2:2
Zakończony
Arsenal FC
90+2'

Gol! Strzelił Aaron Ramsey. Asystował mu Mohamed Elneny. Arsenal uratował remis! Po dograniu Elneny'ego na 2:2 trafił Ramsey!

46
24
10
9
7
90+1'

Arsenal chce wyrównać. Strzał Welbecka obronił bramkarz.

9
5
2
4
3
90'

Doliczone 3 minuty.

5
5
2
2
3
88'

Uderzał Iwobi, ale rezerwowy Arsenalu nie trafił w bramkę.

8
5
5
2
5
86'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandr Gołowin.

8
4
3
2
2
84'

Chambers mógł doprowadzić do remisu. Dobrze w bramce Igor Akinfiejew.

5
2
2
4
4
82'

Po kontaktowym golu gracze CSKA już nie wierzą w możliwość wyeliminowania Arsenalu. Zbyt mało czasu na zdobycie dwóch goli.

8
6
2
4
2
79'

CSKA. Schodzi: Fiedor Czałow. Wchodzi: Georgij Milanow.

2
76'
75'

Gol! Strzelił Danny Welbeck. Asystował mu Mohamed Elneny. Elneny do Welbecka, a ten uderzył obok bramkarza i Arsenal już o krok od awansu do półfinału! Gospodarzom do doprowadzenia do dogrywki brakuje dwóch goli!

41
28
8
7
6
71'

CSKA. Schodzi: Kristijan Bistrović. Wchodzi: Bebras Natcho.

Kristijan Bistrović #25
1
3
1
1
1
71'

Z dystansu uderzył Siergiej Ignaszewicz, piłka przeleciała jednak tuż obok słupka!

2
2
2
1
1
69'

Po dograniu z rogu niecelnie uderzył Laurent Koscielny.

2
1
1
4
2
68'

Arsenal. Schodzi: Jack Wilshere. Wchodzi: Calum Chambers.

67'

Uderzenie Oezila zablokowane przez obrońcę. Arsenal w końcu budzi się ze smacznego, ale coraz bardziej dramatycznego w skutkach, snu.

2
1
3
1
1
66'

Z dystansu bardzo niecelnie uderzył Alexandre Lacazette.

2
3
2
3
3
65'

Spokojniejszy fragment meczu. Cisza przed burzą? Wszyscy czekają na decydujący szturm CSKA!

3
2
1
1
6
61'

Arsenal cały czas stara się zwalniać grę, Rosjanie jeszcze nie rzucają wszystkich sił do ataku. Jednak wkrótce powinno to nastąpić.

3
2
6
3
4
57'

Mohamed Elneny głową do bramki CSKA, ale Egipcjanin był na spalonym i bramki nie ma!

3
2
6
4
9
57'

Arsenal chce być jak Barcelona we...wtorek? Kanonierzy niemrawo atakują, a przewagę w dwumeczu mają już minimalną.

1
1
1
5
5
53'

CSKA w ataku. Strzelał Bistrović, Monreal ofiarnie zablokował uderzenie!

4
2
5
6
5
50'

Gol! Strzelił Kirił Nababkin. 2:0! Cech odbił piłkę po uderzeniu z ok. 30 metrów Gołowina, futbolówkę do siatki dobił z kilku metrów Nabankin. CSKA brakuje już tylko jednego gola do awansu!

19
10
22
13
16
49'

Uderzenie Gołowina minęło bramkę Arsenalu.

2
1
6
1
1
49'

CSKA na połowie Arsenalu, ale póki co niewiele z tefo wynika.

1
1
4
1
1
46'

Wracamy do meczu!

3
1
1
2
2
45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
2
2
1
2
43'

Rosjanie poczuli krew! Dogranie z rogu, strzał Berezovicia jednak niecelny.

1
1
1
2
3
40'

CSKA chce pójść za ciosem. Strzał Vitinho jednak był niecelny.

1
1
2
2
7
39'

Gol! Strzelił Fiedor Czałow. CSKA czekało na swoją okazję i zdobyło gola. Defensywa Arsenalu przyspała. Najpierw strzał głową Nababkina obronił Cech, ale chwilę później był bezradny przy uderzeniu Czałowa. 1:0, ale Rosjanom brakuje jeszcze dwóch goli do awansu.

CSKA Moskwa
18
11
16
8
19
38'

CSKA. Schodzi: Ałan Dzagojew. Wchodzi: Vitinho.

1
1
3
1
1
37'

Po dośrodkowaniu z rogu głową minimalnie niecelnie uderzył Nacho Monreal.

3
1
2
1
1
34'

Groźne uderzenie Musy zablokował Koscielny. Krótki zryw CSKA wśród szarości meczu.

1
1
3
1
1
33'

Chcielibyśmy napisać, że pierwsza połowa pędzi jak szalona. Tak jednak nie jest. W międzyczasie napisaliśmy już 3 listy oraz 10 kartek świątecznych.

2
3
1
1
1
29'

Siergiej Ignaszewicz i Shkodran Mustafi zderzyli się w polu karnym. Potrzebna będzie pomoc.

5
3
4
3
3
27'

W końcu więcej emocji. Najpierw strzał Dzagojewa zablokował obrońca, po chwili po drugiej stronie rywal zatrzymał uderzenie Alexandre Lacazette.

3
2
3
1
1
24'

Arsenal wciąż niemrawo, goście szanują piłkę i chcą bez strat dograć mecz.

2
1
1
1
1
21'

Pierwszy strzał w meczu! Z ok. 24 metrów niecelnie uderzył Bistrović. Do szczęścia brakowało sporo.

2
3
4
2
2
19'

Mesut Oezil imponuje dokładnymi zagraniami, tym razem jednak źle dogrywał, piłkę przejął rywal. Wciąz bez strzałów i poważniejszych spięć.

8
5
3
4
4
18'

Wciąż statyczna gra, warunki dyktują goście, gospodarze niewiele robią, aby zmienić obraz meczu.

6
5
5
3
4
15'

Wciąż dość wolne tempo gry. Rosjanie chyba niezbyt wierzą w tak modną ostatnio... remontadę.

7
5
4
3
4
12'

Sporo fauli, niewiele kunsztu piłkarskiego. Początek meczu rozczarowujący.

6
4
4
4
7
10'

Arsenal nie forsuje tempa meczu. Goście swoje zrobili przed tygodniem.

8
5
5
3
3
8'

W końcu Rosjanie zagrozili Arsenalowi. Jednak zabrakło uderzenia. Odważniej CSKA.

6
6
6
3
3
5'

Arsenal od początku przeważa, CSKA nie potrafi zagrozić gościom.

12
7
5
3
4
3'

Od początku ostro gospodarze. Gracze Arsenalu już dwukrotnie byli faulowani.