Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

3
7
90'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ruben Jurado. Nie dokończy tego spotkania autor przedostatniego gola. Mariusz Złotek nie był pobłażliwy dla faulującego i odesłał go przedwcześnie do szatni.

Arka Gdynia
28
18
1
4
11
88'

Pogoń stara się kolejny raz nie zgubić prowadzenia i oczekuje na przeciwnika na obrzeżach własnego pola karnego.

13
3
2
1
7
86'

Żółtą kartkę za nieprzepisowy atak otrzymał Grzegorz Piesio.

16
10
1
4
9
84'

Pogoń. Schodzi: David Niepsuj. Wchodzi: Cornel Rapa.

11
5
1
2
4
82'

Gol! Strzelił Adam Buksa. Asystował mu Tomasz Hołota.

Pogoń odzyskała prowadzenie po raz drugi, a Adam Buksa zdobył czwartego gola dla swojego zespołu w grupie spadkowej. Tomasz Hołota wyłuskał piłkę spod nóg Rafała Siemaszki i uruchomił dobrym podaniem napastnika. Buksa zrobił następnie co do niego należało.

66
34
13
14
36
76'

Sędzia asystent wypatrzył zawodnika w żółtej koszulce na spalonym. W tej sytuacji grę wznowiła ze stojącej piłki drużyna znad Odry.

6
3
2
2
5
75'

Kwadrans do końca regulaminowego czasu. Aktywniejsza jest aktualnie drużyna ze Szczecina, która próbuje po raz trzeci wyjść na prowadzenie, a następnie po raz pierwszy go nie stracić.

11
5
2
1
5
72'
70'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Hołota. Mniej litości miał sędzia dla faulującego pomocnika Pogoni.

Pogoń Szczecin
5
5
3
3
6
69'

Tadeusz Socha potraktował ostro Ricardo Nunesa, jednak zapracowany w tym spotkaniu sędzia Mariusz Złotek nie pokazał doświadczonemu zawodnikowi drugiego kartonika.

5
3
1
4
4
67'

Jeszcze jednego zmiennika mogą wprowadzić trenerzy obu drużyn. Zastanawiają się co zrobić Kosta Runjaić oraz Leszek Ojrzyński.

2
2
1
65'

Jeszcze jedna próba rozpędzonego od kilka minut Rubena Jurado. Zabrakło precyzji napastnikowi Arki Gdynia i Łukasz Załuska nie mógł wykazać się w bramce Pogoni.

7
3
2
5
6
63'

Gol! Strzelił Ruben Jurado.

W pierwszej połowie Pogoń prowadziła przez sześć minut, a w drugiej części przez siedem. Arka ponownie doprowadziła do równowagi. Tym razem Ruben Jurado był we właściwym miejscu i czasie. Popisał się kapitalnym uderzeniem południowiec.

Arka Gdynia
50
30
8
13
28
59'

Jakub Piotrowski zatrzymany blisko pola karnego przeciwnika. Na razie roszady personalne wpłynęły lepiej na drużynę prowadzoną przez Kostę Runjaicia.

11
3
1
1
3
56'

Gol! Strzelił Adam Frączczak. Asystował mu Ricardo Nunes.

Rehabilitacja za zmarnowanie rzutu karnego w pierwszej połowie. Tym razem najlepszy strzelec Pogoni przymierzył głową idealnie po dośrodkowaniu Ricardo Nunesa i odzyskał prowadzenie dla zespołu ze Szczecina!

43
20
8
16
29
55'
53'

Pogoń. Schodzi: Kamil Drygas. Wchodzi: Jakub Piotrowski.

49'

Skuteczna interwencja dobrze dysponowanego w tym spotkaniu Pavelsa Steinborsa. Ten sam zawodnik w pierwszej połowie zatrzymał uderzenie z rzutu karnego.

7
3
3
1
4
48'

Żółtą kartkę za przewinienie na Spasie Delewie otrzymał Adam Marciniak.

6
5
1
3
6
47'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tadeusz Socha.

Arka Gdynia
4
3
1
3
6
46'

Piłka ponownie w grze.

10
3
1
1
1
46'

Pogoń. Schodzi: Morten Rasmussen. Wchodzi: Adam Buksa.

46'
17:32

Arka doprowadziła do remisu przed przerwą.

2
45+2'

W doliczonych minutach kolejna przerwa spowodowana urazem. Tym razem w jednym z pojedynków ucierpiał Spas Delew i potrzebował pomocy medyka.

1
1
2
1
4
45'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

7
3
2
5
8
42'

Mateusz Szwoch zabrał gospodarzom prowadzenie.

17
11
2
1
6
40'

Gol! Strzelił Mateusz Szwoch.

Pomocnik Arki Gdynia pokazał Adamowi Frączczakowi jak należy pewnie wykonać rzut karny. Przyjezdni doprowadzili do remisu przy Twardowskiego!

40
27
3
12
25
40'

Kwadrans poprzedzający przerwę zdecydowanie ciekawszy od wcześniejszych. Tym razem sędzia przyznał rzut karny Arkowcom po faulu Spasa Delewa!

