Liga Europy: Ćwierćfinały, pierwsze mecze
4:1
Zakończony
CSKA Moskwa
90+1'

Optyczna przewaga Arsenalu, gospodarze są bliżej piątej bramki, niż goście drugiej.

1
1
1
90'

Doliczone zostały 3 minuty.

89'

Z pola karnego sprytny strzał oddał Wernbloom, piłka o metr minęła bramkę.

2
88'

Szarżował Mustafi, za dużo było tego. Stoper to nie CR7, nie potrafi w ofensywie aż tyle.

85'

Ramsey uderzał z pola karnego, ale ponownie niecelnie.

84'

Po dograniu z prawej strony z kilku metrów w bramkarza trafił Danny Welbeck.

83'

CSKA. Schodzi: Ahmed Musa. Wchodzi: Kłetag Kłosonow.

wchodzi Wchodzi
Kłetag Kłosonow #80
schodzi Schodzi
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Hector Bellerin.

77'

Z okolic linii pola karnego uderzył Ramsey i trafił w słupek.

1
2
2
74'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Igor Akinfiejew.

74'

Arsenal. Schodzi: Jack Wilshere. Wchodzi: Mohamed Elneny.

74'

CSKA. Schodzi: Bebras Natcho. Wchodzi: Georgij Milanow.

73'

Kontra Arsenalu, Iwobi wycofał do Lacazette'a, ale górą bramkarz.

71'

Arsenal w ataku, gospodarze dążą do podwyższenia wyniku, ale grają na zbyt dużym luzie.

67'

Lacazette uderzał z ostrego kąta do pustej bramki i przestrzelił. Dodatkowo Iwobi, który dostał piłką, był na spalonym.

4
65'

CSKA. Schodzi: Ałan Dzagojew. Wchodzi: Vitinho.

64'

Piłka w bramce Arsenalu po strzale Ałan Dzagojewa, ale Osetyniec dobijający uderzenie kolegi był na spalonym.

1
1
1
62'

Ładna akcja CSKA, strzał z pola karnego wysoko ponad bramką oddał Gieorgij Szczennikow.

1
1
61'
60'

Zaostrzyła się gra, mecz w ostatnich minutach jest rwany.

1
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gieorgij Szczennikow.

57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Granit Xhaka.

2
56'

Strzelał Henrich Mchitarjan, w zamieszaniu dobijał Ramsey, ale uderzył niecelnie.

1
1
1
52'

Kolejny strzał Ramsey'a, ale piłka po nodze obrońcy wyszła na róg metr obok słupka.

51'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Ahmed Musa.

CSKA Moskwa
3
1
1
1
1
48'

Piłka dograna z prawej strony odbiła się od nóg Mustafiego i minęła bramkę CSKA.

1
47'

I już groźnie pod bramką CSKA. Podawał oczywiście Oezil, z bliska spudłował Henrich Mchitarjan!

1
1
46'

Gramy po przerwie!

44'

Dwukrotnie groźnie było w polu karnym CSKA, ale strzały Kanonierów na wiwat.

6
2
1
1
42'

Dobra akcja Musy, ale strzał pozostawił sporo do życzenia. Pewnie i spokojnie Cech.

3
2
1
1
1
41'

Kolejny strzał Ałana Dzagojewa i kolejny raz niecelnie.

1
2
2
1
1
39'

Musa do Ałana Dzagojewa, ale ten źle uderzył. Arsenal spokojnie czeka na kolejne szanse.

2
38'

W ataku gra CSKA może się podobać, ale w defensywie wciąż fatalnie. Tym razem z przodu nie popisał się Musa, który dał się złapać na spalonym.

3
1
1
35'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Mesut Oezil. To już 4:1! Kontra Arsenalu, z lewej strony dogrywał Oezil, Lacazette spokojnie przyjął piłkę i uderzył z ok. 12 metrów tuż przy słupku. Tragiczna postawa Rosjan w defensywie.

33
12
4
1
1
34'

Stara się zmniejszyć straty CSKA, Arsenal kontruje. Rosjanie jednak... zbyt mocno kopią piłkę. Sporo niedokładności w końcowej fazie akcji.

2
3
1
1
31'

Żółtą kartkę za zbyt ostrą grę otrzymał Pontus Wernbloom.

5
2
1
1
1
30'

Kontra CSKA zakończona bardzo niecelnym strzałem, który z ok. 16 metrów oddał Wasilij Bieriezucki.

1
1
1
1
28'

Gol! Strzelił Aaron Ramsey. Asystował mu Mesut Oezil. Kolejna kapitalna akcja Arsenalu. W końcowej fazie dogrywał Oezil, a Ramsey kapitalnym strzałem z powietrza... piętą przelobował bramkarza! 3:1!

26
12
9
1
4
27'

Kolejny raz Musa uderzał z dość trudnej pozycji. Tym razem przeniósł piłkę ponad poprzeczką.

1
2
2
23'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Pewne uderzenie napastnika. Bramkarz w jednym rogu, piłka w przeciwnym. 2:1!

29
15
4
3
6
22'

Oezil runął w polu karnym CSKA. Sędzia dopiero po kilku sekundach wskazał na "wapno". Faulował Gieorgij Szczennikow.

8
4
2
1
1
19'

Po stracie gola z CSKA zeszło napięcie, a zdobyty gol dodał sił witalnych Rosjanom.

3
2
4
1
3
16'

Musa w polu karnym, strzał z narożnika pola bramkowego tuż obok słupka! Mogło być 1:2!

1
4
3
1
2
15'

Gol! Strzelił Aleksandr Gołowin. Kapitalnie z rzutu wolnego z ok. 20 metrów uderzył Gołowin. Petr Cech nie miał szans obronić tego perfekcyjnego uderzenia! 1:1!

12
7
6
15
23
12'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, głową wprost w bramkarza Aleksiej Bieriezucki.

2
1
1
1
3
9'

Gol! Strzelił Aaron Ramsey. Asystował mu Shkodran Mustafi. Rozklepali defensywę CSKA gracze Arsenalu. Hector Bellerin na prawo, a tam Mustafi płasko dograł w pole karne. Ramsey uderzył mocno z ok. 12 metrów i jest już 1:0!

33
18
5
6
6
7'

Piłka w bramce CSKA, ale w opinii sędziego podający Oezil na spalonym. Sędzia asystent jest bardzo zadowolony ze swojej decyzji. Cóż mu pozostało.

4
1
2
2
2
5'

Błąd sędziego, który odgwizdał spalonego zawodnika CSKA. Musa był na równi z obrońcą.

2
2
2
4
2
4'

Po dograniu z lewej strony uderzał z pola karnego Henrich Mchitarjan, piłka trafiła w boczną siatkę.

6
2'

Pierwsza akcja Arsenalu, obrońca w ostatnim momencie wybił prostopadłe dogranie.