Lotto Ekstraklasa: 36. kolejka
12 maj 2018 15:30
90+3'

Doskonała szansa Bruk-Bet Termaliki! Matei przeprowadził indywidualną akcję i strzelił niecelnie.

4
1
2
1
2
90+3'

Z dystansu strzelał Śpiączka, bezproblemowo obronił Steinbors.

3
2
1
2
90'

Arbiter przedłużył mecz o przynajmniej 4 minuty.

4
5
4
1
4
87'

Na strzał z dystansu zdecydował się Joona Toivio. Przymierzył jednak nad poprzeczką.

3
3
1
84'

Maksimienko ubiegł jednego z gdynian w polu karnym.

4
3
1
1
83'
82'

Putiwcew potrzebuje pomocy medycznej.

1
2
1
80'

Strzelał Ruben Jurado, w bramce pewnie Trela.

3
1
3
2
78'
78'
3
2
2
1
1
76'

Na trybunach 2 576 widzów.

2
6
1
2
1
75'

Arka po stracie gola aktywniejsza, w ostatnich minutach zaczyna jej jednak brakować pomysłu.

1
2
1
1
1
73'

Śpiączka i Marciniak zderzyli się głowami. To musiało boleć!

1
1
2
2
2
71'

Po długim aucie Zbozienia, piłkę pewnie złapał Trela.

2
1
1
1
2
71'

Wrzutka Janusa zablokowana przez Maksimienkę.

3
1
1
2
3
69'
68'

Z rzutu rożnego Arki nic nie wynika.

3
4
2
68'

Kupczak ubiegł Łosia, który miał chrapkę na oddanie groźnego strzału.

3
1
1
65'

Janus znalazł Jurado w polu karnym. Hiszpan strzelił minimalnie nad poprzeczką bramki Treli.

1
1
2
3
63'

Arka zaczęła grać. Spore zamieszanie w polu karnym Bruk-Bet Termaliki. Strzelał Łoś, ale niecelnie trafił w piłkę.

2
1
2
62'

Szansę mieli gdynianie, ale pierwszy strzał Arki obroniony przez bramkarza, drugi zablokowany.

5
1
1
61'
59'

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis. Asystował mu Florin Purece. Strzelał Purece, piłkę przed siebie odbił Steibors, ale był tam Gutkovskis, który strzelił trzeciego gola w tym sezonie!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18
11
2
6
10
58'

Mocno uderzył Piesio, piłka wylądowała na bramce, nie w bramce rywala.

1
1
1
57'

Znów szansa Bruk-BEt Termaliki! Do piłki doszedł Bartosz Śpiączka, ale skiksował i przeleciała ona 20 centrymetrów obok lewego słupka bramki Steinborsa.

6
3
2
3
1
56'

Po krótko rozegranym rzucie rożnym przez gospodarzy, piłka przeleciała daleko obok bramki Arki.

1
2
1
55'

Kolejna akcja Bruk-Bet Termaliki. Gutkovskis przeprowadził akcję prawą stroną boiska, po czym zagrał w pole karne do nikogo.

2
1
54'

Ruben Jurado na spalonym.

2
52'

Akcję Śpiączki zatrzymał Marciniak, wybijając piłkę na środek boiska.

1
1
50'

Ponownie problemy zdrowotne ma Steinbors.

1
1
1
49'

Strzał Piątka zablokowany przez jednego z obrońców Arki. Później na spalonym Purece.

1
49'

Po prawej stronie boiska szalał Pawłowski. Sytuację wyjaśnili obrońcy Arki i od bramki Steinbors.

1
48'

Znów przed szansą stanął Gutkovskis. Ubiegł go Steinbors, wyjściem przed własne pole karne.

47'

To powinno być 2:1! Gutkovskis znalazł się sam na sam z bramkarzem, wypatrzył nadbiegającego Szymona Pawłowskiego, a ten kompletnie zepsuł strzał.

7
4
6
2
1
czas Druga połowa
46'
45+1'

Arbiter przedłużył I połowę o przynajmniej 4 minuty.

3
1
2
3
45+1'

Gol! Strzelił Bartosz Śpiączka. Asystował mu Szymon Pawłowski. Mamy wyrównanie! Szymon Pawłowski doskonale znalazł Śpiączkę, który po rajdzie pokonał Steinborsa!

