Lotto Ekstraklasa: 34. kolejka
06 maj 2018 15:30
90+2'

Górnik kontroluje sytuację na boisku. Już nic nie jest w stanie zabrać zabrzanom zwycięstwa.

34
11
1
4
4
90'

Mecz w Lubinie potrwa jeszcze co najmniej trzy minuty.

5
1
1
10
89'

Hajda wybił piłkę po dośrodkowaniu Guldana.

20
6
2
6
3
87'

Zbyt mocna piłka do Monety. Piłkarz Zagłębia nie zdołał jej opanować. Od bramki zaczął Loska.

11
5
1
1
85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Tosik.

KGHM Zagłębie Lubin
12
5
1
1
1
85'

Indywidualna akcja Czerwińskiego, który minął obrońców Górnika i wbiegł z piłką w polu karnym. Tam potknął się i przewrócił. Nici z akcji Zagłębia.

4
10
2
1
84'

Po dośrodkowaniu Kurzawy piłkę wybił Balić.

6
2
3
5
5
81'

Ze strzałem Jagiełły bez problemów poradził sobie Loska.

13
7
2
1
80'

Kontra Zagłębia zakończona fatalnym uderzeniem Monety.

7
5
1
77'

Blisko trzeciego gola dla Górnika. Kurzawa dośrodkował z rzutu wolnego, a Wieteska strzelił tuż obok słupka.

12
1
1
6
4
76'

Żółtą kartkę otrzymał Lubomir Guldan.

6
3
1
1
74'
ZMIANA
74'

To powinno być 1:2! Prezent od obrońców Górnika otrzymał Starzyński. Gracz Zagłębia trafił jednak w poprzeczkę.

5
7
3
1
4
72'

Nieporozumienie Starzyńskiego z Żyrą i akcja Zagłębia zakończona stratą.

6
3
1
2
70'
ZMIANA
70'

Kopacz z kilku metrów strzelił głową nad poprzeczką.

3
3
1
1
3
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adrian Gryszkiewicz.

1
7
66'

Kolejne dośrodkowanie ze skrzydła Czerwińskiego, ale znów nie dotarło do adresata.

4
1
1
65'

Dośrodkowanie Czerwińskiego zablokowane. Rożny dla Zagłębia.

3
1
1
3
6
64'

Pierwszy kwadrans drugiej połowy dla Zagłębia. Kilka razy musiał interweniować Loska, ale nie popełnił błędu i nadal jest 2:0 dla gości.

3
2
1
1
61'
ZMIANA
60'

Do wejścia na boisko szykuje się Angulo.

14
8
2
3
3
59'

Krótka przerwa w grze. Kurzawa potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
2
5
9
56'

Zagłębie coraz groźniejsze w ofensywie. Górnik skutecznie się broni.

7
2
2
2
4
53'

Jagiełło szukał szczęścia strzałem z dystansu. Zabrakło niewiele.

4
2
2
1
5
50'

Strzał Żurkowskiego z osiemnastu metrów tuż obok słupka.

11
5
3
4
4
48'

Kurzawa nieczysto trafił w piłkę i nie zdołał oddać groźnego strzału.

9
2
2
7
6
46'

Początek drugiej połowy!

10
2
1
1
2
46'
ZMIANA
45+1'

Z woleja próbował strzelać Starzyński. Piłka była bliżej bocznej chorągiewki, niż bramki Górnika.

6
6
1
2
2
45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

6
2
4
3
2
44'

Niepilnowany Balić kompletnie nieudanie dośrodkował ze skrzydła. Loska zacznie od bramki.

9
5
1
3
1
43'

W polu karnym Kurzawa dograł do Wieteski. Ten uderzył wysoko nad poprzeczką.

8
3
2
7
5
40'

Suarez efektownie próbował zagrać przewrotką, ale piłka opuściła boisko.

14
11
4
7
9
38'

Żyra z osiemnastu metrów strzelił obok słupka.

10
5
3
5
5
37'

Kombinacyjna akcja Górnika zakończona niecelnym strzałem Smugi.

10
4
3
4
6
36'

Po dośrodkowaniu ze skrzydła głową uderzył Balić. Loska nie musiał interweniować, gdyż strzał ten w żaden sposób nie mógł zagrozić bramkarzowi Górnika.

11
8
3
5
4
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damian Kądzior. Asystował mu Daniel Smuga. Co za akcja Górnika. Smuga ze skrzydła wyłożył piłkę Kądziorowi, a temu zostało tylko dołożenie nogi i skierowanie piłki do siatki.

68
39
10
10
13
32'

Górnik nadal utrzymuje przewagę. Zabrzanie są dobrze ustawieni w defensywie i na niewiele pozwalają rywalom.

15
7
1
3
3
31'

To powinno zakończyć się bramką dla Górnika! Po dośrodkowaniu Wieteski ze skrzydła z piłką minęli się Urynowicz i Smuga.

7
4
4
8
10
28'

Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez lubinian.

13
8
3
4
4
27'

Groźny strzał Jagiełły. Piłka po rykoszecie opuściła boisko.

4
4
2
1
2
25'

Górnik kilkoma podaniami rozklepał obronę Zagłębia. Akcja została zakończona poślizgnięciem się na piłce Smugi, który mógł wyjść sam na sam z bramkarzem.

7
4
2
2
6
24'

Dobre dośrodkowanie Gryszkiewicza, ale Smuga nie zdołał sięgnąć piłki. Złapał ją Hładun.

4
1
1
5
2
22'

Zaskakujący strzał Starzyńskiego z rzutu wolnego. Świetnie poradził sobie Loska.

8
4
1
1
1
21'

Zagłębie coraz częściej przy piłce, ale nadal brakuje strzałów na bramkę Loski.

4
3
2
2
3
19'

Ofensywny faul Tuszyńskiego. Piłkarz Zagłębia nie zgadza się z decyzją arbitra.

6
2
1
2
2
16'

Dalekie wyjście Loski, ale udane. Bramkarz Górnika zdołał przerwać akcję.

18
6
1
1
1
16'

Dalekie dośrodkowania Kurzawy w kierunku Matuszka. Ten przegrał jednak pojedynek główkowy.

5
1
1
5
2
15'

W pierwszym kwadransie lepiej spisuje się Górnik. Zagłębie nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika.

12
4
1
1
2
12'

Strzał Starzyńskiego prosto w mur. Piłkę głową zatrzymał stojący w nim Urynowicz. Krótka przerwa w grze.

6
3
2
4
2
10'

Strzał Kurzawy z 25 metrów prosto w ręce Hładuna.

7
5
2
3
4
9'

Guldan ostro sfaulował Urynowicza. Skończyło się na słownym upomnieniu sędziego.

3
4
4
3
8
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcin Urynowicz. Fatalny błąd obrony Zagłębia. Matuszczyk we własnym polu karnym stracił piłkę na rzecz Urynowicza. Ten wykorzystał prezent i pokonał bramkarza rywali.

Górnik Zabrze
63
32
8
10
14
7'

Indywidualna akcja Kurzawy. Piłkarz Górnika nie zdołał jednak dośrodkować piłki z prawego skrzydła.

8
3
1
3
1
6'

Dużo niedokładności w ofensywie Zagłębia. Znów akcja gospodarzy zakończona niedokładnym podaniem.

6
3
1
2
1
4'

Nieudany strzał z dystansu w wykonaniu Kądziora.

5
1
1
6
1
3'

Akcja Zagłębia zakończona stratą.

5
4
1
3
2
1'

Pierwsza akcja Górnika. Kurzawa próbował dośrodkować z rzutu wolnego, ale piłkę przechwycili gospodarze.