Z ostrego kąta strzelał Adam Frączczak. Trela obronił.

85'
ZMIANA

Pogoń. Schodzi: Adam Buksa. Wchodzi: Morten Rasmussen.

84'

Łukasz Zwoliński podał do Dawida Błanika. Ten miał dobrą okazję, ale jego strzał obronił Dariusz Trela.

2
5
4
5
81'

Atakuje Pogoń Szczecin. Przed chwilą kolejna okazja, znów obronił Dariusz Trela.

7
2
3
1
5
80'

Kolejna okazja Pogoni Szczecin. Tym razem jednak świetnie obronił Dariusz Trela. Główkował Adam Frączczak.

1
1
1
1
78'

Spore zamieszanie w polu karnym gości. Ostatecznie jednak zawodnicy Bruk-Bet Termalica Nieciecza zdołali wybić piłkę.

2
2
1
76'
ZMIANA

Pogoń. Schodzi: Spas Delew. Wchodzi: Dawid Błanik.

75'

Zagranie przed bramkę Pogoni. Zabrakło jednak strzału.

3
2
1
74'

Teraz przy piłce goście. Zespół Bruk-Bet Termalica Nieciecza szuka okazji na gola.

1
2
4
69'

Po dośrodkowaniu w pole karne strzelał Adam Buksa. Tym razem jednak niecelnie.

1
1
1
3
65'

Gra wznowiona. Przy piłce Pogoń.

8
7
3
2
4
65'
ZMIANA

Termalica. Schodzi: Łukasz Piątek. Wchodzi: David Guba.

63'

Zderzenie dwóch piłkarzy w polu karnym gości. Chwilowa przerwa w grze.

1
6
2
1
61'

Sędzia nie zdecydował się odgwizdać rzutu karnego. Będzie rzut rożny dla Pogoni.

5
2
3
1
6
61'

Trwa analiza VAR, czy będzie odgwizdany rzut karny dla Pogoni.

10
6
2
59'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne gości w wykonaniu Nunesa. Nikt nie przeciął toru lotu piłki, a ta odbiła się od słupka.

4
1
4
2
57'

W polu karnym gości strzelał Jakub Piotrowski. Uderzenie było jednak niecelne.

3
2
1
1
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Buksa. Asystował mu Cornel Rapa.

2:0 dla Pogoni i drugi gol Adama Buksy. Tym razem w pole karne dośrodkował Cornel Rapa, a tam znów bardzo ładnym strzałem głową popisał się Buksa.

Pogoń Szczecin
30
14
3
4
6
53'

Dośrodkowanie w pole karne gości. Jeden z zawodników zespołu Bruk-Bet Termalica Nieciecza wybił piłkę.

5
2
2
3
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Buksa. Asystował mu Kamil Drygas.

Kamil Drygas dośrodkował w pole karne gości, gdzie ładnym strzałem głową popisał się Adam Buksa. 1:0 prowadzi Pogoń Szczecin.

34
12
2
3
6
50'

Vladislavs Gutkovskis zagrał w pole karne Pogoni. Piłkę wybił Lasza Dwali.

1
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
1
1
45'

Doliczona jedna minuta.

6
2
2
2
3
45'

Kamil Drygas w polu karnym dograł piłkę do Adama Buksy. Strzał zawodnika Pogoni został jednak zablokowany.

6
1
2
1
2
44'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Grzelak.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
5
2
3
2
2
41'

Z ostrego kąta mocny strzał oddał Ricardo Nunes. Uderzenie było jednak niecelne.

5
1
40'

Pogoń Szczecin szuka okazji na gola. Gra toczy się na połowie gości.

4
1
1
1
36'

Zanosiło się na groźną akcję Pogoni. Spas Delew nie zdołał jednak oddać strzału na bramkę.

1
2
1
4
33'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Bruk-Bet Termalica NiecieczaAdam Buksa tym razem nie zdołał oddać strzału.

4
1
30'

Dośrodkowanie w pole karne gości. Ładnie główkował Adam Buksa, ale również dobrze spisał się Dariusz Trela.

2
2
1
4
2
28'

Piłkarze Pogoni Szczecin wymieniają podania w środkowej strefie boiska.

4
2
1
1
3
23'
ZMIANA

Termalica. Schodzi: Samuel Stefanik. Wchodzi: Gabriel Iancu. Piłkarz gości ucierpiał w pierwszych minutach spotkania i tym chyba spowodowana jest ta zmiana.

22'

Tym razem zza pola karnego minimalnie niecelnie strzelał Adam Frączczak.

6
1
1
20'

Ładny strzał z dystansu na bramkę gości. Dobrze obronił Dariusz Trela.

7
1
1
19'

Gospodarze przy piłce. Zawodnicy Pogoni rozgrywają ją na własnej połowie.

1
2
15'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego akcję zamknął Roman Gergel i oddał strzał na bramkę. Świetnie obronił Łukasz Załuska.

3
2
1
14'

Ricardo Nunes dośrodkował z rzutu wolnego. W polu karnym główkował Tomasz Hołota. Pewnie interweniował Dariusz Trela.

2
2
1
14'

Będzie rzut wolny dla gospodarzy. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

1
1
11'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne gości niecelnie główkował Lasza Dwali.

1
1
9'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Pogoni. Główkował Mateusz Kupczak, ale piłkę pewnie złapał Łukasz Załuska.

4
3
6'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Po chwili jeszcze jedna wrzutka. Zamieszanie w okolicach pola karnego, ale ostatecznie piłkę złapał Dariusz Trela.

2
1
4'

Piłkarze Pogoni Szczecin przy piłce. Gospodarze rozgrywają ją na własnej połowie.

4
3
1
2'

W polu karnym gości strzelał Jakub Piotrowski. Uderzenie zostało zablokowane.

2
2
1
2'

Dośrodkowanie w pole karne gości. Będzie rzut rożny dla Pogoni Szczecin.

5
4
1
14:47

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.