24
15
5
4
12
45'

Strzał Janusa zablokowany przez jednego rywali.

1
1
43'

Po rzucie rożnym gospodarzy, Pavels Steinbors musiał się popisać umiejętnościami. Efektownie i skutecznie rzucił się, by wybić piłkę.

2
42'

Ucierpiała szczęka Steinborsa. Na razie jednak nie będzie zmiany. Mecz wznowiony.

2
1
1
2
40'

Steinbors wciąż jest opatrywany przez sztab medyczny Arki. Rozgrzewa się drugi bramkarz.

2
1
1
38'

Akcja Bruk-Bet Termaliki. Strzelał Florin Purece, jednak jego uderzenie zostało zablokowane. W międzyczasie ucierpiał bramkarz Pavels Steinbors.

1
35'

Indywidualna akcja Grzegorza Piesio. W międzyczasie był przewracany w polu karnym, ale wstał i jego uderzenie obronił Trela.

3
1
1
32'

Rzut rożny Arki Gdynia nie sprawił żadnych problemów Bruk-Bet Termalice.

1
1
31'

Akcja Arki Gdynia. Zza pola karnego strzelał Grzegorz Piesio, pewnie w bramce Trela.

2
30'

Po rzucie rożnym bitym przez Purece, niecelnie głową Bartosz Śpiączka.

1
2
30'

Marciniak zablokował wrzutkę Szeligi. Bruk-Bet Termalica coraz aktywniejsza.

1
28'

Pierwszy celny strzał Bruk-Bet Termaliki. Uderzenie Grzelaka obronił Steinbors.

3
1
1
27'

Ciekawa wrzutka Marciniaka w pole karne rywala. Do piłki nie doszedł jednak Rafał Siemaszko.

1
26'

Kompletnie nieudany strzał Grzelaka.

1
1
24'

Siemaszo wpadł w Grzelaka. Szansa dla Bruk-Bet Termaliki z rzutu wolnego.

2
23'

Bomba Bohdanowa z ponad 30-metra. Piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Treli.

6
3
1
1
20'

Gol! Strzelił Krzysztof Janus. Asystował mu Damian Zbozień. Arka wyszła na prowadzenie! Damian Zbozień strzelał z narożnika pola karnego, do piłki doszedł Janus, który oszukał dwóch obrońców Bruk-Bet Termaliki i pokonał z bliskiej odległości Dariusza Trelę.

25
14
4
3
13
17'

Po długim aucie Arki Gdynia było zamieszanie w polu karnym Bruk-Bet Termaliki. Od bramki jednak Dariusz Trela.

2
14'

Na spalonym Rafał Siemaszko, po długim wykopie Steinborsa.

2
13'

Optyczną przewagę ma Arka. Grająca o życie Bruk-Bet Termalica jest zbyt nerwowa.

2
1
10'

Marcjanik ze środka pola podał piłkę Jankowskiemu, ten wycofał do Siemaszki, a napastnik Arki strzelił obok słupka bramki Treli.

1
1
1
8'

Pawłowski dogrywał do Śpiączki, przytomnie w polu karnym Arki Adam Marciniak.

3
2
1
7'

Po rożnym wykonywanym przez Szwocha, niecelnie głową Jankowski.

1
1
6'

Piłkę w pole karne Bruk-Bet Termaliki wrzucał Mateusz Szwoch, świetnie w bramce Trela.

1
4'

Śpiączka wrzucał piłkę w kierunku Pawłowskiego, pewnie w bramce Arki Steinbors.

1
1
3'

Po będzie Putiwcewa szansę mieli gdynianie. Piłkę złapał spokojnie Dariusz Trela.

1
1
1'

Od początku do ataków wzięła się drużyna z Niecieczy.

1
1
1
czas Start meczu
15:18

Jednocześnie mecze grupy spadkowej będą się odbywały na czterech stadionach.

3
2
15:18

Arka Gdynia jest już pewna utrzymania. Bruk-Bet Termalica potrzebuje do tego kompletu zwycięstw w dwóch ostatnich meczach.