nie wytrzymuje napięcia. Zaczyna gestykulować i kłócić się z panem Feliksem Brychem.

14
5
5
6
4
74'

City wciąż nie ma pomysłu jak zdobyć bramkę. W końcu prawą stroną rozpędził się Sterling, lecz Gabriel Jesus chyba niepotrzebnie próbował ekwilibrystycznej pozycji. Piłka ląduje obok bramki.

9
6
3
4
4
73 '

Z uporem maniaka próbują grać dziś podopieczn Pepa Guardioli lewą stroną. Może należałoby częściej korzystać z usług Raheema Sterlinga?

5
5
4
5
3
72'

Liverpool nie kwapi się do ataków. Ale gdy udało się w końcu wyprowadzić niezłą akcję, zabrakło dozy szczęścia. Solanke odegrał do Mane i rozpaczliwa interwencja stoperów uchroniła The Citizens od straty czwartego gola.

10
2
4
5
6
70'
69'

Szykuje się do wejścia Dominic Solanke.

10
2
3
2
3
69'

Znów rzut rożny, który prowadzi donikąd. Silva na głowę Otamendiego, a piłka ląduje ok. metr od bramki.

5
5
2
1
1
67'

Oglądamy dziś dwie różne połowy Liverpoolu. Pierwsza była perfekcyjna w ataku, druga niemal bezbłędna w szeregach obronnych.

8
1
1
3
1
66'

Kolejny spalony - tym razem przed linią obrony był David Silva.

6
3
2
2
63'

Oglądamy dwie różne połowy. Po zejściu z boiska Mohameda Salaha Liverpool praktycznie przestał istnieć w ofensywie. Wciąż jednak broni się bardzo skutecznie.

9
8
4
15
9
63'

Raheem Sterling złapany na spalonym.

11
5
2
2
4
60'

De Bruyne próbował rozegrania z Leroyem Sane, ale Niemiec dogrywa piłkę wprost w ręce swojego rodaka między słupkami bramki gospodarzy.

13
6
2
2
1
58'

Strzał de Bruyne zablokowany. Loris Karius nie ma problemów ze złapaniem piłki.

10
8
4
4
5
57'

Man City. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Raheem Sterling. Feeria gwizdów wita byłą gwiazdę The Reds.

18
9
8
5
4
55'

Dwa nieudane rzuty rożne Manchesteru City. Stresujący początek drugiej części meczu dla fanów zgromadzonych na Stadionie Anfield.

12
5
5
2
3
55'

Trent Alexander-Arnold w ostatniej chwili wybija piłkę Kevinowi de Bruyne.

19
4
5
4
4
54'

Jak na razie Manchester City nie oddał ani jednego celnego strzału na bramkę Lorisa Kariusa.

17
9
3
3
5
54'

Rozochocił się Leroy Sane. Tym razem uderza w boczną siatkę. Do trzech razy sztuka?

6
2
4
1
3
52'

Liverpool. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Georginio Wijnaldum. A więc jednak! Super-faraon schodzi do szatni.

52'

Najgroźniejsza jak dotąd sytuacje dla City stwarza Leroy Sane. Uderzenie z woleja mija jednak dłuższy słupek.

2
3
4
1
4
51'

Niepokojąca sytuacja. Mohamed Salah leży poza boiskiem. Czy największa gwiazda The Reds opuści poisko z powodu kontuzji mięśnia przywodziciela?

8
4
3
30
44
50'

Leroy Sane minął Alexandra-Arnolda. Kolejny stały fragment gry kończy się niecelnym strzałem głową. Tym razem próbował Vincent Kompany.

6
4
1
3
2
50'

Rozgrzewa się Raheem Sterling - czy to będzie pierwszy gracz City wprowadzony na murawę z ławki?

3
2
4
1
1
47'

Liverpool na razie oddaje pole gościom. Zespół Juergena Kloppa obserwuje spokojnie jak odpowiedzą gracze z Manchesteru.

5
3
3
1
1
46'

Dobra akcja Davida Silvy . Hiszpan wywalczył rzut rożny. Piłkę wybija jednak Virgil van Dijk.

13
8
5
4
7
czas Druga połowa
45+2'

Virgil van Dijk obok bramki.

6
7
6
12
24
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Otamendi.

28
7
3
4
4
45+2'

I jeszcze rzut wolny dla miejscowych na kilka sekund przed końcem pierwszej części gry.

8
3
2
1
2
44'

Nicolas Otamendi strzela mocno po ziemi, a piłka ląduje w okolicach bandy.

11
8
2
2
3
44'

Złe dośrodkowanie Kevina de Bruyne. Od bramki Karius.

14
11
3
2
5
43'

Spokojna końcówka pierwszej połowy. Czy City jeszcze wróci do gry? Czy będziemy mieli dalszy cią pogromu, a może wspaniały powrót godny finału Ligi Mistrzów z 2005 roku?

23
6
5
3
4
41'

Roberto Firmino przenosi piłkę nad poprzeczką. To było bardzo silne uderzenie lewą nogą.

20
5
7
7
6
40'

Kolejna akcja Mane! Dogranie po ziemi nie znalazło już adresata, ale Senegalczyk jest w zabójczej formie.

