Lotto Ekstraklasa: 33. kolejka
27 kwi 2018 18:00
90+2'

Gol! Strzelił Michal Papadopulos. Asystował mu Tom Hateley. Hateley w pole karne do Papadopulosa, a ten uderzył w samo okienko! Nokaut! 1:5!

30
18
16
10
16
90'

Arbiter uznał, że od bramki Steinbors. Sędzia doliczył 3 minuty.

5
4
3
2
5
90'

Zderzenie w polu bramkowym gdynian. Sędzia czeka...

7
1
89'

Kontra Piasta, Badia do Papadopulosa, ale ten na spalonym.

2
5
2
86'
85'

Jankowski uderzał z pola karnego, ale słabo i wprost w Szmatułę.

2
2
1
2
82'

Gol! Strzelił Martin Konczkowski. Steinbors podał do... Konczkowskiego, a były zawodnik Ruchu Chorzów nie zmarnował okazji. To dopiero drugi gol tego zawodnika w Lotto Ekstraklasie.

31
25
10
10
11
81'

Sprzed pola karnego uderzał Piesio, trafił w Czerwińskiego. Piast oddalił grę od własnej bramki.

1
2
1
3
3
79'

Trochę chaosu na boisku, kilka niecelnych podań. Kibice Arki są źli na swój zespół.

5
5
1
2
2
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleksandar Sedlar.

5
3
3
2
2
75'

Arka gra w osłabieniu, ale niewiele ma do stracenia. Gospodarze w ataku, Piast czeka na decydującą kontrę, która może zamknąć mecz.

2
1
1
1
1
73'
71'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Marcus Vinicius da Silva. Sędzia po analizie VAR wyrzucił gracza Arki z boiska! Ostry atak zawodnika i zasłużona kara.

22
8
6
7
9
70'

Sędzia analizuje "coś". Nowy odcinek "Korony królów"?

3
5
1
1
3
70'

Poturbowany Sedlar, przerwa w grze.

1
1
1
3
3
69'

Dogranie Sochy, Jankowski głową metr obok słupka!

1
3
68'

Jeśli Arka złapie kontakt z Piastem w meczu może być jeszcze ciekawie. Gospodarze wciąż w natarciu, ale póki co bez sytuacji. Goście skupieni na defensywie.

3
3
66'

Wysokie prowadzenie uśpiło gliwiczan. Arka po zdobyciu gola na 1:3 wciąż w ataku.

5
7
1
1
2
65'

Piast. Schodzi: Sasa Zivec. Wchodzi: Gerard Badia.

3
2
1
1
2
62'

Gol! Strzelił Maciej Jankowski. Po rzucie rożnym zamieszanie na przedpolu bramki Piasta i Jankowski z kilku metrów wbił piłkę do siatki. 1:3!

23
12
8
11
19
60'

Piast konsekwentnie rozbija próby Arki, gliwiczanie już nie kwapią się do ataku, a gdynianie z przodu są statyczni.

1
1
3
57'
57'
57'

Z dystansu metr ponad bramką uderzył Nalepa.

3
1
1
56'

Za moment dwie zmiany w Arce. Gdynianie biją głową w mur gliwiczan.

3
2
2
54'

Socha z woleja z ok. 18 metrów trafił w lecący nad stadionem klucz gęsi.

1
4
2
54'

Gdynianie wściekli rzucili się do ataku, Piast spokojnie rozbija próby gospodarzy.

1
1
1
51'

Gol! Strzelił Sasa Zivec. Asystował mu Martin Konczkowski. Ponownie pogubiła się Arka. Po dograniu Konczkowskiego gracz Piasta zwiódł rywala w polu karnym i uderzył obok bezradnego Steinborsa. 0:3!

16
17
5
7
9
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dawid Sołdecki.

2
4
1
2
50'

Gol! Strzelił Tom Hateley. Pewny, płaski strzał w lewy róg i w obozie Piasta euforia! 0:2!

Piast Gliwice
20
13
3
7
12
49'

Rzut karny dla Piasta, Zivec został nadepnięty przez rywala.

4
3
2
1
2
48'

Zivec przewrócił się w polu karnym i wścieka się na sędziego. Będzia analiza VAR.

