Lotto Ekstraklasa: 32. kolejka
21 kwi 2018 18:00
90+4'

Po dośrodkowaniu w pole karne główkował jeden z zawodników gospodarzy, Thomas Daehne obronił.

21
8
1
8
16
90+3'

Rafał Kurzawa dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Pewnie złapał ją Thomas Daehne.

25
11
4
5
18
90+2'

Gra toczy się na połowie Wisły Płock.

12
6
10
11
19
90'

Doliczone pięć minut.

19
9
5
5
19
90'

Dominik Furman dośrodkował z rzutu wolnego, jeszcze zgranie piłki, po którym złapał ją Tomasz Loska.

5
4
1
1
7
89'

14
87'

Z dystansu strzelał Marcin Urynowicz. Był rykoszet, a Thomas Daehne złapał piłkę.

13
5
5
2
12
84'
8
5
5
5
5
83'

Teraz bardzo groźnie pod bramką Górnika! Świetnie spisał się Tomasz Loska, który obronił strzał z kilku metrów, a przy dobitce był jeszcze słupek.

12
6
6
4
11
82'

Kolejny raz bardzo dobrze spisał się Thomas Daehne. Obronił groźny strzał z kilku metrów.

13
8
5
5
9
82'

Rafał Kurzawa oddał ładny strzał z rzutu wolnego. Bardzo dobrze obronił Thomas Daehne.

14
8
4
10
9
81'

Będzie rzut wolny dla Górnika Zabrze. Okazja na strzał na bramkę.

13
12
2
7
9
79'
12
7
4
10
8
77'

Teraz Wisła przy piłce. Goście rozgrywali ją na połowie rywala.

18
9
2
3
9
73'

W polu karnym strzelał Rafał Kurzawa, uderzenie zablokowane. Jeszcze zamieszanie, ale sędzia odgwizdał faul na zawodniku Wisły.

16
8
3
5
12
70'

Tym razem z rzutu rożnego dośrodkował Damian Kądzior. Główkował Mateusz Wieteska, znów dobrze spisał się Thomas Daehne.

18
12
4
3
7
68'

Rafał Kurzawa dośrodkował w pole karne gości. Do strzału składał się Mateusz Wieteska, ale dobrze piłkę wybił Thomas Daehne.

14
13
6
5
5
64'

Zza pola karnego strzelał Damian SzymańskiTomasz Loska pewnie złapał piłkę.

13
2
2
10
7
63'
62'

Górnik Zabrze wymienia podania na połowie Wisły Płock. Dobrze w defensywie prezentuje się zespół gości. Przed chwilą z dystansu strzelał Szymon Żurkowski, ale uderzenie zostało zablokowane.

5
4
4
4
1
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Paweł Bochniewicz.

7
3
1
3
8
56'

Dośrodkowanie w pole karne gości. Piłkę wybił Alan Uryga.

11
5
1
1
6
55'
54'

W polu karnym główkował Szymon Matuszek. Thomas Daehne obronił to uderzenie.

3
2
2
1
4
52'

Górnik Zabrze przy piłce. Gospodarze szukają okazji na strzelenie gola.

6
6
1
4
4
48'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Piłkę wrzucał Semir Stilić, nikt nie zamknął dośrodkowania i ostatecznie piłka wyszła poza boisko.

4
1
2
1
4
46'

Groźna akcja Wisły Płock. Z 16 metrów strzelał Jose Kante, ale uderzenie zostało zablokowane.

4
4
1
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
45'

Gol! Strzelił Alan Uryga. Asystował mu Dominik Furman. Po dośrodkowaniu Furmana do piłki świetnie wyskoczył Alan Uryga i zdobył gola po ładnym uderzeniu głową. 1:0 prowadzi Wisła Płock.

87
50
18
22
39
42'

Jeszcze jedno dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Strzał głową, na piłkę nabiegał jeszcze Arkadiusz Reca, ale nie ma gola. Bardzo groźna akcja Wisły Płock.

11
6
4
4
6
42'

Po dośrodkowaniu Dominika Furmana z rzutu wolnego piłkę wybił Rafał Kurzawa.

9
4
2
2
7
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Wieteska.

4
4
1
5
9
40'

Semir Stilić dośrodkował w pole karne gospodarzy. Jeszcze piłka została zgrana przez jednego z zawodników, ale wybił ją obrońca Górnika Zabrze.

5
2
1
4
36'

Semir Stilić zagrał do Nico Vareli. Ten chciał dośrodkować w pole karne, ale ta wrzutka została zablokowana.

11
4
3
3
7
33'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Dobrze w defensywie spisał się jednak zawodnicy Wisły Płock.

6
6
1
2
7
32'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego i piłka wybita na rzut rożny.

7
4
1
2
4
32'

Będzie rzut wolny dla Górnika Zabrze. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

7
5
2
1
4
29'

Z dystansu strzelał Nico Varela. Uderzenie zostało zablokowane.

6
4
1
1
3
28'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Piłka została wybita z pola karnego.

5
3
1
2
2
26'

Po dośrodkowaniu Rafała Kurzawy główkował Mateusz Wieteska, ale Thomas Daehne nie dał się zaskoczyć.

9
4
1
5
1
25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nico Varela.

Wisła Płock
11
6
3
7
7
22'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Ostatecznie jednak piłkę złapał Thomas Daehne.

6
4
2
8
1
21'

Dominik Furman zagrał z rzutu rożnego w okolicę linii pola karnego. Tam niecelnie strzelał Nico Varela. Ciekawe są sposoby rozegrania rzutu rożnego przez Wisłę.

8
3
1
1
1
20'

Cezary Stefańczyk dośrodkował w pole karne gospodarzy. Będzie jeszcze rzut rożny dla Wisły.

4
4
2
2
5
18'

Po zagraniu z rzutu rożnego Dominika Furmana niecelnie strzelał Nico Varela.

3
2
1
2
4
18'

Groźnie w ostatnich minutach zaatakowali goście. Ostatecznie jednak będzie rzut rożny dla Wisły Płock.

2
2
5
17'

Zbyt mocno teraz piłkę w pole karne Górnika Zabrze wrzucił Semir Stilić.

4
1
1
5
16'

Konrad Michalak dośrodkował w pole karne gospodarzy. Piłka została jednak wybita.

2
2
2
2
15'

Faulowany był Konrad Michalak. Przerwana akcja Wisły Płock.

1
1
3
6
12'

Dość spokojne tempo meczu i sporo gry w środkowej strefie boiska.

5
2
2
1
4
9'

Dobrze w defensywie spisał się Alan Uryga. Skutecznie przerwał akję Górnika.

7
3
1
1
4
7'

Zza pola karnego strzelał Damian Kądzior. To było niecelne uderzenie.

9
3
3
3
1
5'

Górnik Zabrze spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

7
1
2
2'

Z ostrego kąta strzelał Arkadiusz Reca. Piłkę pewnie złapał Tomasz Loska.

6
1
2
17:31

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.