29
11
5
5
6
38'

Próbuje kontrować drużyna City, ale akcje rozbijają się na 20 metrze od bramki.

17
11
5
4
2
35'

Czy na wydarzenia boiskowe mógł wpłynąć przedmeczowy incydent? Autokar piłkarzy Manchesteru City został zaatakowany przez fanów The Reds.

14
18
31
7
9
33'

City jest dziś beznadziejne w każdym elemencie gry. Stały fragment niegodny tak wielkiej drużyny.

32
26
11
9
14
33'

Korner dla City - czy w końcu uda się strzelić gola?

14
22
9
9
14
30'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Mohamed SalahCóż dzisiaj wyprawia Liverpool! Fenomenalnie dogrywa na raty Egipcjanin, a Mane przepięknie wyskoczył ponad Vincentem Kompanym.

244
113
23
22
28
30'

Liverpool też czasem popełnia błędy - James Milner wybija w aut.

14
14
3
5
6
28'

Mohamed Salah ośmieszył dryblingiem Davida Silvę.

41
19
4
6
12
27'

Wyblokowane dośrodkowanie Robertsona. Poprawia Alexander-Arnold, lecz nie doszedł do piłki Senegalczyk Sadio Mane.

8
6
3
7
5
27'

Liverpool atakuje dziś stosunkowo prostymi środkami. Bardzo wysoki pressing sprawdza się rewelacyjnie.

13
9
4
6
2
25'

Bezradność The Citizens jest dziś wręcz porażająca. Salah znów odebrał piłkę na połowie przeciwnika. Akcja nie skończyła się jednak powodzeniem.

17
6
1
6
6
24'

Olbrzymie problemy Edersona po ostrej wrzutce w pole karne.

4
3
5
2
23'

Loris Karius świetnie wychodzi do prostopadłego podania Kevina de Bruyne.

10
7
4
4
6
22'

Przeciągnął to dośrodkowanie Kyle Walker. Nie doszedł do piłki Leroy Sane.

8
9
4
6
12
21'

Gol! Strzelił Alex Oxlade-Chamberlain. Asystował mu James Milner. Kolejne zabójcze uderzenie Liverpoolu! Fantastyczny strzał z dystansu młodego Anglika. Stadion Anfield oszalał ze szczęścia. Pep Guardiola zszokowany postawą defensywy.

225
125
32
19
27
19'

Manchester City gra dziś zaskakująco nerwowo. Liverpool ma to spotkanie pod kontrolą i konstruuje kolejne akcje.

19
10
12
8
8
17'

Nicolas Otamendi kompletnie zbłaźnił się nieudanym przerzutem akcji do przodu.

6
9
4
5
7
16'

Znakomity odbiór Robertsona pod polem karnym. Felix Brych nie gwiżdże - nie ma faulu. Kontra Liverpoolu jednak nieudana.

9
5
4
7
4
14'

Fatalne rozegranie stałego fragmentu gry i błyskawiczna kontra gości! Leroy Sane popędził 70 metrów z piłką i strzelił obok bramki. Zły jest na kolegę z drużyny lepiej ustawiony Kevin De Bruyne.

11
7
6
8
7
14'

Nicolas Otamendi fauluje Sadio Mane. Będzie groźne pod polem karnym Edersona!.

16
5
7
7
13
13'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Roberto Firmino. Wielki błąd Walkera w polu karnym! Firmino dograł po nodze Anglika do Salaha, a ten bezwzględnie wpakował piłkę do siatki. To już 38. gol Egipskiej super-gwiazdy!

237
115
30
30
37
12'

Bardzo niedobre rozegranie rzutu rożnego przez City.

11
5
3
4
8
11'

Zaskakująco sporo strat jak na ten poziom oglądamy dziś na Stadionie Anfield w Liverpoolu.

3
3
8
5
4
9'

Niebezpieczne zagranie Trenta Alexandra-Arnolda. Piłka trafia Gabriela Jesusa i trafia w ręce Kariusa.

3
2
2
4
2
8'

Roberto Firmino faulował de Bruyne, a po chwili spalony Leroya Sane.

7
7
5
4
7
7'

Bardzo mocny pressing narzucili gracze Liverpoolu. City nie może wejść na połowę miejscowych.

14
3
3
4
3
6'

Vincent Kompany próbował uderzać głową, lecz nie był najlepiej ustawiony. To nie mogło się udać.

5
5
4
5
1
6'

Leroy Sane przepięknie wdarł się lewą stroną, mijając trzech obrońców gospodarzy. Niemiec wywalczył korner.

7
3
2
4
6
4'

Dynamiczny rajd Kyle'a Walkera przerwany przez Jamesa Milnera.

5
1
1
4
2
3'

Gabriel Jesus próbował długiego podania prostopadłego w stronę Kevin De Bruyne - nie był to najlepszy pomysł. Gra toczy się na razie w środku pola.

3
1
1
4
9
2'

James Milner zgrywa w pole karne w stronę Mohameda Salaha - kolejne wybicje The Citizens.

8
4
2
3
6
1'

Piłka znalazła się błyskawiczne pod polem karnym Manchesteru City. Bez problemu radzą sobie goście.