Wisła Kraków. Schodzi: Carlitos. Wchodzi: Marko Kolar.

8
7
7
90+4'

Słupek uratował Wisłę po strzale z kilku metrów! A chwilę później piłkę wybił Marcin Wasilewski. Ogromne emocje w końcówce!

52
27
23
8
11
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Julian Cuesta. Zapewne za grę na czas.

Wisła Kraków
24
9
7
18
39
90+2'

Po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie główkował Taras Romanczuk.

29
19
6
12
13
90+1'

Kolejna dobra interwencja Marcina Wasilewskiego. Dobrze zablokował strzał w polu karnym.

32
10
4
3
8
90'

Doliczone siedem minut.

17
4
14
17
61
89'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Runje. Prawdopodobnie za zagranie piłki ręką.

Jagiellonia Białystok
27
14
1
2
8
88'

Po dośrodkowaniu Łukasza Burligi niecelnie strzelał Karol Świderski.

15
12
3
3
9
88'

Dośrodkowanie w pole karne gości. Piłkę wybił Marcin Wasilewski.

28
11
3
5
5
86'

Rozpadało się w Białymstoku. A Jagiellonia szuka okazji na gola.

8
4
3
16
17
84'
18
13
8
5
10
83'

Gol! Strzelił Zoran Arsenić.

1:0 prowadzi Wisła Kraków! Wrzutka w pole karne, strzelał na bramkę Wasilewski. To uderzenie jeszcze obronione, ale po dobitce Zorana Arsenicia piłka wpadła już do bramki!

201
118
21
31
44
82'

Bardzo groźna akcja Wisły! Po podaniu Carlitosa w polu karnym strzelał Tibor Halilović. Po rykoszecie piłka wyszła jednak poza boisko.

12
6
3
5
5
Czy to spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem?
13
10
5
2
2
79'

Dośrodkowanie w pole karne gości. Julian Cuesta dobrze wyszedł z bramki i złapał piłkę.

19
11
2
1
7
77'

Jeszcze przed chwilą żółtą kartkę otrzymał Taras Romanczuk.

24
9
5
9
12
76'
75'
74'

W polu karnym strzelał Łukasz Burliga. Lekkie uderzenie i zablokowane przez rywala.

7
5
2
2
7
73'

Zoran Arsenić chciał zagrać tuż przed bramkę Jagiellonii. W ostatniej chwili zablokował go obrońca gospodarzy.

8
7
3
5
9
69'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Ivan Runje zgrał piłkę, ale wybił ją jeden z zawodników Wisły.

13
8
7
7
7
67'
11
10
3
3
7
64'

Z dystansu strzelał Roman Bezjak. Po rykoszecie piłkę złapał Julian Cuesta.

18
12
7
5
8
64'

Jagiellonia Białystok przy piłce. Gospodarze rozgrywają ją na połowie rywala.

8
7
2
8
18
61'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Roman Bezjak! Strzelał Roman Bezjak, ale Julian Cuesta obronił! Nie ma gola!

124
77
20
31
45
60'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Wasilewski.

13
6
2
4
20
60'

Żółtą kartkę otrzymał Nikola Mitrović.

11
4
3
7
15
59'

Sędzia wskazał na rzut karny dla Jagiellonii Białystok!

46
25
14
19
49
59'

Analiza VAR jeszcze trwa.

9
7
25
8
11
57'

Trwa analiza VAR. Sędzia sprawdza zagranie Wasilewskiego w polu karnym, po którym ucierpiał Roman Bezjak.

15
9
26
8
11
55'

Zoran Arsenić dobrze spisał się we własnym polu karnym. Do strzału już składał się Karol Świderski.

7
4
9
4
9
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Zoran Arsenić.

16
7
2
5
9
51'

Carlitos zagrał do Jesusa Imaza, ale ten oddał niecelne uderzenie.

11
6
1
3
6
50'

Szuka okazji na gola Jagiellonia Białystok. Przed chwilą niecelnie strzelał Arvydas Novikovas.

9
4
1
4
2
49'

Znów groźna akcja Jagiellonii Białystok. Minimalnie niecelnie z dystansu strzelał Roman Bezjak.

9
4
2
4
2
47'

Dobrą sytuację miał Arvydas Novikovas! Piłkarz Jagiellonii Białystok otrzymał dobre podanie, strzelał z około 15 metrów. Uderzenie było jednak niecelne.

