Lotto Ekstraklasa: 32. kolejka
21 kwi 2018 20:30
90+4'

Z rzutu wolnego z narożnika pola karnego strzelał Jacek Kiełb. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

10
5
2
5
5
90+3'

Jeszcze będzie rzut wolny dla gospodarzy. Dobra okazja na dośrodkowanie.

4
3
3
2
11
90+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Goran Cvijanović.

9
4
5
6
5
90'

Doliczone trzy minuty.

2
2
4
2
6
90'

5
90'

Gol! Strzelił Arvydas Novikovas. Karol Świderski strzelał na bramkę, Matthias Hamrol odbił piłkę. Dopadł do niej Arvydas Novikovas i spokojnie skierował do bramki.

63
35
12
13
21
88'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Arvydas Novikovas! Novikovas oddał słaby strzał i Matthias Hamrol złapał piłkę. Zawodnik Jagiellonii chciał "podcinką" pokonać bramkarza, ale mu się to nie udało.

12
13
7
13
22
87'

Żółtą kartkę otrzymał Akos Kecskes. Obrońca Korony faulował zawodnika Jagiellonii.

Korona Kielce
14
9
4
4
8
87'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Sędzia wskazał na rzut karny dla Jagiellonii!

18
9
3
3
8
85'

Elia Soriano wrzucił piłkę przed bramkę Jagiellonii Białystok. Nie sięgnął jej jednak Nika Kaczarawa.

7
4
1
3
82'

Z około 20 metrów strzał oddał Nika Kaczarawa. Spokojnie i pewnie interweniował Marian Kelemen.

10
6
3
2
3
82'
79'

Zanosiło się na groźną akcję gości. Zabrakło jednak dokładnego dośrodkowania w pole karne Korony.

13
3
3
3
2
76'

Ładny strzał głową oddał Nika Kaczarawa. Bardzo dobrze obronił natomiast to uderzenie Marian Kelemen.

13
9
1
4
2
73'
73'
71'

Gol! Strzelił Arvydas Novikovas. Asystował mu Martin Pospisil. Arvydas Novikovas otrzymał podanie na skrzydle, popędził na bramkę i zdecydował się na strzał, po którym piłka wpadła do siatki! 2:0 dla Jagiellonii!

49
30
7
21
34
70'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Poradzili sobie z tą wrzutką obrońcy Korony Kielce.

3
2
1
3
68'
68'

Michael Gardawski dośrodkował w pole karne gości. Obrońca Jagiellonii Białystok wybił piłkę.

8
6
2
6
3
63'

Gol! Strzelił Roman Bezjak. Asystował mu Arvydas Novikovas.

Arvydas Novikovas zagrał przed bramkę Korony. Po rykoszecie na piłkę nabiegł Roman Bezjak i skierował ją do bramki. 1:0 prowadzi Jagiellonia Białystok.

59
41
6
27
49
61'

Marcin Cebula zagrał w pole karne do Gardawskiego. Ten był jednak na spalonym.

5
1
1
3
4
60'
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Runje.

7
2
2
2
6
57'
5
2
3
4
5
54'

Jeszcze raz pokazał się Dejan Lazarević. Tym razem jego strzał na bramkę obronił Matthias Hamrol.

8
3
2
3
2
51'

Świetnie spisał się Elhadji Pape Diaw! Obrońca Korony dogonił Dejana Lazarevicia i w ostatniej chwili zablokował jego strzał na bramkę.

16
9
2
2
8
49'

Groźna akcja Jagiellonii Białystok. W polu karnym gospodarzy niecelnie strzelał jednak Dejan Lazarević.

12
6
7
3
6
48'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne gości piłka została wybita. Po chwili z dystansu strzelał jeszcze Zlatko Janjić, ale to było uderzenie niecelne.

2
3
1
3
4
46'

Początek drugiej połowy.

11
5
2
2
3
45+2'

Ivan Jukić oddał niecelny strzał z dystansu.

8
4
2
3
4
45+1'

Doliczone dwie minuty. A przy piłce teraz Jagiellonia Białystok.

5
9
4
5
6
45'

Ładnie w pole karne gości dośrodkował Sanel Kapidzić. Jeszcze będzie rzut rożny.

7
2
2
1
3
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Kwiecień.

6
5
2
4
7
37'

Zanosiło się na groźną akcję gości. Dejan Lazarević nie zdołał jednak oddać strzału na bramkę.

2
3
3
5
7
35'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Bartosz Rymaniak.

6
2
1
1
5
34'

Zablokowany został Goran Cvijanović. Groźna akcja gospodarzy. Jeszcze będzie rzut rożny.

6
3
1
1
3
32'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Jukić.

10
5
3
4
5
30'

Ładna, zespołowa akcja Jagiellonii Białystok. Po wymianie kilku podań w polu karnym gospodarzy niecelnie strzelał jednak Bartosz Kwiecień.

3
5
2
1
4
26'

Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii Białystok. Spokojnie złapał piłkę Marian Kelemen.

11
6
2
2
9
23'

Dośrodkowanie w pole karne gości. Główkował Ivan JukićMarian Kelemen interweniował na linii bramkowej. Groźna akcja Korony.

6
8
1
1
2
22'

Wysokim pressingiem stara się teraz grać Jagiellonia Białystok.

11
8
3
5
7
19'

Jagiellonia Białystok szukała akcji oskrzydlającej, dobrze spisała się jednak defensywa gospodarzy.

14
10
3
3
7
19'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Główkował Bartosz Rymaniak, a piłka wyszła poza boisko.

3
1
1
3
5
17'

Marcin Cebula zagrywał w pole karne gości. Piłkę wybił Taras Romanczuk.

1
3
1
3
6
14'

Zza pola karnego strzelał Ivan Jukić. Pewnie obronił Marian Kelemen.

8
3
1
2
8
13'

Gra wznowiona.

6
6
2
3
3
12'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy.

2
2
3
8
5
11'

Gospodarze przy piłce. Rozgrywają ją na własnej połowie.

7
3
1
2
4
7'

Marcin Cebula zagrał w pole karne Jagiellonii Białystok. Piłkę wybił Nemanja Mitrović.

4
9
2
1
6
6'

Prostopadłe podanie w pole karne gości. Dobrze spisali się jednak obrońcy Jagiellonii.

1
1
2
4
4
3'

Z dystansu strzelał Adnan Kovacević. Uderzenie było jednak niecelne. Ciekawy początek spotkania.

3
7
1
2
1
19:58

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.