Lotto Ekstraklasa: 32. kolejka
22 kwi 2018 15:30
90+4'

Gol! Strzelił Adrian Danek. Rezerwowy stawia kropkę nad i, wykorzystując szybką kontrę. Wielka radość nielicznie zgromadzonych na trybunach fanów Sandecji!

Sandecja Nowy Sącz
38
29
8
6
21
90+2'

Gramy dłużej o co najmniej 4 minuty.

14
10
3
4
4
90'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Marcin Warcholak. Nieprawdopodobne! Kolejny swojak gdynian w tym meczu! Tak nie można zremisować nawet z ostatnią w tabeli Sandecją.  Naciskany przez Adriana Danka obrońca gości efektownym wślizgiem pokonał własnego bramkarza.

30
29
14
17
33
88'
87'

Enrique Esqueda stracił równowagę w polu karnym Sandecji i zmarnował wysiłek kolegów.

4
5
6
6
5
87'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Szufryn. Sandecja ma coraz więcej problemów w defensywie.

8
5
3
3
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Michal Piter-Bucko. Defensywny pomocnik ze Słowacji przerywa akcję Mateusza Szwocha.

6
5
3
2
2
83'

Jakub Bartosz bardzo dobrze zagrał w pole karne do Wojciecha Trochima, ale pomocnik Sandecji uderzył naprawdę beznadziejne. Sandecji brakuje skuteczności.

9
8
2
3
2
81'

Maciej Małkowski obok słupka!

12
9
4
5
5
80'

Aleksander Kolev bardzo długo zbierał się do tego strzału - piłka poszybowała ponad poprzeczką.

11
9
3
3
4
79'
78'

Alexandru Benga próbował uderzenia przewrotką - to było jego ostatnie zagranie w tym meczu.

5
4
3
3
3
76'

Andrij Bogdanov opatrywany poza boiskiem. Przypominjmy, że sztab szkoleniowy Arki wykorzystał już wszystkie zmiany.

4
4
2
5
4
75'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Małkowski. Pomocnik Sandecji kolejny raz próbował naciągnąć Jarosława Przybyła na jedenastkę.

8
4
4
2
4
72'

Gol! Strzelił Enrique Esqueda. Asystował mu Grzegorz Piesio. Doskonała akcja Arki prawą flanką zakończona szczupakiem w wykonaniu Meksykanina. Mamy remis!

41
16
8
15
15
70'

Filip Piszczek był lekko popychany w polu karnym, ale nie możemy mówić o jedenastce. Zawodnik nie sięgnął ostatecznie zacentrowanej piłki.

2
2
2
1
2
68'

Żółtą kartkę otrzymał Achilleas Poungouras. Grek nie poradził sobie z uciekającym Filipem Piszczkiem. Sandecja nastawia się na kontry.

5
1
2
1
1
67'

Maciej Małkowski przewracany w polu karnym. Gwizdek milczy.

1
2
2
2
2
66'

Damian Zbozień wrzucił w pole karne wprost na głowę Rubena Jurado, ale Hiszpan nie spodziewał się, że ta piłka do niego dojdzie i uderzył bardzo anemicznie.

3
2
1
65'
64'

Michal Piter-Bucko skiksował przy strzale na 20. metrze.

1
63'

Trener Leszek Ojrzyński szykuje kolejne zmiany. Przy linii stoi już Enrique Esqueda.

2
1
2
61'

Marcin Warcholak bardzo mocno przeciągnął swoje dośrodkowanie. Sandecja po udanym kwadransie zaczyna oddawać inicjatywę.

4
1
59'

Długo czekaliśmy na atak Arki w drugiej połowie. Strzał Andrija Bogdanowa zablokowany.

2
2
1
56'

Olbrzymie zamieszanie na polu bramkowym Arki! Sandecja blisko zdobycia drugiego gola.

3
4
3
4
7
55'

Sandecja może nie imponuje grą ofensywną, ale naprawdę solidnie radzi sobie w obronie.

4
2
1
2
2
54'

Damir Sovsić powoli dochodzi do siebie poza boiskiem i zaraz z powrotem wejdzie na murawę.

1
1
1
50'

Gol samobójczy! Damian Zbozień. Pomocnik Arki kompletnie zaskoczył Steinborsa i kolanem wpakował piłkę do własnej siatki. Jeśli mieliśmy dziś obejrzeć gola, to właśnie "swojaka". 1:0 dla Sandecji. Czy będzie to pierwsza wygrana Sączersów od niemal 8 miesięcy?

24
20
9
12
30
48'

Żółtą kartkę otrzymał Yannick Sambea Kakoko.

2
1
1
1
4
48'

Bardzo brzydki faul Yannicka Sambei Kakoko na Macieju Małkowskim.

2
1
1
1
46'

Siergiej Kriwiec przeciągnął moment podania.

46'
czas Druga połowa
45+1'

Pogramy dłużej o co najmniej 120 sekund.

6
3
2
1
3
45'

Marcin Warcholak źle pocelował i przeniósł piłkę wysoko nad poprzeczką.

1
1
7
44'

Fatalny strzał Andrija Bohdanova. Prosto w mur.

1
1
1
2
9
44'

Grzegorz Piesio kopnięty przez Wojciecha Trochima. Arka potrafi wykorzystywać stałe fragmenty gry - czekamy na gola.

