Lotto Ekstraklasa: 31. kolejka
16 kwi 2018 18:00
90+2'

Gospodarze zaczną od wolnego przy własnym polu karnym. Jedna z ostatnich szans płocczan.

5
2
2
2
2
90+1'

Pierwsza z trzech doliczonych minut. Rasak płasko w Cuestę.

8
4
4
3
4
89'

Niesamowity mecz się zrobił. Carlitos dośrodkowywał krzyżakiem, mogła być piękna asysta. Daehne zgarnął piłkę.

8
4
5
6
3
88'
4
3
2
4
7
86'

No nie chce wpaść! Dźwigała w słupek!

17
6
8
6
13
85'

Cuesta znowu bohaterem Wisły Kraków! Zaskakujące uderzenie Kante leciało w okienko, ale Hiszpan wystawił rękę.

23
9
8
7
9
84'
84'

A jednak pomyłka sędziego, Fran Velez agresywnie, ale w piłkę.

2
6
3
2
4
82'

Żółtą kartkę otrzymał Fran Velez. Oj nerwowo się robi, Hiszpan nieładnie potraktował Szymańskiego.

Wisła Kraków
3
4
2
2
1
80'

Wybijał jednak Bartkowski.

3
3
2
1
2
79'

Co tu się działo?! Imaz wybił piłkę z linii bramkowej, wcześniej Cuesta ze swoją interwencją sezonu. Głową strzelał Uryga.

12
4
4
3
7
77'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Bartkowski. Michalak złamał akcję do środka i nadział się na nogę rywala.

3
4
2
3
5
76'
75'
5
4
4
3
3
73'

Żółtą kartkę otrzymał Jesus Imaz.

7
6
5
5
8
72'

Obrońcom Wisły zrobiło się bardzo ciepło. Bartkowski znowu wdarł się w pole karne, zaskakująco strzelił, Daehne wypluł piłkę przed siebie i Biała Gwiazda znowu zaatakowała. Dwa zablokowane strzały, trzeci - Lloncha - bardzo groźny. Daehne świetnie interweniował.

2
2
4
4
6
72'

Zdecydowanie za głębokie dośrodkowanie Furmana. Cuesta pewnie na przedpolu.

2
3
2
2
2
70'

Jęk zawodu w Płocku. Reca wychodził na czystą pozycję, widział go Kante, ale spóźnił się z podaniem i dogranie zablokowane.

2
1
3
69'

Co teraz wymyślił Fran Velez... Kapitalna idea, prostopadła piłka przez 70 (!) metrów. Gdyby Carlitos się zorientował, mogło być groźnie.

4
1
4
1
2
67'

Carlitos czarował w polu karny, wygonił się dryblingiem do linii końcowej i nie miał miejsca na dobre dośrodkowanie.

1
2
5
1
65'

Reca w swoim stylu, odważnie na skrzydle. Podał do Kante, ale Gwinejczyk stracił równowagę.

3
1
1
63'

Krakowska Wisła dała się wyszumieć płocczanom i przejmuje inicjatywę. Dużo fauli, ale mecz ogląda się dobrze.

3
1
4
2
61'

Imaz katastrofalnie rozwiązał akcję. Wykorzystał błąd, wdarł się w pole karne, miał przed sobą tylko Daehnego i Carlitosa. Próbował podawac, ale tak źle, że Niemiec złapał piłkę.

4
4
6
11
5
59'

Świetnie Uryga. Przeciął prostopadłe podanie do Carlitosa, byłaby sytuacja sam na sam.

5
1
1
2
3
58'

Przed chwilą jeszcze raz próbował Michalak. Po przerwie może się bardzo podobać.

4
4
2
1
1
56'

Znakomita interwencja w obronie. Carlitos wychodził z akcją razem z Imazem, ale Byrtek powstrzymał drugiego z Hiszpanów wślizgiem. Na dużym ryzyku, sytuacja miała miejsce w polu karnym.

2
2
3
1
1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Semir Stilić. Halilović ostro potraktowany.

Wisła Płock
3
2
3
3
4
53'

Znowu aktywny Michalak. Zrobił kilka metrów na prawej stronie, dośrodkował za mocno, ale widać, że na murawę wrócił odmieniony piłkarz.

1
1
2
1
1
51'

Robi się nerwowo. Arbiter często uspokaja piłkarzy, a minęło dopiero sześć minut.

3
2
2
2
1
50'

Wisła wyszła nabuzowana i rzuciła się na krakowian. Tu się będzie działo.

8
3
2
2
1
49'

Arbiter puścił grę. Wydawało się, że Michalak został zahaczony przez jednego z rywali.

1
1
2
1
1
46'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Tomasz Cywka.

Michalak przedarł się na prawym skrzydle, wrzucił niezłą piłkę, Cywka próbował uprzedzić Kante. Udało mu się wyprzedzić Gwinejczyka, ale tak niefortunnie, że nie dał szansy Cueście.

30
25
8
7
20
46'

Piłkarze wrócili do gry. Czekamy na równie dobrą połowę.

5
3
1
1
1
45'

Doliczona minuta.

6
3
2
2
4
43'

Świetny strzał Veleza i jeszcze lepsza parada Daehnego. Wisła Płock zdrzemnęła się przy rzucie rożnym, Carlitos wrzucił niezłą piłkę na głowę kolegi i Niemiec z olbrzymim trudem.

