Doliczone minimum 4 minuty do regulaminowego czasu.

2
2
2
87'

Powoli, spokojnie piłkarze Pogoni Szczecin szykują się do celebrowania zwycięstwa. Drugie trafienie Adama Buksy zamknęło dramaturgię tego spotkania.

11
5
1
1
1
83'

Dobrze ustawieni podopieczni Kosty Runjaicia nie pozwolili na zdobycie gola kontaktowego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

5
1
81'
ZMIANA

Sandecja. Schodzi: Pavlo Ksionz. Wchodzi: Adrian Danek.

80'
ZMIANA

Pogoń. Schodzi: Spas Delew. Wchodzi: David Niepsuj.

76'

Aleksandar Kolew liczył na zdecydowanie lepsze podanie w polu karnym szczecinian. Futbolówka uciekła przyjezdnym poza boisko, co z satysfakcją obserwował Łukasz Załuska.

4
75'

Sandecja Nowy Sącz nie ma pomysłu jak uratować się przed porażką w Szczecinie, a do końca regulaminowego czasu pozostało zaledwie 15 minut.

2
72'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za zbyt agresywną próbę odebrania piłki otrzymał Łukasz Zwoliński.

Pogoń Szczecin
1
3
1
3
71'

Spas Delew dostał podanie od Łukasza Zwolińskiego i huknął pod poprzeczkę bramki. Sandecję uratował Michał Gliwa, którego występ w tym spotkaniu trudno będzie ocenić.

3
2
3
1
70'
ZMIANA

Pogoń. Schodzi: Adam Buksa. Wchodzi: Łukasz Zwoliński.

68'

Pogoń już raczej spokojna o swoje zwycięstwo. Nie przeszkadza gospodarzom fakt, że od kilku minut tłuką się z przeciwnikiem blisko koła środkowego.

8
3
1
65'

Mial ochotę Spas Delew na poprawienie wyczynu Rafała Murawskiego. Owszem, Bułgar w przeciwieństwie do Polaka trafił w światło bramki, jednak Michał Gliwa nie powinien mieć problemu po takim uderzeniu.

3
62'

Rafał Murawski starał się zaskoczyć Michała Gliwę uderzeniem zza linii pola karnego. Identycznie jak w pierwszej połowie najbardziej doświadczony spośród szczecinian chybił.

2
3
5
59'

Żółtą kartkę za ostre przewinienie otrzymał Płamen Kraczunow.

Sandecja Nowy Sącz
8
1
1
2
1
57'
ZMIANA
56'

Adam Frączczak strzelił prosto w bramkarza Sandecji po dośrodkowaniu. Podanie i przyjęcie były lepsze od uderzenia szczecińskiego Piszczka.

4
53'

Adam Buksa strzelił już trzeciego gola dla Pogoni w grupie spadkowej.

5
1
1
51'
GOOOOOOL!!!

Drugie trafienie Pogoni stało się faktem i zespół ze Szczecina jest coraz bliżej zwycięstwa na jubileusz klubu. Adam Buksa poprawił się po niewykorzystanej sytuacji podbramkowej w pierwszej połowie i wepchnął piłkę z bliska do bramki.

43
19
5
3
5
50'

Sporo tych dośrodkowań. A to Ricardo Nunes z lewego skrzydła, a to Cornel Rapa z prawego. Na poczatku drugiej połowy rządzą jednak we własnym polu karnym goście.

2
1
47'

Michał Gliwa wrócił do równowagi po pobycie w szatni. Bramkarz przyjezdnych złapał piłkę po dośrodkowaniu Ricardo Nunesa.

1
1
46'

2
45'

Doliczona minuta.

3
3
43'

Ricardo Nunes dał prowadzenie drużynie ze Szczecina.

8
1
1
2
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ricardo Nunes. Asystował mu Adam Frączczak.

Pogoń zdążyła wyjść na prowadzenie w pierwszej połowie! Szał radości na trybunach po uderzeniu Ricardo Nunesa. Były reprezentant RPA wykorzystał podanie Adama Frączczaka i oddał uderzenie z ostrego kąta. Po raz pierwszy w tym spotkaniu pomylił się Michał Gliwa i piłka trafiła do siatki.

40
21
4
7
9
40'

Michał Gliwa dotychczas bezbłędnie radzi sobie z dośrodkowaniami granatowo-bordowych. Kolejna dobra interwencja bramkarza Sandecji.