10
7
3
3
3
42'

Sandecja. Schodzi: Pavlo Ksionz. Wchodzi: Płamen Kraczunow. Wielka szkoda. Ukrainiec był dziś najlepszym graczem na boisku.

41'

Pawło Ksionz siedzi na murawie i sygnalizuje problemy zdrowotne. Ukrainiec najprawdopobodniej doznał lekkiej kontuzji pachwiny.

1
2
1
2
41'

Czytelna wrzutka w stronę Rubena Jurado - Arka nie ma dziś pomysłu na grę.

1
1
6
40'

Cieszy nas, że Sandecja próbuje gry kombinacyjnej, ale prosimy o nieco lepszą efektywność. Kolejna dobra akcja kończy się stratą - tym razem Wojciecha Trochima.

1
1
3
39'

Arka wymienia podania w okolicach strefy środkowej. Czekamy na coś ciekawego w wykonaniu Żółto-Niebieskich.

5
2
1
2
37'

Ciekawa kombinacyjna akcja Sandecji, która mogła się podobać. Nieco gorzej wykańcza Michal Piter-Bucko.

1
1
3
35'

Pavels Steinbors ratuje się wyjściem poza pole karne - dobra interwencja Łotysza.

9
2
1
1
34'

Filip Piszczek pada w polu karnym pod naciskiem Achilleasa Poungorasa, ale Jarosław Przybył każe grać dalej.

7
3
1
2
33'

Sandecja kolejny raz stworzyła zagrożenie pod polem karnym Pavelsa Steinborsa, lecz widac, że stałe fragmenty gry to nie jest ulubiony element futbolowego rzemiosła podopiecznych Kazimierza Moskala.

3
6
2
30'

Dobra indywidualna akcja Pawło Ksionza. Piłka przemknęła tylko obok słupka.

3
2
2
2
28'

Żółtą kartkę otrzymał Alexandru Benga.

11
4
1
27'

Jakub Bartosz zszedł na lewą nogę i uderzył zbyt lekko po ziemi.

3
3
1
1
2
25'

Daleki wrzut z autu Patryka Kuna kończy się interwencją Michała Gliwy.

2
3
1
1
4
24'

Nie tym razem - gramy dalej.

3
1
2
23'

Maciej Małkowski beznadziejnie wykonał rzut rożny, ale trochę niespodziewanie Arkowcy stworzyli okazję gospodarzom. Pan Jarosław Przybył przerywa mecz - być może będziemy mieli rzut karny.

2
1
1
2
2
21'

Niezły strzał Filipa Piszczka z ostrego kąta. Steinbors ratuje się wybiciem poza linię końcową.

4
2
2
1
2
21'

Patryk Kun nieźle centrował w pole karne, lecz Dawid Szufryn skutecznie upilnował w tej sytuacji Rubena Jurado i Arka nie wywalczyła nawet rzutu rożnego.

4
1
2
3
3
20'

Gracze Arki nerwowo oddalają zagrożenie od własnej bramki.

5
1
1
1
1
19'

5
19'

Damir Sovsić ostro zaatakowany przez Patryka Kuna. Kolejna szansa dla Sandecji ze stojącej piłki.

1
1
1
1
3
16'

Złe dośrodkowanie Siergieja Kriwca.

3
2
2
3
8
16'

Uderzenie Patryka Kuna zblokowane przez Patrika Mraza. Rzut rożny dla Arki.

4
3
2
2
3
15'

Piłka po dośrodkowaniu Pawło Ksionza wpadła jeszcze w kozioł, lecz Pavels Steinbors poradził sobie z nią bez problemu.

6
2
1
1
1
14'

Ostro bita piłka to nie był dobry pomysł. Defensywa gości bez trudu poradziła sobie z tym dośrodkowaniem.

7
5
1
1
1
13'

Maciej Małkowski poturbowany przez graczy Arki. Kolejny rzut wolny dla gospodarzy.

1
2
2
4
12'

Świeca Arki w pole karne, z którą nie miał problemów Michał Gliwa.

5
1
1
2
3
11'

Michal Piter-Bućko nieco zbyt szybko wystartował i ostatecznie został schwytany w pułapkę ofsajdową.

5
4
1
3
2
10'

Poungorias fauluje blisko linii autowej uciekającego Filipa Piszczka. Sandecja ma teraz szansę na dośrodkowanie w pole karne.

1
2
1
2
6
8'

Grzegorz Piesio bliski pokonania Gliwy.

7
5
1
3
3
8'

Groźna wrzutka Arki w pole karne. Nieporozumienie Alexandru Bengi i Michała Gliwy skończyło się jednak na strachu.

3
1
1
2
3
7'

Dość ospały początek meczu. Czyżby pogoda nie sprzyjała dziś do grania w piłkę?

1
1
1
1
1
6'

Patryk Kun bardzo wysoko ponad bramką.

1
1
1
1
1
3'

Silne uderzenie Wojciecha Trochima z dystansu zablokowane przez Fredrika Helstrupa. Pomocnik Sandecji mógł zdobyć gola.

1
1
2
1
2
3'

Maciej Małkowski stracił piłkę. Dobra interwencja Greka Achilleosa Poungoriasa.

3
1
1
2
1
2'

Nerwowy start spotkania. Zespołom ciężko utrzymać się przy piłce.