Zakończony
Cracovia
90+3'
90+3'

Ładny strzał z dystansu oddał Nicolai Brock-Madsen. Piłka przeleciała tuż nad bramką.

5
5
1
2
2
90+2'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Piłka została wybita.

2
3
2
2
7
90'

Doliczone cztery minuty.

7
3
6
2
5
89'

Arka Gdynia. Schodzi: Patryk Kun. Wchodzi: Jan Łoś.

9
5
2
2
87'

Żółtą kartkę otrzymał Miroslav Covilo.

10
7
2
1
2
87'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Krzysztof Piątek! Krzysztof Piątek podszedł do piłki, strzelał na bramkę, ale Pavels Steinbors obronił to uderzenie.

39
20
10
7
11
86'

Sędzia wskazał na rzut karny dla Cracovii!

13
6
3
5
19
85'

Trwa analiza VAR, czy Cracovii należy się rzut karny. W polu karnym padł Javi Hernandez.

9
6
3
4
14
84'

Żółtą kartkę otrzymał Javi Hernandez.

1
1
1
1
83'

Zza pola karnego niecelnie uderzył Milan Dimun.

1
1
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Nalepa.

3
4
1
2
8
80'

Gol! Strzelił Mateusz Szwoch. 2:0 prowadzi Arka Gdynia. Mocny, precyzyjny strzał oddał Mateusz Szwoch. Adam Wilk dobrze się rzucił, ale nie zdołał obronić tego uderzenia.

27
14
5
5
13
79'

W polu karnym Adam Wilk faulował Patryka Kuna.

7
5
5
5
3
78'

Rzut karny dla Arki!

16
8
2
1
3
77'

Brakuje dokładności w zagraniach piłkarzy obu drużyn w ostatnich minutach.

1
3
1
4
73'

Bardzo ładny, efektowny strzał niemal z narożnika pola karnego oddał Daniel Pik. Uderzenie minimalnie niecelne.

6
5
1
71'
70'
68'

Ładnie zza pola karnego uderzył Patryk Kun. Strzał z około 20 metrów dobrze obronił Adam Wilk.

4
2
2
2
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Niko Datković.

64'

W polu karnym przed bramkę dogrywał Patryk Kun. Piłka wybita przez zawodników Cracovii.

3
1
1
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Diego Ferraresso.

2
1
1
1
61'
60'

Cracovia. Schodzi: Mateusz Wdowiak. Wchodzi: Daniel Pik.

58'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Niecelnie główkował Michał Marcjanik. Brakuje w tej części spotkania dobrych okazji strzeleckich.

54'

Jeszcze raz z dystansu strzelił Michał Nalepa. Piłka przeleciała nad bramką.

1
1
53'

Zamieszanie w polu karnym Cracovii, ale ostatecznie piłka została wybita.

3
2
2
2
2
49'

Tym razem po indywidualnej akcji na strzał zdecydował się Mateusz Wdowiak. To było niecelne uderzenie.

1
3
1
1
2
48'

Z rzutu wolnego niecelnie strzelał Mateusz Szwoch.

3
3
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
1
45'

Znów dobrze spisał się Pavels Steinbors, który obronił groźny strzał głową.

4
2
2
1
2
45'

Po indywidualnej akcji zza pola karnego strzelał Krzysztof Piątek. Bardzo ładne uderzenie, ale również dobrze spisał się Pavels Steinbors, który obronił to uderzenie.

2
1
1
42'

Michal Siplak dośrodkował w pole karne gospodarzy. Główkował Miroslav Covilo, ale był to strzał niecelny.

2
1
2
1
37'

Po dośrodkowaniu Mateusza Szwocha dobrze interweniował obrońca Cracovii. Na piłkę już czekał Achilleas Poungouras.

3
3
4
1
36'

Cracovia rozgrywa piłkę i szuka swojej okazji na gola.

2
2
1
3
6
31'

Dwa razy świetnie obronił Adam Wilk! Bramkarz Cracovii udanie interweniował przy uderzeniach głową Dawida Sołdeckiego.

1
1
4
2
4
30'

Do strzału głową doszedł Maciej Jankowski, ale uderzenie było niecelne.

2
1
2
29'

Dobrze spisał się teraz Pavels Steinbors, który złapał piłkę we własnym polu karnym. Zanosiło się na dobrą szansę dla Cracovii.

2
1
1
1
1
29'

Teraz strzał z dystansu, na bramkę Cracovii. Uderzył Michał Nalepa, ale było to uderzenie niecelne.

1
26'

Dośrodkowanie w pole karne Arki. Zabrakło jednak strzału na bramkę gospodarzy.

1
1
1
22'

A po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Arki Gdynia piłkę wypiąstkował Pavels Steinbors.

3
1
1
2
2
22'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Michal Siplak. Po rykoszecie piłka wyszła poza boisko.

1
2
3
20'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Jeden z zawodników Arki wybił piłkę.

2
1
19'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dawid Sołdecki.

1
3
6
18'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

1
1
1
15'

W odpowiedzi ładne, aczkolwiek niecelne uderzenie z dystansu oddał Michał Nalepa.

3
1
1
1
1
14'

Z dystansu strzelał Milan Dimun. Pavels Steinbors nie dał się zaskoczyć.

3
2
13'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Arki. Po chwili jeszcze strzał z dystansu, ale uderzenie zablokowane.

3
6
1
2
10'

Gol! Strzelił Rafał Siemaszko. Asystował mu Mateusz Szwoch.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym celny strzał głową oddał Rafał Siemaszko. 1:0 prowadzi Arka Gdynia.

51
31
8
10
15
9'

Arka Gdynia rozgrywa piłkę na połowie Cracovii.

9
5
2
5'

Groźna akcja Arki Gdynia. Z ostrego kąta strzelał Mateusz Szwoch. Uderzenie było jednak niecelne.

5
2
3
1
2
3'

Z około 16 metrów strzelał Rafał Siemaszko. To nie było dobre uderzenie.

4
4
7
2
3
19:45

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.