2
1
1
37'

Od kilku minut bez soczystego, celnego uderzenia. Wymieniają się atakami na przemian Portowcy i Bianconeri, jednak nie prowadzą one do zmiany rezultatu.

2
1
2
35'

Adam Frączczak miał ochotę na zakończenie swojego rajdu w pole karne Sandecji uderzeniem, jednak otrzymał nieco za mocne podanie. Zdecydowanie bliżej do piłki mieli przyjezdni.

2
1
1
33'

Ricardo Nunes lepszy od Filipa Piszczka, który doczekał się podania po zbiegnięciu ze środka pola na prawe skrzydło. Musiał szybko wrócić za młodym napastnikiem były reprezentant RPA.

1
1
30'

Była cała seria dośrodkowań w pole karne Bianconerich, nie tylko ze stojącej piłki, jednak za każdym razem czujni przyjezdni nie dopuścili do oddania niebezpiecznego uderzenia.

1
1
1
27'

Grzegorz Baran ustawił się idealnie we własnym polu karnym i po wrzutce zawodnika Pogoni Szczecin wyekspediował futbolówkę na korner.

1
1
1
26'

Tak wyglądało powitanie drużyn!

2
24'

Na prawym skrzydle wystartował do futbolówki Cornel Rapa i nawet dostał podanie, tyle że nie w tempo i sędzia asystent musiał zasygnalizować spalonego. Rumun został więc zatrzymany w połowie drogi.

1
21'

Adam Buksa miał szansę na otworzenie wyniku spotkania. Dwukrotnie próbował trafić do bramki młody napastnik. Pierwsze uderzenie zatrzymał Michał Gliwa, a dobitka była w boczną siatkę. Część kibiców widziała już oczami wyobraźni Pogoń na prowadzeniu.

4
2
1
18'

Po dwie sytuacje podbramkowe po obu stronach boiska w kwadransie otwierającym mecz. Następnie futbolówka została przeniesiona do centrum boiska, gdzie trwa walka o panowanie.

1
14'

Skutecznie we własnym polu karnym interweniowali przyjezdni po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

4
1
1
1
1
12'

Łukasz Załuska spokojnie odprowadził poza boisko zarówno przeciwnika, jak i futbolówkę. W tej sytuacji sędzia nie miał innego wyjścia niż przyznać gospodarzom wznowienie od bramki.

1
1
10'

Sandecja dała do zrozumienia wyżej notowanemu przeciwnikowi, że po ostatnim zwycięstwie czuje się dobrze i nie zamierza wyłącznie statystować na urodzinach Pogoni.

4
1
1
8'

Po chwili poprawka i kolejne ostrzeżenie dla Pogoni Szczecin. Filip Piszczek miał przed oczami wyłącznie Łukasza Załuskę i przegrał ten pojedynek z bramkarzem.

3
3
1
1
1
8'

Płamen Kraczunow wybrał się w pole karne przeciwnika przy okazji rzutu wolnego. Narobił tam sporo zamieszania. Piłka po uderzeniu obrońcy Sandecji Nowy Sącz zatrzymała się na słupku. Na dodatek sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

2
1
1
1
6'

Spas Delew nie popisał się swoim dośrodkowaniem. Michał Gliwa wyłącznie odprowadził zbyt głęboko szybującą futbolówkę poza boisko.

1
1
2
4'

Pavlo Ksionz zatańczył między obrońcami w polu karnym Pogoni Szczecin. Premierowy, niebezpieczny atak Sandecji Nowy Sącz zatrzymał dopiero trzeci defensor gospodarzy, którym był Cornel Rapa.

4
1
2
1
2
2'

Jeszcze jeden atak jubilatki. Tym razem nie środkiem pola, a skrzydłem. Do dośrodkowania dopadł Spas Delew, jednak nie złożył się dostatecznie dobrze do uderzenia i ponownie Michał Gliwa nie musiał interweniować.

3
1
1
2
2
1'

Początek spotkania należy do szczecinian. Ich pierwsza akcja zakończyła się uderzeniem Rafała Murawskiego zza pola karnego nad poprzeczką bramki, której pilnuje Michał Gliwa.

5
3
1
2
3
17:07

Serpentyniada na powitanie zawodników obu drużyn.

2
1
1
1
17:07

Jednym z gości honorowych jest dziś Zbigniew Boniek, który odznaczy zasłużonych dla polskiego futbolu zawodników Pogoni Szczecin.