12
2
5
1
4
43'

Obrona Wisły Płock czujna. Tym razem nie dała się zaskoczyć po rzucie wolnym.

10
2
2
3
42'

Żółtą kartkę otrzymał Alan Uryga. Kolejny faul na Carlitosie, Hiszpan będzie czuł ten mecz.

Wisła Płock
4
1
1
2
2
40'

Żółtą kartkę otrzymał Pol Llonch. Furman zatrzymany w kontrze.

5
2
1
2
4
39'

Najgorszy moment w tym spotkaniu, 3 minuty bez składnej akcji. Ale zaraz powinno być lepiej, bo generalnie mecz ogląda się nieźle.

3
1
1
36'

Świetna akcja Łukowskiego. Ruszył lewą stroną, zagrał "zewniakiem" do Kante. Gwinejczyk wbiegał między Halilovicia i Bartkowskiego, stoperzy Białej Gwiazdy w ostatniej chwili na rożny.

16
6
3
3
4
35'

Dziwny to jest mecz. Dobre 10 minut płocczan, teraz znowu Biała Gwiazda dominuje.

6
2
1
2
8
32'

Gol! Strzelił Tibor Halilović. Asystował mu Jesus Imaz.

Co za akcja Wisły Kraków. Płocczanie tylko patrzyli, jak Biała Gwiazda rozklepała ich obronę. Imaz przyspieszył, zagrał prostopadle do Halilovicia i Chorwat nie mógł się pomylić.

39
14
8
11
23
30'

Bomba Łukowskiego zza szesnastki. Całe szczęście dla krakowian, że na drodze piłki znalazł się Velez.

6
1
3
2
1
30'

Michalak jak gdyby nigdy nic sunie na bramkę Wisły. Aktualnie wywalczył korner, widać, że ból mu już nie przeszkadza.

1
1
28'

Michalak biega z mocno zbitym mięśniem. Kolejna zmiana wśród gospodarzy byłaby katastrofą.

3
3
1
3
4
24'

Gol! Strzelił Alan Uryga. Asystował mu Arkadiusz Reca.

Obrońcy Wisły Kraków chyba nie oglądali meczu Polska - Ekwador na MŚ 2006. Wyrzut z autu Recy, Biała Gwiazda przysnęła i Uryga wyskoczył najwyżej do piłki. Cuesta bez szans!

48
21
2
6
21
23'

Do przodu ruszył Reca. Palcić mu jednak nie odpuścił do końca i zablokował dośrodkowanie.

5
1
22'

Sędziowie gwizdnęli... no właśnie, co? Kante przepychał się bardziej z kolegą z drużyny, Łukowskim. Jednym ruchem zgubił dwóch obrońców i strzelił obok Cuesty, ale wcześniej usłyszał gwizdek.

7
1
2
1
20'

Bardzo dobry mecz Bartkowskiego. Wytrzymał do końca, nie dał się oszukać Michalakowi i zablokował strzał.

9
4
1
2
2
19'

Carlitos już kręci obrońcami Wisły Płock. Hiszpan dzisiaj wykazuje bardzo dużo ochoty do gry.

7
5
2
1
3
17'

Dobra piłka do Carlitosa. Hiszpan reklamował faul, ale Byrtek chyba czysto odebrał piłkę. Pracował ręką, jednak to za mało na karnego.

6
2
3
2
2
15'

I duża odmiana w Płocku. Krakowianie nie schodzą z połowy rywali. Przed chwilą Halilović przedarł się w polu karnym, ale piłka opuściła linię końcową. A mogło być 2:0, bo po chwili futbolówka wylądowała w siatce.

7
6
6
4
8
12'

Gol! Strzelił Jakub Bartkowski. Asystował mu Carlitos.

Bardzo dobre, agresywne dośrodkowanie Carlitosa z rzutu wolnego. Niezdecydowany Daehne został przyblokowany na przedpolu, piłka minęła Niemca i trafiła w Bartkowskiego, który wepchnął piłkę do siatki. Ciekawie się zaczyna.

44
16
8
9
18
11'

A Merebaszwili wraca do gry.

7
4
2
3
6
11'

Furman ma szczęście, zaatakował Carlitosowi Achillesa. Mogło być "żółtko".

5
4
3
2
3
9'

Merabaszwili, nie atakowany przez nikogo, padł na murawę i złapał się za udo. Szykuje się zmiana.

8
7
4
5
6
7'

Pierwsza akcja Merabaszwiliego. Arsenić na rzut rożny, Gruzin sprawił mu sporo problemów.

1
3
1
2
3
6'

Bartkowski wszedł w pole karne, chyba Wisła P. była zaskoczona, że w ogóle zdecydował się na strzał. Chytre uderzenie z trudem odbił Daehne.

7
2
2
2
4
5'

Krakowianie w kontrze. Halilović szukał Cywki, ale uprzedził go Daehne.

9
2
1
1
2
5'

Krakowska Wisła znowu bawiła się piłką pod własnym polem karnym! Tu było najgroźniej.

4
5
1
1
2
4'

Kolejny błąd stoperów Wisły. Velez nie trafił w piłkę, Kante nie wykorzystał wpadki.

5
4
2
2
6
2'

Wisła Płock zaczęła bardzo ambitnie. Wyszła pressingiem, wymusiła błąd na Haliloviciu. Jeszcze bez konsekwencji.