Lotto Ekstraklasa: 35. kolejka
08 maj 2018 18:00
90+3'

Patrik Mraz oddał celny strzał z rzutu wolnego z około 20 metrów, ale na posterunku był Dariusz Trela, który odbił piłkę do boku i uchronił swoją drużynę przed porażką.

3
3
5
3
8
90+2'

Michal Piter-Bucko był faulowany w okolicach pola karnego Termaliki i goście będą mieli niezłą okazję do oddania strzału z rzutu wolnego.

16
9
4
3
5
90'

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

8
1
2
3
1
89'
ZMIANA
89'

Obydwie drużyny w końcu zabrały się do ciężkiej pracy, ale "trochę" późno. Tym razem atakowała Sandecja.

1
5
1
87'

Artem Putiwcew znakomicie zagrał w obronie i uchronił swój zespół przed stratą bramki.

4
2
2
2
1
86'

Groźny strzał Vladislavsa Gutkovskisa został zablokowany.

3
4
4
2
4
84'
ZMIANA

Termalica. Schodzi: Bartosz Szeliga. Wchodzi: David Guba.

83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Matei, który faulem zatrzymał kontrę gości.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3
1
1
1
3
82'

Alexandru Benga zaliczył przechwyt i rozpoczął akcję zespołu z Nowego Sącza.

5
5
2
1
3
80'

Przebudziła się Bruk-Bet Termalica Nieciecza, która stara się odpowiedzieć gościom na straconego gola.

6
1
2
4
2
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Małkowski. Asystował mu Pavlo Ksionz.

Sandecja Nowy Sącz doprowadziła do wyrównania! Świetną akcję przeprowadził Pavlo Ksionz, który przedryblował kilku rywali i dograł piłkę do Macieja Małkowskiego, a ten płaskim strzałem w długi róg bramki pokonał Dariusza Trelę.

Sandecja Nowy Sącz
30
19
9
6
16
76'

Spotkanie na żywo ogląda 3237 widzów.

6
3
4
1
3
74'
ZMIANA
73'

Bardzo niecelnie strzelał sprzed pola karnego Aleksandar Kolew.

2
1
71'

Świetną interwencją w obronie popisał się...Bartosz Śpiączka.

7
3
2
1
3
69'

Faulowany był Piątek i Słoniki rozpoczną grę od rzutu wolnego w okolicy linii środkowej boiska.

4
2
2
1
2
67'

Fatalnie piłkę wybijał z własnego pola karnego Dariusz TrelaAleksandar Kolew po chwilli oddał niecelny strzał.

2
4
2
66'

Spokojne tempo gry. Sandecja Nowy Sącz buduje atak pozycyjny.

3
62'
ZMIANA
60'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Michal Piter-Bucko i nie wystąpi w kolejnym meczu Sandecji.

5
3
2
2
59'
ZMIANA
58'

Słoniki cofnęły się i czyhają na okazję do wyprowadzenia zabójczej kontry.

3
2
1
56'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza rozpocznie grę od rzutu z autu. Sporo walki w środku pola.

1
2
54'

Nieudane dośrodkowanie w wykonaniu Szeligi.

2
1
1
1
1
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartłomiej Kasprzak.

1
2
2
3
51'

Ulewny deszcz utrudnia grę obydwu drużynom.

2
1
4
2
1
49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Kupczak.

1
1
1
1
4
48'

Sandecja Nowy Sącz stara się odważniej zaatakować na starcie drugiej odsłony pojedynku. Goście nie mają już nic do stracenia.