Piłkarzem meczu został Jarosław Niezgoda - strzelec pierwszej bramki dla Legii.

1
3
6
komentarz

Dziękujemy, że byli Państwo z nami podczas tego wyjątkowego spotkania. Przypomnijmy wynik końcowy: Arka Gdynia - Legia Warszawa 1:2.

komentarz

Ostateczny wynik meczu to 2:1 dla Wojskowych! Piłkarze z Łazienkowskiej za chwilę odbiorą rekordowy, 19. Puchar Polski w historii klubu.

25
8
2
4
10
90+10'

Legia natychmiast przeniosła ciężar gry na połowę Arki. Szymański zatańczył w polu karnym, odegrał do Cafu, który uderzył niecelnie.

22
14
8
8
18
90+9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Sołdecki. Asystował mu Marcus Vinicius da Silva. Brazylijczyk zgrywa piłkę głową po aucie, a środkowy pomocnik Arki pakuje ją do bramki Cierzniaka z 10 metra.

82
51
19
17
60
90+8'

Remy wybija piłkę na aut po dośrodkowaniu Szwocha.

16
11
7
3
6
90+7'

Ostatni zryw Arki kończy się mocnym, celnym strzałem, z którym poradził sobie Cierzniak.

17
6
5
7
14
90+6'

Wszyscy czekają już na końcowy gwizdek. Legioniści sporadycznie kontrują, ale marzą o podniesieniu pucharu.

30
14
7
7
6
90+4'

Osamotniony Rafał Siemaszko główkuje bardzo niedokładnie.

15
15
7
4
8
90+4'

Arka jest już na kolanach. Mimo dwubramkowej straty, zespół Leszka Ojrzyńskiego bez Grzegorza Piesio stracił jakiegokolwiek zęba w ofensywie i czeka na to co zrobi Legia.

17
12
3
8
8
90+2'

Dobra sytuacja Eduardo. Broni Steinbors.

13
5
10
8
13
90+1'

Tak jak zdążyliśmy przewidzieć - 10 minut doliczone do podstawowego czasu gry.

24
15
7
2
5
90'
ZMIANA

Legia. Schodzi: Michał Kucharczyk. Wchodzi: Eduardo da Silva. Legia wymieniła cały tercet ofensywny.

88'

Legioniści konstruują akcję w okolicach szesnastki Arki.

18
8
6
5
11
87'

Kolejne racowisko - tym razem ze strony Arki. Fani Legii tymczasem są już pewni swego i rozpoczęli świętowanie.

17
10
2
4
15
85'

Wiliam Remy na spalonym.

16
7
9
12
17
84'

Piłka zatrzepotała na siatce po strzale z rzutu wolnego Szymańskiego. Niektórzy widzieli ją w bramce.

19
9
7
7
14
83'

Szymański idealnie dograł na lewą nogę do Kaspra Hamalainena. Fin był faulowany przed szesnastką.

18
6
5
3
8
82'

Takich kibiców należy eliminować z naszych stadionów.

52
12
4
10
24
81'

Obrona Arki jest dziś dziurawa jak ser szwajcarski, ale strzał Szymańskiego w ostatniej chwili powstrzymany i zablokowany.

17
5
4
5
10
80'

Pazdan i Remy wzięli w kleszcze Siemaszkę. Nie ma mowy o faulu.

15
9
1
2
11
79'

Adam Marciniak zbyt głęboko dośrodkował w pole karne. Cierzniak bez problemu łapie piłkę.

7
3
2
3
6
78'

Kamery ukazują właśnie palący się dach Stadionu Narodowego. Pozostawmy to bez komentarza.

11
9
5
9
57
77'

Na stadionie zaczynają wybuchać petardy... Niektórzy chyba nie dorośli do tego piłkarskiego święta. Ile lat musi upłynąć, by na meczach Pucharu Polski nie dochodziło do podobnych zdarzeń?

17
8
6
6
38
75'

Efektowny rajd w pole karne Sebastiana Szymańskiego skończył się tylko wyjściem z piłką poza linię końcową.

11
5
4
2
5
74'
ZMIANA
14
6
2
2
11
72'

Jarosław Niezgoda główkuje ponad bramką.

11
7
5
5
9
72'
ZMIANA
71'
CZERWONA KARTKA

A więc jednak! Czerwoną kartkę otrzymał Grzegorz Piesio.

94
38
10
18
32
70'

Piotr Lasyk korzysta z wideoweryfikacji. Czyżby czerwona kartka dla Grzegorza Piesio?

35
14
5
6
8
70'

Piesio ostro wchodzi w Sebastiana Szymańskiego. Od razu zareagowała ławka rezerwowych Legii, ale także zawodnicy Arki.

10
5
6
4
30
69'

Legia leniwie czeka na zakończenie meczu i popełnia coraz wiecej błędów.

12
6
2
4
12
67'

Strzał wprost w mur.

13
17
4
3
6
67'

Siemaszko faulowany przez Remy'ego. Okazja do zdobycia gola kontaktowego przez Arkę.

8
3
2
9
64'

W końcu wznawiamy grę! Pan Piotr Lasyk najprawdopodobniej doliczy do meczu 10 minut albo i nawet więcej.

20
9
2
4
9
63'

Kibice zdecydowanie przesadzili w tym sezonie z pirotechniką...

28
60'

Minuty upływają, a dym nadal rozciąga się nad Stadionem Narodowym.

16
11
9
14
47
58'

Mamy niemal tradycyjną przerwę w trakcie Pucharu Polski.

16
13
4
9
37
57'

Kolejna oprawa kibicowska na stadionie. Widzowie w telewizji z pewnością mają utrudniony odbiór tego spotkania.

14
5
4
6
23
55'

Kolejny błąd Cierzniaka! Nalepa dopadł do źle wyrzuconej piłki i nie wrócił między słupki, lecz Michał Nalepa przerzucił lobem futbolówkę ponad bramką.

7
3
7
4
18
54'

Siemaszko ponownie czekał na piłkę w szesnastce. Pomimo niewielkiego wzrostu, rezerwowy napastnik Arki potrafi zaskoczyć uderzeniem głową i gracze Legii muszą zwrócić na niego uwagę.

5
1
2
2
8
54'

Radosław Cierzniak bez problemu łapie piłkę.

9
7
5
5
1
53'

Antolić pograł z pierwszej piłki z Vesoviciem - ten drugi wywalczył korner.

10
4
4
4
4
52'

Spokojne tempo gry, głównie w środkowej strefie, lecz widać coraz groźniejsze ataki Arki. Zablokowany Siemaszko.