10
6
1
3
11
38'

Kamil Drygas rozpoczął strzelanie w Szczecinie.

3
2
1
7
36'

Żółtą kartkę za przerwanie akcji przeciwnika otrzymał Kamil Drygas.

4
1
1
7
34'

Gol! Strzelił Kamil Drygas.

Kamil Drygas tym razem nikomu nie powierzył piłki, a sam skierował ją do bramki Arki Gdynia. Szczecinianie na prowadzeniu po nieco ponad dwóch kwadransach. Drygas popisał się precyzyjnym, efektownym uderzeniem po podaniu od Yannicka Kakoko.

30
17
4
13
27
32'

Gra wznowiona przez Arkę Gdynia. Po niewykorzystanym rzucie karnym była przerwa spowodowana urazem Pavelsa Steinborsa. Bohater ostatnich minut powstał na równe nogi.

7
5
3
1
30'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Adam Frączczak!

Świetnie interweniował po strzale kapitana Pogoni z rzutu karnego Pavels Steinbors i w Szczecinie jest nadal bezbramkowo!

34
27
9
13
20
29'

Żółtą kartkę za faul we własnym polu karnym otrzymał Frederik Helstrup. Sędzia gwizdnął jedenastkę po zobaczeniu powtórki.

14
7
3
5
7
28'

Podniosła się temperatura w polu karnym Arki Gdynia, jednak przyjezdni zdążyli tam przewietrzyć. To jednak nie koniec. Sędzia sprawdzi, czy Frederik Helstrup nie faulował w szesnastce Kamila Drygasa.

3
1
1
1
3
26'

Adam Marciniak był we właściwym miejscu oraz czasie i nie pozwolił na oddanie strzału do bramki Tomaszowi Hołocie. Pomocnik wyskoczył do dośrodkowania Spasa Delewa, jednak później nie był wystarczająco przebiegły.

3
2
1
2
24'

Andrij Bohdanow upadł na boisko i ma problem ze zdrowiem. Pomocnik Arki Gdynia potrzebuje trochę czasu, żeby dojść do siebie po niebezpiecznym kontakcie z przeciwnikiem.

1
1
3
7
22'

Ponownie wysoka frekwencja na stadionie w Szczecinie. Piłkarze mogliby się postarać o odrobinę atrakcyjnego futbolu dla publiczności.

3
3
1
1
18'

Krąży piłka między podopiecznymi Kosty Runjaicia. Niemiec spojrzał na nich wymownie i zachęcił do atakowania.

2
1
3
7
16'

Niedawny finalista Pucharu Polski nie ma zamiaru statystować wobec ataków Pogoni. Na razie gra wysoko i stara się groźnie odgryzać w Szczecinie.

8
3
2
4
15'

Kwadrans pojedynku za klubami z Pomorza.

4
1
1
13'

Próba przedostania się w pole karne Pogoni Szczecin z wykorzystaniem lewego skrzydła. Tego sektora boiska pilnuje dziś David Niepsuj i nie pozwolił na sukces żółto-niebieskim.

1
3
4
10'

Przeciągają linę piłkarze i nie widać, żeby drgnęła w którąś ze stron. Stara się wyjść z tego klinczu drużyna znad morza i przejść do ataku.

4
1
1
9'

Sędzia asystent zasygnalizował spalonego i nie pozwolił zawodnikowi Arki na oddanie strzału z bliska po błędzie jednego z Portowców.

3
2
3
7'

Dotychczas uderzenie Tomasza Hołoty to jedyne w tym pojedynku. Futbolówka w centrum boiska, gdzie trwa walka o dominację między kilkunastoma zawodnikami.

3
2
2
4
4'

Odgryzł się na połowie gdynian Tomasz Hołota. Po wysokim odebraniu piłki doświadczony pomocnik oddał strzał nieznacznie obok słupka Pavelsa Steinborsa. Od bramki Arka.

5
2
1
3
2'

Ruben Jurado pobiegł pod pole karne Pogoni Szczecin i starał się uruchomić któregoś z zawodników dublujących jego pozycję. Zdążyli zablokować południowca gospodarze.

4
2
2
2
8
17:32

Trener Pogoni Szczecin oblegany przez kibiców.

17:00

Arkowcy są jednym z najwygodniejszych przeciwników dla Pogoni w Lotto Ekstraklasie. Granatowo-bordowi pokonali drużynę z Trójmiasta w sezonie zasadniczym zarówno pod wodzą Macieja Skorży, jak i Kosty Runjaicia.

2
1
17:00

Arka Gdynia nie wygrała jeszcze w grupie spadkowej, a ponadto została w środku tygodnia pokonana w finale Pucharu Polski. Gdynianie zamierzają poprawić sobie nastrój w Szczecinie i obronić swoje miejsce w tabeli przed Pogonią.

2
1
17:00

Pogoń Szczecin rywalizuje w grupie spadkowej po raz pierwszy od czasu reformy Lotto Ekstraklasy. Idzie jej nieźle. Dotychczas zdobyła siedem z możliwych dziewięciu punktów i nie straciła gola. W sobotę może zagwarantować sobie utrzymanie zwycięstwem.