Lotto Ekstraklasa: 33. kolejka
29 kwi 2018 15:30
90+2'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek.

Strzal Pika został zablokowany, po chwili piłka trafiła do Krzysztofa Piątka, a ten pewnie skierował ją do bramki.

37
19
4
3
8
90+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Artem Putiwcew.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1
1
5
90'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę za obrażanie sędziego otrzymał Roman Gergel, który znajdował się na ławce rezerwowych.

6
14
3
1
90'

Doliczone cztery minuty.

2
1
1
3
2
90'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Diego Ferraresso.

2
4
1
1
87'

Znów pewny strzał Piątka z rzutu karnego. 3:2 prowadzi Cracovia.

32
17
10
5
13
86'

Rzut karny dla Cracovii! Tym razem za zagranie piłki ręką. Po dośrodkowaniu Pika piłka trafiła w rękę Grzelaka.

15
3
2
3
3
86'

Rafał Grzelak dośrodkował w pole karne Cracovii. Zabrakło już jednak dobrego strzału na bramkę gospodarzy.

2
1
3
1
83'
82'

Napastnik Cracovii zmylił bramkarza i pewnie wykorzystał "jedenastkę".

27
12
3
3
17
81'

Rzut karny dla Cracovii! Joona Toivio faulował zawodnika gospodarzy.

8
4
3
4
11
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Grzelak.

2
1
1
1
3
78'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Jeden z zawodników Cracovii wybił piłkę.

3
3
2
3
2
76'

Vlastimir Jovanović dryblował w polu karnym Cracovii, ale jego strzał został zablokowany.

5
1
3
75'

Cracovia. Schodzi: Milan Dimun. Wchodzi: Daniel Pik.

74'

Deniss Rakels dośrodkował w pole karne, piłkę zgrywał Nicolai Brock-Madsen. Zamieszanie i jeszcze uderzał Javi Hernandez, ale to był strzał niecelny.

1
2
1
1
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Szeliga.

3
1
2
2
72'

Florin Purece dośrodkował z rzutu rożnego. Wrzutkę zamknął David Guba i oddał strzał na bramkę. Bardzo dobrze obronił Adam Wilk.

2
2
1
1
70'
69'

Tym razem zbyt mocne dośrodkowanie w pole karne gości. Piłka poza boiskiem.

1
3
2
68'

Blokowane uderzenia z dystansu zawodników Cracovii.

3
1
1
1
1
67'
65'

Groźnie było pod bramką gości. Po strzale głową Miroslava Covilo świetnie obronił Dariusz Trela.

5
2
2
3
5
63'

Zbyt mocno z rzutu wolnego dośrodkował Javi Hernandez. Piłka wyszła poza boisko.

3
2
1
3
1
61'

Zza pola karnego mocny, ale i niecelny strzał oddał Vladislavs Gutkovskis.

2
3
2
3
2
60'
60'
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Kupczak.

1
1
2
1
3
58'

Z rzutu wolnego strzelał Roman Gergel. Po rykoszecie piłka odbiła się od poprzeczki. Po chwili jeszcze niecelna dobitka innego z piłkarzy.

3
4
2
4
2
57'

Będzie rzut wolny dla gości. Dobra okazja do strzału zza pola karnego.

6
3
3
3
5
56'

Źle w pole karne gospodarzy dośrodkował Bartosz Szeliga. Piłka wyszła poza boisko.

1
4
52'

Nicolai Brock-Madsen zagrał w polu karnym do Javi Hernandeza. Ten zdecydował się na strzał, uderzenie było minimalnie niecelne.

2
2
52'

Po dośrodkowaniu Szymona Pawłowskiego piłkę pewnie złapał Adam Wilk.

2
1
48'

Groźna akcja Cracovii. Zabrakło już jednak dokładnego dogrania w pole karne.

2
2
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
1
2
1
45+1'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie główkował Michał Helik.

3
3
3
3
5
45'

Będzie jeszcze rzut wolny dla Cracovii i okazja na dośrodkowanie w pole karne gości.

6
4
3
2
5
41'

Javi Hernandez zagrał piłkę na wolne pole. Biegł do niej Nicolai Brock-Madsen, ale szybszy był Dariusz Trela.

1
2
2
2
3
40'

Antonini Culina zagrał piłkę w pole karne gości. Ta została jednak wybita.

1
1
1
2
2
36'

Groźny strzał oddał Milan Dimun. Po jego uderzeniu z 17 metrów piłka przeleciała tuż obok bramki.

3
1
2
3
2
35'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy. Jak na razie ciekawy mecz w Krakowie.

3
4
2
2
2
32'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Milan Dimun.

1
2
2
30'

Gol! Strzelił Rafał Grzelak.

Kapitalny strzał z rzutu wolnego oddał Rafał Grzelak! Piłka wpadła w samo okienko!

20
7
4
7
8
29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ołeksij Dytiatjew.

1
1
1
1
3
26'

Diego Ferraresso wstrzelił piłkę w pole karne Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Tam dobrze interweniował jednak Joona Toivio.

2
2
1
2
24'

Z dystansu niecelnie strzelał Roman Gergel.

1
2
1
22'

Groźna szybka akcja gości. Uderzenie w polu karnym Cracovii zostało jednak zablokowane.

2
2
1
1
1
21'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego dobrze piłkę wypiąstkował Dariusz Trela.

2
2
1
21'

Będzie rzut wolny dla Cracovii i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

2
2
2
18'

W polu karnym Cracovii strzelał Szymon Pawłowski. Piłka nie znalazła jednak drogi do bramki gospodarzy.

2
4
2
1
2
16'

Gol! Strzelił Nicolai Brock-Madsen.

Z około 16 metrów strzelał Antonini Culina. Dariusz Trela odbił piłkę, a do bramki pewnie dobił ją Nicolai Brock-Madsen.

21
13
3
3
8
15'

Michal Siplak dośrodkował w pole karne gości. Dobrze spisali się jednak obrońcy drużyny Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

1
2
1
12'

Zamieszanie w polu karnym Cracovii. Z ostrego kąta strzelał Samuel Stefanik. Uderzenie niecelne.

2
3
1
1
1
11'

Samuel Stefanik dostał piłkę przed polem karnym gospodarzy. Oddał strzał, ale to było jednak uderzenie niecelne.

1
1
1
1
8'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Milan Dimun zgrywał piłkę, ale ta została wybita.

1
1
3
2
3
6'

Gol! Strzelił Samuel Stefanik. Samuel Stefanik zmylił bramkarza i pewnie skierował piłkę do bramki. Bruk-Bet Termalica Nieciecza prowadzi 1:0.

13
5
4
7
13
5'

Rzut karny dla Bruk-Bet Termaliki Nieciecza! Sędzia odgwizdał faul na Gutkovskisie.

3
2
3
4
7
3'

W polu karnym główkował Michał Helik. Dobrze obronił Dariusz Trela.

2
1
1
5
4
3'

Dośrodkowanie w pole karne gości. Zabrakło już jednak strzału na bramkę.

2
3
2
2
2
15:03

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.