Gliwiczanie zdołali wybić piłkę po rzucie rożnym wykonywanym przez zespół z Krakowa.

Piast Gliwice walczy o doprowadzenie do remisu, jednak na razie bezskutecznie.

2
1
2
84'

Sasa Zivec padł w polu karnym Cracovii, ale nie ma "jedenastki". Sędzia podjął słuszną decyzję.

3
1
82'

Krzysztof Piątek uderzył piłkę głową w poprzeczkę! Krakowska drużyna bliska podwyższenia prowadzenia.

2
1
1
81'

Piast. Schodzi: Tom Hateley. Wchodzi: Martin Bukata.

81'

Sasa Zivec faulował Hernandeza i rzut wolny dla krakowian.

1
1
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mikkel Kirkeskov.

78'

Uderzał z około 5 metrów Karol Angielski, a kapitalną interwencją popisał się Michal Pesković!

1
77'

Deniss Rakels przestrzelił w dogodnej sytuacji - to powinien być gol! Ależ pudło zawodnika Cracovii.

76'

Piast. Schodzi: Gerard Badia. Wchodzi: Joel Valencia.

75'

Ekipa z Krakowa próbuje kontrolować boiskowe wydarzenia i chyha na okazję do wyprowadzenia kontrataku.

2
1
73'

Sasa Zivec wywalczył korner dla Piasta Gliwice.

1
71'

Cracovia po strzelonym przez Piątka golu złapała wiatr w żagle i atakuje coraz odważniej.

3
1
1
1
70'

Niecelnie na bramkę rywala po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Miroslav Covilo.

1
1
1
69'

Znów groźnie w "szesnastce" Piasta. Tym razem strzał Hernandeza został zablokowany.

1
1
1
67'
66'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Sergei Zenjov.

Cracovia wygrywa 2:1! Krzysztof Piątek odpowiedział na trafienie Zivca! Sergei Zenjov podał w pole karne do polskiego napastnika, a ten atomowym uderzeniem w "okienko" pokonał Szmatułę.

65'

Milan Dimun ucierpiał w starciu z rywalem.

2
1
2
64'

Krakowianie mają dużo problemów w 2. odsłonie rywalizacji. Gospodarze mają kłopot z wyjściem z piłką z własnej połowy.

2
1
1
63'
62'

Gliwiczanie zatrzymali szybką kontrę Cracovii.

2
1
3
61'

Przyjezdni chcą pójść za ciosem i atakują lewą flanką.

4
3
3
59'

Gol! Strzelił Sasa Zivec.

Piast Gliwice doprowadził do remisu 1:1! Przepięknie w prawy, górny róg bramki sprzed pola karnego uderzył Sasa Zivec.

11
6
1
2
7
59'

Tom Hateley mobilizuje swój zespół do jeszcze cięższej pracy.

2
1
1
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ołeksij Dytiatjew. Zawodnik będzie pauzował w kolejnym spotkaniu w Ekstraklasie.

2
1
1
3
56'

Piast. Schodzi: Denis Gojko. Wchodzi: Karol Angielski.

55'

Krzysztof Piątek znalazł się na ofsajdzie.

1
1
53'

Faulowany przez rywala był Javi Hernandez. Od rzutu wolnego swoją akcję rozpoczęła miejscowa ekipa.

2
1
2
51'

Krzysztof Piątek domagał się odgwizdania rzutu wolnego przez sędziego, lecz arbiter pozostał niewzruszony i kazał grać dalej.

2
1
49'

Lepiej w drugą odsłonę meczu weszli goście, którzy dłużej utrzymują się przy piłce.

1
1
2
47'

Piast Gliwice wykonywał rzut rożny, ale nic nie wyszło z tej akcji.

2
1
1
2
2
46'

Początek II połowy konfrontacji w Krakowie.

4
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
1
1
44'

Gol! Strzelił Milan Dimun. Asystował mu Michał Helik.

Cracovia wyszła na prowadzenie 1:0! Pojedynek główkowy w polu karnym Piasta wygrał Krzysztof Piątek. Piłka trafiła do Michała Helika, który dograł ją na 3. metr do Milana Dimuna. Słowak z łatwością wpakował futbolówkę do siatki.

12
7
2
4
8
43'

Ostatnie minuty walki w pierwszej połowie meczu. Atakuje tym razem Cracovia.

2
1
2
1
2
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michal Papadopulos.

4
1
1
40'

Krakowianie próbowali rozegrać na prawym skrzydle kombinacyjną akcję, która zakończyła się stratą.

1
1
1
1
38'

W ostatnich fragmentach spotkania sporo błędów i chaosu na boisku. Przy piłce znajduje się Piast.

1
37'

Michal Siplak oddał niecelny strzał głową na bramkę przyjezdnych.

2
1
36'

Po niezłym początku tempo rywalizacji spadło. Od rzutu wolnego grę rozpocznie drużyna z Krakowa.

1
34'

Strzały celne:

Cracovia - 2

Piast Gliwice - 1

2
32'

Cracovia spokojnie, poczynając od obrony, rozgrywa swoją akcję ofensywną.

1
1
29'

Zagotowało się w polu karnym Piasta, zaś ostatecznie piłkę z własnej "16" wybił Jakub Czerwiński.

2
2
1
1
4
27'

Uros Korun znalazł się na pozycji spalonej.

1
2
1
2
1
25'

Piast Gliwice rozgrywa swoją akcję w okolicach pola karnego krakowskiej drużyny.

3
1
1
2
1
23'

Cracovia próbuje grać długimi podaniami na Piątka, lecz na razie nic nie wychodzi z tych zagrań.

3
1
1
1
1
21'

Miroslav Covilo i Milan Dimun zderzyli się głowami, ale będą kontynuowali grę.

1
19'

Krzysztof Piątek znalazł się na spalonym.

17'

Michal Papadopulos miał dobrą okazję do strzelenia gola - piłka o metr minęła słupek bramki krakowian.

17'

Posiadanie piłki:

Cracovia - 50 proc.

Piast Gliwice - 50 proc.

1
15'

Piłkarze Piasta Gliwice umiejętnie wymieniają kolejne podania na połowie gospodarzy.

1
1
13'

Gliwiczanie próbują uspokoić grę i zatrzymać napór Cracovii.

1
1
11'

Niezła próba strzału Antoniniego Culiny z dystansu.

1
11'

Michal Pesković wyłapał piłkę po dośrodkowaniu przeciwnika i szybko rozpoczął atak miejscowego klubu.

9'

Aktywny jest Krzysztof Piątek, który wywalczył aut dla swojego zespołu.

8'

Jakub Szmatuła dobrze interweniował po strzale głową w wykonaniu Piątka.

7'

Na razie niezłe tempo meczu w Krakowie. W ofensywie znajdują się gospodarze.

6'

Nieudanie w pole karne Cracovii dośrodkował Gerard Badia.

5'

Szybko chciał odpowiedzieć zespół z Gliwic, zaś celnym uderzeniem popisał się Denis Gojko.

4'

Mateusz Wdowiak oddał celny strzał na bramkę rywala.

1
3'

Atak pozycyjny spokojnie buduje Piast Gliwice.

1
1'

Od środka boiska rywalizację rozpoczęli gospodarze.