Kamil Biliński czekał na podanie od Konrada Michalaka, ale ten wybrał o wiele gorszy wariant i wycofał piłkę wprost pod nogi obrońców Korony.

Semir Stilić za mocno zawinął piłkę, dogrywając z rzutu rożnego.

2
2
79'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Michael Gardawski. Koniec meczu dla Niemca. Korona osłabiona w newralgicznym momencie.

12
4
3
4
3
78'

Gol! Strzelił Sanel Kapidzić. Strzał nie do obrony. 3:1 dla Wisły.

Korona Kielce
7
5
4
14
21
77'

Rzut karny dla Korony. Cezary Stefańczyk fauluje bezpardonowo Marcina Cebulę.

1
1
2
3
7
75'
6
3
2
2
2
72'

Wisła Płock. Schodzi: Dominik Furman. Wchodzi: Damian Rasak. Słaby mecz w wykonaniu rozgrywającego Wisły i w pełni zasłużona zmiana.

70'

Michael Gardawski strzela z najbliższej odległości, ale na posterunku Thomas Daehne!

5
1
1
1
68'

Nabil Aankour nieźle zgrywał piłkę w pole karne, ale Kapidzić nie sięgnął piłki.

2
1
1
1
67'

Płocczanie wcale nie miają zamiaru ograniczyć się do trzech bramek. Varela niemal pokonał Hamrola. Niemiec nie ma dziś łatwego życia między słupkami bramki Korony.

8
2
1
1
65'

Biliński prosto w ręce Hamrola.

3
1
1
2
64'

Konrad Michalak z woleja! Hamrol paruje piłkę na rzut rożny.

4
1
63'

Kapidzić na spalonym.

2
1
60'

Świetne dogranie Michalaka do Vareli! Kolumbijczyk był o centymetry od sięgnięcia tej piłki i zdobycia czwartej bramki!

7
1
1
60'

Celna główka Kovacevicia - znów broni Daehne.

3
1
1
59'

Brawo Mateusz Możdżeń, brawo Thomas Daehne. Świetny strzał pomocnika Korony z trudem broni były golkiper HJK Helsinki.

2
1
1
2
58'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Szymański.

1
1
1
1
3
58'

Raz, dwa, trzy - Damian Szymański zapracował na kartonik od Daniela Stefańskiego.

1
1
1
1
2
57'

Kielczanie po raz pierwszy w tym spotkaniu przejęli inicjatywę. Widać jednak wyraźnie, iż Wisła spuściła z tonu i chce jedynie utrzymać pewne, trzybramkowe prowadzenie.

2
1
1
1
1
54'

Jose Kante zagrywa ręką w okolicach pola karnego Korony.

1
1
1
1
2
54'

Aankour dośrodkowywał z rzutu wolnego - zbyt słabo by zaskoczyć dobrze ustawionych obrońców Wisły.

2
1
1
1
1
52'

W innych spotkaniach również padają dziś bramki. Lech Poznań objął prowadzenie w Krakowie, zaś Jagiellonia Białystok dorzuca drugiego gola w spotkaniu przeciwko Zagłębiu Lubin.

2
1
1
1
1
51'

Michalak ostro zgrywał piłkę do Bilińskiego, ale były król strzelców ligi litewskiej znalazł się na pozycji spalonej.

2
1
50'

Dominik Furman przeciągnął dośrodkowanie - lider płocczan jest dziś mało widoczny i z pewnością nie rozgrywa dobrego spotkania. Jego kiepską postawę nadrabiają znakomici koledzy.

3
1
50'

Cóż za rajd Konrada Michalaka! Niewielki skrzydłowy wygrał pojedynek bark w bark z potężnym Diawem i zdołał wywalczyć stały fragment gry.

2
1
1
49'

Diaw blokuje strzał Vareli.

1
1
2
1
1
49'

Za mocne dośrodkowanie z lewego sektora Marcina Cebuli.

47'

Żółtą kartkę otrzymał Konrad Michalak.

Wisła Płock
1
1
1
47'

Ostre wejście rozpędzonego Michalaka w nogi Kovacevicia.

46'
czas Druga połowa
45+1'

Daniel Stefański doliczył co najmniej 60 sekund do czasu podstawowego.

1
1
2
1
2
45'

Żółtą kartkę otrzymał Michael Gardawski. Pomocnik Korony nie zagra w ostatnim spotkaniu tego sezonu.

1
1
1
2
2
42'

Gol! Strzelił Jose Kante. Asystował mu Nico Varela. Kolumbijczyk niedokładnie zgrywał piłkę do Bilińskiego, lecz ta ponownie trafiła pod jego nogi. Skrzydłowy poprawił się w znakomitym stylu podając do Kante, który zdobył swojego 8. gola w tym sezonie.

22
16
5
3
7
39'

Korona utrzymuje się dłużej przy piłce, ale nie ma pomysłu jak pokonać Thomasa Daehne.

2
1
1
1
1
37'

W pozostałych meczach bez zmian. Legia prowadzi 1:0 z Górnikiem, Jagiellonia wygrywa w Lubinie, zaś Wisła Kraków remisuje na swoim boisku z Lechem Poznań.

