4
5
5
90'

Gol! Strzelił Wojciech Trochim. Pietrowski stracił łatwo piłkę i trafiła ona w pole karne do Trochima, który trafił na 2:1.

Sandecja Nowy Sącz
51
33
8
9
8
85'
84'

Obie drużyny szukają zwycięskiego gola, ale brakuje im dokładności i przede wszystkim jakości w ofensywie.

2
1
2
77'

W odpowiedzi Zivec niecelnie strzelił sprzed pola karnego.

1
2
76'

Niezła akcja Sandecji, zakończona strzałem Danka z woleja. Piłka nieznacznie minęła słupek.

2
1
3
74'

Żółtą kartkę za dyskusje otrzymał Michal Papadopulos.

3
1
2
2
72'
71'

Jodłowiec znowu przed szansą! Tym razem jednak fatalnie uderzył z kilku metrów.

1
1
2
1
2
66'

Gol! Strzelił Tomasz Jodłowiec. Asystował mu Sasa Zivec. Mamy wyrównanie! Gospodarze łatwo stracili piłkę, w polu karnym dostał ją Jodłowiec i pokonał Gliwę. Po drodze futbolówka trafiła jeszcze w Bengę i zatrzepotała w siatce.

17
7
6
10
25
62'

Pomocy medycznej potrzebuje Jakub Czerwiński.

1
4
2
2
58'

Jodłowiec wrzucił piłkę w pole karne do Szczepaniaka, a ten próbował zgrać ją do Angielskiego, lecz zrobił to za mocno.

1
1
1
1
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Czerwiński.

4
1
1
1
2
54'

Hateley z rzutu rożnego na głowę Jodłowca, który pomylił się nieznacznie. Powinno być 1:1.

4
2
2
3
3
52'

Na spalonym Kolew.

2
3
51'

Za mocna wrzutka Hateleya do Ziveca.

2
1
2
2
1
51'

Piast lepiej wszedł w drugą połowę. Goście utrzymują się przy piłce i szukają wyrównania. Sandecja nieco spuściła z tonu.

1
1
2
4
50'

Niezła akcja Pasta zakończona fatalnym dośrodkowaniem Kirkeskova.

1
2
1
48'

Szczepaniak zdołał oddać strzał z obrębu pole karnego, ale piłka powędrowała ponad poprzeczką.

46'

Hateley ni to strzałem, ni podaniem oddał piłkę w ręce Gliwy.

6
2
46'

Gramy dalej.

4
3
1
4
1
45'

Doliczona minuta.

1
1
41'

Piast przeniósł grę na połowę Sandecji i szuka gola wyrównującego jeszcze przed przerwą.

1
40'

Z drugiego narożnika Hateley znowu dograł do Szczepaniaka, ten chciał znaleźć jeszcze kolegę, ale głową zagrał w boczną siatkę.

2
1
39'

Hateley z narożnika na głowę Szczepaniaka, a tego zatrzymał Gliwa. Kolejny korner.

1
39'

Hateley bardzo ładnie zagrał w pole karne, ale Gliwa wypiąstkował piłkę na róg.

2
36'

Piszczek uderzył z dystansu obok słupka.

2
1
3
1
33'

Aleksandar Kolew huknął z rzutu wolnego wysoko nad bramką.

31'

Tom Hateley przymierzył z rzutu wolnego, ale Gliwa był na posterunku.

4
1
1
28'

Gol! Strzelił Filip Piszczek. Asystował mu Wojciech Trochim. Sandecja na prowadzeniu! Trochim świetnie dośrodkował z lewej strony, a Piszczek głową wpakował piłkę do siatki.

33
26
7
5
8
26'

Na spalonym Mikkel Kirkeskov.

4
4
23'

Niezła wrzutka Konczkowskiego, ale Szczepaniaka uprzedził Kasprzak.

22'

Strzał Bartosza z narożnika pola karnego został zablokowany.

1
20'

Troszkę wyżej podeszli teraz goście i wywalczyli rzut rożny. Po wrzutce Hateleya obrońcy wybili jednak piłkę.

5
16'

Małkowski ładnie dryblował po lewej stronie, lecz akcję zakończył fatalnym dośrodkowaniem.

2
1
1
3
15'

Kwadrans gry za nami. Optyczną przewagę ma Sandecja, ale sytuacji podbramkowych nie oglądaliśmy w żadnym polu karnym.

2
1
1
11'

Jakub Czerwiński chciał zaskoczyć Gliwę strzałem z dystansu, ale został zablokowany.

1
1
1
1
1
8'

Gra wznowiona. Przy piłce Piast.

3
2
1
1
1
7'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy potrzebuje Aleksandar Kolew.

1
3
1
1
6'

Sandecja bardzo agresywnie rozpoczęła to spotkanie. Gospodarze nie pozwalają Piastowi na utrzymywanie się przy piłce.

6
1
2
1
3'

Wojciech Trochim fatalnie uderzył. Piłka trafiła w nogi zawodników w murze.

1
1
5
2'

Korun faulował tuż przed polem karnym. Wyborna okazja dla Sandecji.

6
2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Uros Korun.