4
1
1
47'

Zivec ostro potraktowany przez rywala, wyleciał poza boisko. Arbiter nic nie widział.

4
1
2
46'

Wracamy do meczu!

1
1
1
45'

Doliczona minuta.

1
2
1
1
3
45'

Szmatuła musiał wyjść z bramki i uprzedzić rywala. Piast ma problemy w momencie kiedy Arka przyspiesza grę.

1
2
1
2
43'

Jankowski uderzył sprzed pola karnego, piłka płakała i w końcu złapał ją Szmatuła.

2
3
1
6
4
42'

Arka trochę przyspieszyła grę. Gospodarze przed przerwą chcą wyrównać.

4
4
2
1
3
40'

Szczepaniak łapany przez rywala, napastnik przewrócił się. Sędzia uznał, że nic się nie stało. Od bramki Arka.

3
5
4
37'

Tom Hateley niespodziewanie uderzył z rzutu wolnego, Steinbors końcami palców na róg.

4
5
2
1
3
33'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Mateusz Szwoch! Szmatuła kapitalnie obronił mocny strzał! Wciąż 0:1!

20
18
10
18
21
32'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Jodłowiec. Sędzia wyraźnie się rozgrzewa. Kartka za dyskusje.

9
5
1
3
12
32'

Rzut karny dla Arki. Nie mają szczęścia gliwiczanie do VAR. Ostatnio po analizie arbiter odebrał Piastowi karny, który... był.

6
6
2
4
9
31'

Arbiter podszedł obejrzeć sytuację. Zagranie ręką było, ale czy gracz Piasta mógł tego uniknąć?

2
1
3
2
30'

Gdynianie domagają się rzutu karnego, sędzia wskazał na korner, ale trwają analizy i rozmowy.

1
1
3
30'

Piast po objęciu prowadzenia więcej uwagi skupia na defensywie. Arka nie kwapi się do szturmu.

1
1
3
1
28'

Zgranie piłki w polu karnym Arki, Angielski głową zbyt słabo i Steinbors pewnie interweniował.

3
2
1
1
1
25'

Gol! Strzelił Sasa Zivec. Asystował mu Mateusz Szczepaniak. Akcja gliwiczan trwała dość długo. W końcu przed polem karnym Szczepaniak... skiksował. Futbolówka dotarła do Ziveca, a ten z ok. 17 metrów uderzył w samo okienko! 0:1!

31
20
8
12
18
25'

Kilka uderzeń gliwiczan, ale piłka nie znalazła drogi do bramki.

3
3
1
21'

Komentatorzy jednej ze stacji właśnie stwierdzili, że Arce brakuje... czarodzieja Siemaszki. Osoba, która rok temu zagrała nieuczciwie zdobywając gola ręką i twierdziła w rozmowie z sędzia, że wszystko było zgodnie z przepisami, na pewno nie powinna być nazywana... czarodziejem. A na boisku piłka raz w jednym polu karnym, raz w drugim.

6
7
2
1
2
20'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Jankowski głową uderzył daleko od celu.

1
2
1
1
1
19'

Tom Hateley ostro potraktował Szwocha i swoje od sędziego usłyszał.

4
3
2
1
15'

W odpowiedzi uderzał z 17 metrów Szwoch, metr obok bramki.

5
2
1
2
3
14'

Akcja Piasta zakończona niecelnym strzałem z ok. 17 metrów. Uderzał Mikkel Kirkeskov.

5
4
2
13'

Uderzenie Konczkowskiego zablokowane, po chwili Steinbors wybił piłkę na róg po dośrodkowaniu.

3
1
1
11'

Arka na połowie Piasta, goście po dobrym początku wyraźnie spuścili z tonu.

5
3
1
8'

Mecz wyrównał się, gra przeniosła się do środka pola. Teraz to Arka częściej przy piłce.

5
2
1
1
5'

Jodłowiec dogrywa do Angielskiego, ale ten nie trafił w piłkę będąc sześc metrów przed bramką!

2
7
1
2
3'

Od początku zdecydowanie Piast. Goście chcą szybko zdobyć gola i napierają gdynian.

3
3
3
2
5
17:16

Mecz poprowadzi Paweł Raczkowski (Warszawa).