11
6
5
6
4
47'

Z rzutu wolnego zza pola karnego strzelał CarlitosMarian Kelemen obronił to uderzenie.

12
6
3
3
5
46'

Początek drugiej połowy.

8
6
1
45'

Dobrze w defensywie spisał się Taras Romanczuk. Odebrał piłkę rywalowi zawodnik Jagiellonii.

11
7
3
5
9
42'

Carlitos zagrał tuż przed bramkę Jagiellonii, ale tam piłkę pewnie złapał Marian Kelemen.

15
8
2
4
5
41'

Sporo gry w środkowej strefie boiska.

7
3
7
4
7
39'

W polu karnym dobrze pokazał się Roman Bezjak, oddał mocny, ale i niecelny strzał na bramkę gości.

6
8
7
6
6
37'

Arvydas Novikovas strzelał z około 18 metrów, ale został zablokowany.

7
2
3
6
5
34'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Jagiellonii Białystok. Piłkę wrzucał Carlitos. Ta została jednak wybita.

12
5
3
8
10
32'

Na spalonym złapany został Carlitos.

15
7
4
8
15
30'

Zoran Arsenić zagrał w pole karne gospodarzy. Po chwili przewrotką z około 15 metrów strzelał Rafał Boguski. Marian Kelemen interweniował pewnie i obronił to uderzenie.

11
10
3
5
11
28'

Spore zamieszanie w polu karnym Wisły Kraków. Ostatecznie z dystansu strzelał Martin Pospisil, uderzenie zablokowane i rzut rożny, po którym niecelnie główkował Ivan Runje.

9
6
8
9
12
26'

Mocny, ale i niecelny strzał z dystansu oddał Nikola Mitrović. Piłka przeleciała obok bramki Jagiellonii.

6
6
5
8
8
24'

Po dośrodkowaniu Łukasza Burligi niecelnie główkował Ivan Runje.

6
7
5
9
5
23'

Jagiellonia rozegrała rzut wolny. Z dystansu strzelał Guilherme Sitya, ale to było uderzenie niecelne.

7
9
5
7
10
22'

I znów będzie rzut wolny. Tym razem dla gospodarzy.

11
3
2
3
8
21'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego jeden z zawodników Jagiellonii wybił piłkę.

7
4
1
4
8
21'

Będzie rzut wolny dla Wisły. Teraz to goście mają okazję na dośrodkowanie w pole karne rywala.

8
5
2
2
6
18'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły Kraków. Piłkę pewnie złapał Julian Cuesta.

10
5
6
4
8
17'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii i okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

7
4
2
3
12
16'

Na spalonym złapany piłkarz Wisły Kraków.

7
6
3
7
15
14'

Jesus Imaz zagrywał na wolne pole do Rafała Boguskiego. Bardzo dobrze tę akcję przerwał Nemanja Mitrović.

9
6
2
4
9
13'

Dryblował Arvydas Novikovas, ale ostatecznie piłka uciekła mu poza boisko.

2
7
5
3
5
12'

Jagiellonia Białystok stara się teraz grać wysokim pressingiem i odebrać Wiśle piłkę na jej połowie.

5
4
1
3
9
9'

Teraz przy piłce Jagiellonia. "Centrostrzał" Guilherme, ale Julian Cuesta nie dał się zaskoczyć.

10
11
5
5
11
8'

W polu karnym Jagiellonii Białystok główkował Marcin Wasilewski. To był jednak strzał niecelny.

6
9
2
5
9
7'

Wiele podań wymieniają piłkarze Wisły. W końcu z dystansu strzelał Tomasz Cywka, ale uderzenie zostało zablokowane.

9
6
2
4
7
5'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Zawodnicy Jagiellonii Białystok wybili piłkę.

8
8
3
11
10
4'

Martin Pospisil zagrał do Romana Bezjaka. Ten oddał strzał na bramkę, ale piłkę pewnie złapał Julian Cuesta.

10
3
4
3
5
3'

Teraz przy piłce Wisła Kraków. Goście rozgrywają ją na własnej połowie.

13
6
6
2
12
1'

Od razu do przodu ruszyli gospodarze. Zawodnicy Wisły wybili jednak piłkę.

10
7
5
4
5
17:27

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.