4
1
1
1
1
33'

Kante wracał ze spalonego i nawet nie próbował dojść do piłki zagranej z głębi pola.

1
1
1
1
1
33'

To mogła być błyskawiczna riposta Korony. Możdżeń uderza w słupek!

3
1
1
4
1
32'

Rewelacyjna okazja dla Nafciarzy! Damian Szymański znalazł się w sytuacji sam na sam z Hamrolem, lecz dograł za plecy kolegów zamiast po prostu strzelać.

4
2
2
1
1
31'

Po pół godzinie gry w Płocku szampańskie nastroje. Legia prowadzi z Górnikiem Zabrze 1:0, co oznacza europejskie puchary w Płocku!

6
4
3
1
1
31'

Korona Kielce. Schodzi: Ken Kallaste. Wchodzi: Nabil Aankour. Estończyk schodzi do szatni z urazem.

1
1
1
3
1
30'

Matthias Hamrol nie sięgnął piłki, ale jego błąd nie miał konsekwencji.

3
1
1
1
2
30'

Zlatko Janjić wybija poza linię bramkową. Kolejny stały fragment gry - już trzeci z rzędu.

2
1
2
2
2
30'

Wiślacy nie wykorzystali dośrodkowania na dalszy słupekk, lecz powtórzą rzut rożny z tego samego miejsca.

3
1
1
2
1
28'

Mocne dośrodkowanie Recy w stronę Bilińskiego zablokowane przez Kovacevicia.

3
1
1
1
1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Możdżeń. Kara za przerwanie szybkiej akcji na własnej połowie.

3
1
1
1
2
27'

Bartosz Rymaniak zablokowany w szesnastce!

2
3
1
3
1
26'

Michael Gardawski faulowany blisko pola karnego. Niemiec zgłasza kontuzję, ale być może będzie w stanie kontynuować grę.

2
1
1
1
1
23'

Piłka w siatce, ale nie ma gola. Możdżen dogrywał piłkę do Soriano, który był co najmniej pół metra przed linią obrony.

3
1
3
6
1
22'

Gospodarze nieco spuścili z tonu i przesunęli ciężar gry na swoją połowę.

2
1
3
1
1
18'

Matthias Hamrol uprzedził w ostatniej chwili Jose Kante. Gdyby Gwinejczyk doszedł do piłki, bez cienia wątpliwości Wisła prowadziłaby już 3:0.

5
2
1
1
6
17'

Korona nie może pozbierać się po dwóch szybkich ciosach w pierwszym kwadransie. Aktualnie kielczanie są na ostatnim miejscu w tabeli grupy mistrzowskiej.

5
1
1
1
1
16'

Przy aktualnym układzie gier, Wiślacy tracą jedynie jeden punkt do czwartego w tabeli Górnika Zabrze.

5
4
1
1
1
14'

Gol! Strzelił Kamil Biliński. Asystował mu Konrad Michalak. 99% tej bramki to praca asystenta. Michalak wykorzystał swój największy walor jakim jest szybkość i dograł do napastnika, który jedynie dobił piłkę do siatki Hamrola. Pan Daniel Stefański potwierdził jedynie swoją decyzję po dyskusji z wozem VAR.

30
17
6
4
5
13'

Jose Kante zwija się z bólu. Jego koledzy wybijają piłkę na aut, by przerwać grę.

3
2
4
3
5
12'

Adnan Kovacević przewraca Nico Varelę w środkowej strefie.

1
1
2
2
2
10'

Kiepskie dośrodkowanie w pole karne. Wiślacy nie zdołali jednak wyprowadzić szybkiej kontry.

1
1
2
1
2
10'

Pierwsza okazja dla Korony. Rzut rożny z prawego narożnika.

1
2
1
2
1
9'

Reca przegrał pojedynek bark w bark po dalekiej prostopadłej wrzutce. Od bramki Hamrol.

2
1
1
1
1
8'

Matthias Hamrol zrobił co mógł by uratować ten błąd obrońców. Niemiecki bramkarz z impetem wyszedł niemal poza własne pole karne, ale czysto przechwycił piłkę w starciu z Kamilem Bilińskim.

5
1
1
1
1
7'

Reca przedłużył dośrodkowanie - szkoda tylko, że poza linię końcową.

1
2
1
1
2
6'

Beznadziejne dalekie podanie Złocisto-Krwistych z głębi pola prosto w ręce Thomasa Daehne

3
2
1
1
6'

Nico Varela przewinił daleko od własnej bramki.

1
1
1
1
1
5'

Korona stara się przejąć piłkę. Bartosz Rymaniak wywalczył aut.

2
1
1
1
2
4'

Jak można się domyślać, był to pierwszy gol zdobyty dziś w Lotto Ekstraklasie.

4
3
1
1
1
2'

Gol! Strzelił Jose Kante. Asystował mu Arkadiusz Reca. Gwinejczyk kompletnie zaskoczył Matthiasa Hamrola główką po wyrzucie z autu! Błyskawiczne prowadzenie Wisły.

34
20
7
2
3
1'

Korona zaczyna dalekim podaniem i rzutem z autu na wysokości 40 metra od bramki Thomasa Daehne.