Jednak dość szybko rozegrana akcja. Od bramki Marc-Andre ter Stegen.

92
90
185
90+3'

Rzut wolny dla Romy pod polem karny Barcelony. To na pewno potrwa. Włosi wiedzą jak wszystko rozegrać.

706
324
87
99
110
90+2'

Kolejny błąd Romy, Dembele uderzał do pustej bramki zza pola karnego, ale pomylił się o metr. Cóż za emocje!

394
198
108
81
112
90+2'

Niespełna 180 sekund do końca. Zegar odlicza.

368
170
60
65
80
90+1'

Alisson złapał piłkę niczym największy skarb i tuli ją do piersi.

337
162
49
52
85
90'

Jeszcze 4 minuty meczu. Barcelona po raz kolejny uraruje się w doliczonym czasie.

164
75
48
46
192
90'

Ależ chaos w polu karnym Romy.

171
80
78
58
88
89'

Kolarov biegł z piłką i przekombinował. Po chwili Suarez zablokowany w polu karnym.

141
60
31
43
52
88'

Messi dogrywał, ale noga obrońcy w ostatnim momencie ratuje rzymian.

267
128
44
63
82
88'

Barcelona szuka dziury w defensywie Romy. Czasu coraz mniej.

157
114
65
58
70
Barcelona zdobędzie gola na wagę awansu?
163
74
35
40
38
86'

Dwa spięcia pod bramką Romy. Messi wściekle atakował, ale piłka w rękach bramkarza.

114
62
29
28
28
85'
51
27
18
17
24
85'
19
84'

Under z prawej strony pola karnego, ale źle dośrodkował.

31
19
15
16
20
83'

Na teraz to Roma jest w półfinale. Barcelonie zostało ok. 10 minut na przebudzenie!

281
126
43
47
53
82'

Gol! Strzelił Kostas Manolas. Asystował mu Cengiz Under. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i nadbiegający Manolas trącił piłkę i ta minęła bramkarza i w okolicach dalszego słupka wpadła do siatki!

1013
435
160
114
185
81'

Under uderzał, a właściwie podał piłkę bramkarzowi z ok. 10 metrów.

33
22
19
14
37
81'

Barcelona. Schodzi: Andres Iniesta. Wchodzi: Andre Gomes.

42
33
34
43
38
79'

Marc-Andre ter Stegen kapitalnie wybronił strzał z dwóch metrów, który oddał Stephan El Shaarawy!

72
33
31
50
81
77'
105
37
28
23
34
76'

Suarez wciąż leży, kibice oczywiście gwiżdżą. Sekundy płyną...

57
38
22
29
92
75'

Suarez jest z cukru? Dostał dłonią po zębach, a padł niczym bokser przy nokaucie.

34
171
21
20
41
74'

Akcja już po drugiej stronie, z ok. 17 metrów niecelnie uderzył Under.

15
74'

Strata Romy, Messi otrzymał piłkę. Strzał z ok. 16 metrów wprost w bramkarza.

34
16
13
18
17
73'

Roma. Schodzi: Patrik Schick. Wchodzi: Cengiz Under.

18
72'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Luis Suarez.

19
71'

Ok. 20 minut pozostało Romie na zdobycie trzeciego gola. Chyba, że wcześniej trafią wciąż niemrawi goście.

27
4
5
5
13
69'

Daniele De Rossi trącił piłkę głową i minimalnie chybił.

42
17
24
34
32
68'

Z pierwszej piłki uderzył Radja NainggolanMarc-Andre ter Stegen pewnie w bramce.

49
25
14
22
26
66'

Na czas gra Marc-Andre ter Stegen, kibice Romy wściekli, sędzia spokojny.

12
66'

Z woleja uderzył Kevin Strootman, ale bardzo niecelnie.

26
14
6
15
12
Roma jest w stanie wyeliminować Barcelonę?
70
21
13
21
30
63'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Lionel Messi. Rywal trochę przyaktorzył, ale sędzia miał prawo ukarać Argentyńczyka.

98
44
22
22
62
63'

Rzut rożny dla Barcelony, goście w końcu zaczęli konstruować akcje.

53
19
10
12
42
61'

Iniesta ponownie faulowany. Gospodarze wciąż wściekli. Ależ emocje. Barcelona chyba się w końcu przebudzi.

37
27
24
21
30
59'

Goście domagają się wyrzucenia Florenziego za drugą żółtą kartkę. Sędzia nie zdecydował się na ukaranie obrońcy.

36
15
10
9
23
58'

Gol! Strzelił Daniele De Rossi. 2:0! Mocny strzał w prawy róg, bramkarz nie był w stanie odbić uderzenia! Romie brakuje już tylko jednej bramki!

350
157
54
54
131
57'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

71
36
17
19
49
57'

Tym razem już jednak jest rzut karny! Dzeko faulowany przez Pique!

49
23
13
13
34
56'

Patrik Schick padł w polu karnym, ale sędzia uznał, że nic nie było.

18
8
4
2
12
55'

Semedo odbił się od Kolarova, sędzia uznał, że gracz Romy faulował. Gospodarze wściekli.

21
6
4
3
6
53'

Ci Włosi... Florenzi pokazał, że aktorem jest niezłym. Lekko trafiony łokciem przez rywala padł niczym rażony piorunem.

18
16
10
4
13
52'

Barcelona czeka na moment, jedną akcję, którą zniszczy rywala. Jednak póki co Roma żyje i żyć dalej chce!

24
4
6
4
10
51'

Podobnie jak na początku 1. połowy tak i teraz Roma stopniowo coraz bliżej bramki Barcy.

34
14
7
13
23
49'

Dośrodkowanie do Radji Nainggolana, ale ten nie doszedł do piłki.

20
7
7
8
7
48'

Roma wciąż wysoko, gospodarze starają się utrudniać Barcelonie rozgrywanie piłki.

24
15
12
11
21
46'

Barcelona w końcu obudzi się, a może Roma zdobywając drugiego gola zmusi gości do tego? Wracamy do gry!

25
10
17
8
14
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Juan Jesus. Arbiter od razu wyciągnął kartkę i miał rację. Messi został niemal ścięty równo z trawą.

35
23
16
25
41
43'

Gracze Romy byli pewni, że należy im się korner, tymczasem arbiter nakazał wznowić grę od bramki. Oj, nie wypije zdrowej kawy w Rzymie pan Turpin.

34
12
12
9
26
42'

Kolarov chciał dośrodkował i trafił w... Dzeko.

26
40
17
18
20
41'

Jeszcze gorzej niż na początku meczu uderzył Messi. Jednak ponad 2 minuty goście ukradli.

42
27
21
23
34
40'

Skrzyczał Clemet Turpin Fazio za niesubordynację w murze. Arbiter dopiero maluje linie, a minuty płyną...

28
17
11
13
19
40'

Do utraty tchu gwiżdżą miejscowi, Messi długo układa piłkę... kradnąc cenne sekundy.

46
27
18
15
25
39'

Jeśli Messi teraz zdobędzie gola, to znowu się okaże, że piłka nożna jest bardzo niesprawiedliwa.