6
2
5
90+1'

Gol! Strzelił Filip Starzyński. Filip Starzyński pokonał bramkarza gospodarzy! 2:1 prowadzi KGHM Zagłębie Lubin.

KGHM Zagłębie Lubin
26
13
8
6
14
90'

Rzut karny dla KGHM Zagłębia Lubin po zagraniu piłki ręką!

12
6
4
6
13
90'

Dobrze w defensywie spisał się Damian Byrtek, który zablokował uderzenie Arkadiusza Woźniaka.

4
3
1
2
3
84'
83'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje piłkarz KGHM Zagłębia Lubin.

2
4
3
3
4
81'

Z rzutu wolnego strzelał Semir Stilić. Piłka trafiła w mur.

5
2
1
2
3
78'

Po podaniu Nico Vareli w polu karnym strzelał Konrad Michalak. Znów znakomicie spisał się Dominik Hładun.

6
3
2
2
4
77'

Ładna akcja KGHM Zagłębia Lubin, po którym z dystansu strzelał Jarosław Kubicki. Uderzenie zablokowane, ale chwilę wcześniej i tak był jednak spalony.

1
1
1
4
2
73'
69'

Szuka okazji na gola Wisła Płock. Przed chwilą niecelnie główkował Jose Kante.

2
1
1
64'

Świetnie obronił Dominik Hładun, który zatrzymał piłkę po uderzeniu głową Jose Kante. Znakomita interwencja.

4
2
2
1
3
63'

Jose Kante popędził na bramkę gości, wpadł w pole karne, oddał strzał, ale bardzo dobrze obronił Dominik Hładun.

4
2
57'

Dominik Furman dośrodkował z rzutu rożnego. Lekkie zamieszanie, ale zabrakło już strzału na bramkę gości.

5
5
2
3
2
56'

Filip Starzyński dośrodkował z rzutu rożnego. Ładna wrzutka, ale piłka została wybita.

1
5
1
2
1
55'

Z dystansu strzelał Jarosław Kubicki. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

1
2
1
1
50'

Ładne dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego w pole karne, ale dobrze piłkę wybił Arkadiusz Reca.

5
2
3
3
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Byrtek.

Wisła Płock
3
1
3
4
4
48'

Po zagraniu w pole karne przy piłce był Jakub Mares, ale nie zdołał oddać celnego strzału na bramkę.

1
1
1
2
3
46'

Początek drugiej połowy.

5
1
1
1
1
45'

Doliczona jedna minuta.

1
1
43'

Tym razem rzut wolny dla gości. Po dośrodkowaniu Filipa Starzyńskiego piłkę wypiąstkował Thomas Daehne. Po chwili niecelnie strzelał jeszcze Maciej Dąbrowski.

1
2
3
42'

Z rzutu wolnego strzelał Semir Stilić. Do bramki było około 30 metrów. Dominik Hładun pewnie złapał piłkę.

3
2
1
1
3
41'

Chwilowa przerwa w grze. Będzie rzut wolny dla gospodarzy na połowie KGHM Zagłębia Lubin.

2
1
1
3
37'

Gol! Strzelił Patryk Tuszyński. Asystował mu Jakub Mares.

Jakub Mares zagrał przed bramkę Wisły Płock, gdzie na piłkę czekał Patryk Tuszyński. Napastnik KGHM Zagłębia Lubin pewnie skierował piłkę do bramki. 1:1.

27
18
7
11
18
35'

Dobrze interweniował Thomas Daehne, który wyszedł z bramki i wybił piłkę.

4
2
1
2
30'

Gol! Strzelił Nico Varela. Mocny, pewny strzał oddał Nico Varela. 1:0 prowadzi Wisła Płock.

Wisła Płock
32
18
3
10
18
29'

Rzut karny dla Wisły Płock! Sędzia odgwizdał faul Mateusza Matrasa na Nico Vareli.

14
9
1
3
5
26'

Było groźnie! Semir Stilić wrzucił piłkę w pole karne, tam do strzału doszedł Damian Byrtek, ale oddał niecelne uderzenie głową.

6
2
2
2
2
26'

Będzie rzut wolny dla gospodarzy i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

7
3
2
2
24'

Po dośrodkowaniu Alana Czerwińskiego piłkę pewnie złapał Thomas Daehne.

4
4
2
22'

Filip Starzyński znów dośrodkował z rzutu rożnego. Nie są to idealne wrzutki, piłkę znów wybił piłkarz Wisły Płock.

4
3
1
1
19'

Tym razem lekkie zamieszanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale gospodarze zdołali wybić piłkę.

4
2
2
1
18'

Z rzutu wolnego z około 30 metrów strzelał Filip Starzyński. Po rykoszecie piłka opuściła boisko. Jeszcze będzie rzut rożny.

3
1
1
1
17'

Filip Starzyński dośrodkował z rzutu rożnego. Po chwili piłka została wybita z pola karnego Wisły Płock.

3
2
1
15'

Zaatakowała Wisła Płock. Zabrakło już jednak groźnego strzału na bramkę gości.

1
1
2
1
4
14'

Cezary Stefańczyk zagrał piłkę w pole karne KGHM Zagłębia Lubin. Dobrze interweniował jednak Dominik Hładun.

4
2
1
2
2
12'

Sasa Balić dośrodkował w pole karne gospodarzy. Piłka została jednak wybita.

4
3
3
2
2
7'

Po podaniu Dominika Furmana dobrą okazję wypracował sobie Semir Stilić. Piłkarz Wisły oddał strzał w polu karnym, trafił w kolegę z zespołu i piłka wyszła poza boisko.

3
2
1
2
4
5'

Ładnie w pole karne Wisły dośrodkował Sasa Balić. Jakub Mares nie zdołał jednak oddać strzału. Groźna akcja gości.

5
5
1
1
3
3'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska. Przy piłce zawodnicy Wisły Płock.