Lotto Ekstraklasa: 31. kolejka
13 kwi 2018 20:30
90+4'

Dośrodkowanie w pole karne Korony, strzał na bramkę gości, ale uderzenie zablokowane.

109
52
10
20
31
90+2'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Korony. Goście wybili piłkę.

83
34
8
12
31
90+2'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Radek Dejmek.

Korona Kielce
24
12
8
12
28
90+1'

Po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie strzelał Tymoteusz Klupś.

34
12
7
10
20
90'

Doliczone cztery minuty.

14
7
6
6
42
90'

Lech atakuje. Radosław Majewski dośrodkował w pole karne gości, piłkę wybił Elhadji Pape Diaw.

25
11
3
1
8
86'

Kolejna akcja Lecha! Po strzale zza pola karnego Ołeksij Chobłenko trącił piłkę, ale ta przeleciała obok bramki.

33
32
8
11
29
85'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebował piłkarz Korony.

12
9
10
11
26
84'

Po dośrodkowaniu w pole karne Korony Nikola Vujadinović przyjął sobie piłkę, ale oddał już niecelny strzał. Bardzo groźna akcja Lecha!

17
11
3
6
18
82'

Nabil Aankour zagrał w pole karne do Elia Soriano. Szybszy był jednak Matus Putnocky.

7
1
1
14
18
80'

Zlatko Janjić zagrał przed bramkę Lecha, gdzie w piłkę źle trafił Elia Soriano. Było groźnie, ale uderzenie niecelne.

18
7
6
10
19
79'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzelał Łukasz Trałka, lecz świenie obronił Zlatan Alomerović!

35
17
7
5
13
77'
ZMIANA
76'
ZMIANA
17
2
1
5
5
75'

Po dośrodkowaniu Bartosza Rymaniaka niecelnie główkował Sanel Kapidzić.

5
7
5
5
10
74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tymoteusz Klupś.

20
12
6
4
22
73'

Korona Kielce z piłką na połowie rywala. Okazję miał Sanel Kapidzić, oddał strzał na bramkę, ale Matus Putnocky obronił.

15
11
5
11
20
69'

To powinien być gol! Ołeksij Chobłenko strzelał z kilku metrów, lecz piłka przeleciała nad poprzeczką!

23
13
18
10
20
68'

W polu karnym strzelał Ołeksij Chobłenko. Pewnie to uderzenie obronił rozgrywający dobry mecz Zlatan Alomerović.

15
7
6
4
16
66'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Robert Gumny. Wchodzi: Tymoteusz Klupś.

26
20
4
7
11
66'
ZMIANA
65'

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Zlatan Alomerović.

14
8
4
6
12
62'
ZMIANA

Korona Kielce. Schodzi: Ken Kallaste. Wchodzi: Michael Gardawski. Chwilę wcześniej zablokowane dośrodkowanie w pole karne Korony.

60'

Łukasz Kosakiewicz ścigał się z obrońcami Lecha. Ci wybili jednak piłkę.

16
8
4
5
19
57'

Z dystansu strzelał Radosław Majewski. Obronił to uderzenie Zlatan Alomerović.

26
11
5
9
16
55'

Darko Jevtić dośrodkował z rzutu wolnego. Od bramki zacznie Zlatan Alomerović.

18
5
6
7
15
53'

Z około 20 metrów strzelał Robert Gumny, piłkę trącił jeszcze jeden z zawodników Lecha, ale ta przeleciała obok bramki.

23
13
12
11
14
51'

Ładną akcję przeprowadził Sanel Kapidzić. Oddał strzał z dystansu, ale jego uderzenie obronił Matus Putnocky.

14
10
4
10
21
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Darko Jevtić.

Lech Poznań
24
8
7
6
26
47'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lecha Poznań. Piłka została wybita przez zawodnika gospodarzy.

22
6
10
11
16
46'

Początek drugiej połowy.

20
8
5
3
6
46'
ZMIANA
45+1'

W polu karnym Korony główkował jeden z piłkarzy Lecha Poznań, ale bramkarz gości obronił.

24
8
4
9
20
45'

Doliczona jedna minuta.

15
9
9
6
10
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Kosakiewicz.

13
7
7
7
14
45'

Robert Gumny dośrodkował w pole karne gości. Tam niecelnie główkował Christian Gytkjaer.

14
10
8
11
12
42'

Jeszcze jedno dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Korony Kielce. Główkował Łukasz Trałka, ale Zlatan Alomerović nie dał się zaskoczyć.

21
9
8
9
23
41'

Prostopadłe podanie w pole karne gości. Dobrze przerwał je jednak Radek Dejmek.

16
7
5
5
15
40'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Zabrakło jednak groźnego strzału na bramkę.

12
11
8
8
17
39'

Dobrze w defensywie prezentuje się Korona Kielce.

35
17
8
11
30
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sanel Kapidzić.

1:0 prowadzi Korona Kielce! Sanel Kapidzić oddał strzał z dystansu, piłka odbiła się chyba jeszcze od zawodnika Lecha, potem od słupka i wpadła do bramki!

208
101
26
51
148
33'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Darko Jevtić! Darko Jevtić wykonywał rzut karny, ale Zlatan Alomerović obronił to uderzenie! Nie ma gola!

Lech Poznań
141
67
25
52
123
32'

Żółtą kartkę otrzymał Elhadji Pape Diaw.

32
18
5
9
20
31'

Darko Jevtić dośrodkował z rzutu wolnego w pole karnego gości. Sędzia wskazał na rzut karny! Arbiter odgwizdał faul na Nikoli Vujadinoviciu.

21
11
10
13
31
29'

Nie jest to porywające widowisko.

10
7
5
8
23
26'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Aktualnie przy piłce Lech Poznań.

23
15
5
5
12
23'

Zlatko Janjić zagrał w pole karne Lecha Poznań, gdzie piłkę złapał Matus Putnocky.

21
17
6
6
8
22'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich.

8
5
10
12
19
18'

Podanie do Radosława Majewskiego. Ten jednak faulował rywala i piłka dla gości.

15
10
5
10
16
15'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Niecelnie główkował Adnan Kovacević. Dobra okazja Korony Kielce.

19
21
10
13
18
14'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robert Gumny.

Lech Poznań
14
3
5
8
35
13'

Lech Poznań stara się atakować. Gospodarze rozgrywają piłkę na połowie Korony.

25
14
7
5
11
11'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Korony Kielce. Główkował Łukasz Trałka i będzie jeszcze jeden rzut rożny.

28
14
4
2
7
9'

Z dystansu strzelał Maciej Gajos. Uderzenie zostało przyblokowane. Ciekawy początek meczu.

32
14
6
4
6
5'

Christian Gytkjaer zgrał piłkę w polu karnym karnym, lecz Darko Jevtić nie zdołał oddać groźnego strzału.

30
11
11
16
20
4'

Radosław Majewski wstrzelił piłkę w pole karne gości. Zawodnicy Korony ją jednak wybili.

26
12
6
12
18
3'

Będzie rzut wolny dla Lecha Poznań. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

30
19
7
6
11
20:06

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.