8
6
8
90'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Piłka jednak wybita przez zawodnika Śląska.

8
3
2
2
5
89'

Spore zamieszanie w polu karnym Śląska Wrocław. Strzelał Deniss Rakels, ale ostatecznie piłka została wybita.

8
3
2
1
4
86'

Bardzo ładny strzał zza pola karnego oddał Krzysztof Piątek. To było jednak minimalnie niecelne uderzenie.

11
3
2
2
5
82'

Z ostrego kąta bardzo mocny strzał oddał Jakub Kosecki. Bardzo dobrze obronił Adam Wilk.

5
2
3
2
4
81'

Z dystansu niecelny strzał oddał Krzysztof Piątek.

6
4
2
1
80'

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Strzelał głową jeden z zawodników Śląska, ale dobrze interweniował Adam Wilk.

1
1
1
1
3
77'

Cracovia. Schodzi: Kamil Pestka. Wchodzi: Michal Siplak.

3
2
3
4
5
77'

W polu karnym główkował Michał Helik, lecz bardzo dobrze obronił Jakub Słowik.

2
3
1
1
4
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dragoljub Srnić.

Śląsk Wrocław
1
2
3
3
73'
71'

Gol! Strzelił Arkadiusz Piech. Asystował mu Jakub Kosecki.

Kolejny gol w tym spotkaniu! Jakub Kosecki w polu karnym zagrał przed bramkę, gdzie piłkę prosto do siatki skierował Arkadiusz Piech! Mamy remis, 3:3!

30
24
9
6
10
69'
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Augusto.

5
1
1
1
66'

Gol! Strzelił Milan Dimun.

Piękny strzał z około 17 metrów oddał Milan Dimun! Piłka wpadła do bramki! 3:2 dla Cracovii!

20
9
7
5
18
63'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Piłka wybita przez jednego z zawodników gości.

2
2
1
59'

Groźna akcja Cracovii. W polu karnym niecelnie strzelał jednak Deniss Rakels.

2
3
54'

Cracovia szuka okazji na gola. Dośrodkowanie w pole karne Śląska, gdzie piłkę wybił jednak Igors Tarasovs.

3
1
1
2
50'

Gol! Strzelił Piotr Celeban. Asystował mu Igors Tarasovs. Po wyrzucie piłki z autu Igors Tarasovs przedłużył zagranie, a Piotr Celeban oddał ładny, celny strzał głową. Remis 2:2!

29
21
3
5
17
50'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Tam strzelał Mateusz Cholewiak, ale dobrze zablokował go jeden z zawodników Cracovii.

5
4
1
49'

Będzie rzut wolny dla Śląska. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Cracovii.

2
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

4
4
45+2'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale jeden z zawodników Cracovii wybił piłkę.

6
5
1
2
45'

Doliczone dwie minuty.

4
5
3
2
7
42'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek.

Zablokowany został strzał Pestki. Do piłki w okolicy linii pola karnego dopadł jeszcze Krzysztof Piątek i pewnie pokonał bramkarza Śląska. Cracovia prowadzi 2:1.

36
21
10
7
21
42'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Małe zamieszanie, ale ostatecznie piłkę zlapał Adam Wilk.

1
3
2
2
3
40'

Gol! Strzelił Michał Helik.

Dośrodkowanie w pole karne Śląska. Główkował Niko Datković, piłka odbiła się od poprzeczki, a do bramki dobił ją Michał Helik. 1:1!

31
22
3
9
22
38'

Po dośrodkowaniu Kamila Dankowskiego w pole karne Cracovii niecelnie główkował Marcin Robak.

3
1
1
1
36'

Gra wznowiona.

2
6
1
35'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Śląska.

3
1
1
5
1
33'

Ładny, minimalnie niecelny strzał zza pola karnego oddał Sergei Zenjov.

6
3
2
2
1
32'

Cracovia szybko rozegrała rzut wolny. Dobrze w defensywie spisał się jednak jeden z zawodników Śląska, który wybił piłkę.

5
1
28'

Gol! Strzelił Marcin Robak. Marcin Robak strzelił przy słupku, a piłka wpadła do bramki. 1:0 prowadzi Śląsk Wrocław!

42
32
8
11
18
27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Helik.

19
13
3
4
11
27'

Rzut karny dla Śląska Wrocław!

25
19
2
3
10
26'

Sergei Zenjov przeprowadził ładną akcję, wrzucił piłkę w pole karne. Dośrodkowanie jednak minimalnie zbyt wysokie, zabrakło strzału na bramkę.

2
3
2
1
2
22'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Miroslav Covilo. Obronił to uderzenie Jakub Słowik.

7
5
1
2
2
21'

Sergei Zenjov zagrał w pole karne do Piątka. Ten szukał miejsca do oddania strzału i ostatecznie wywalczył rzut rożny.

6
6
1
1
4
19'

Śląsk Wrocław rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

6
3
2
2
5
14'

Groźna akcja Cracovii. Podanie w pole karne do Denissa Rakelsa, ten jeszcze zagrywał przed bramkę gości, ale zabrakło już strzału.

4
4
2
4
6
13'

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Następnie zgranie piłki, a po chwili wybił ją zawodnik gospodarzy.

2
3
2
4
5
12'

Będzie rzut wolny dla Śląska Wrocław i okazja na dośrodkowanie w pole karne gospodarzy.

8
6
1
2
3
9'

Sergei Zenjov zagrywał teraz w pole karne gości. Piłka wyszła jednak poza boisko.

1
4
1
2
4
8'

W polu karnym Śląska strzelał Krzysztof Piątek. Został jednak zablokowany.

3
6
1
1
4
7'

Cracovia spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

4
4
2
1
4
4'

Śląsk Wrocław stara się atakować. Gra toczy się na połowie Cracovii.

5
1
2
1
4
3'

Augusto zagrał w pole karne gospodarzy. Zabrakło już jednak groźnego strzału na bramkę Cracovii.

3
4
1
2
1
17:42

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.