Liege. Schodzi: Mehdi Carcela-Gonzalez. Wchodzi: Moussa Djenepo.

90'

Doliczone 3 minuty.

2
90'

Po krótkim rozegraniu rzutu wolnego, nad poprzeczką uderzył z 18 metrów Adrien Trebel.

1
1
87'

Emond mógł jeszcze bardziej pogrążyć gospodarzy, ale trafił w poprzeczkę!

3
86'

Standard utrzymuje się przy piłce i odlicza czas do końca.

1
1
1
83'

Anderlecht. Schodzi: Andy Najar. Wchodzi: Alexis Saelemaekers.

Alexis Saelemaekers #56
2
82'

Anderlecht jeszcze szarpie, ale uratowanie choćby remisu byłoby dla gospodarzy cudem.

1
78'

Gol! Strzelił Edimilson Junior. Asystował mu Mehdi Carcela-Gonzalez.

1:3! Znakomita kontra gości. Carcela-Gonzalez popędził prawym skrzydłem, w idealnym momencie wyłożył piłkę Edimilsonowi Juniorowi i ten dopełnił formalności do pustej bramki.

Edimilson Junior #22
Asysta:
2
1
4
4
77'

Liege. Schodzi: Paul-Jose M'Poku. Wchodzi: Giorgos Koutroumbis.

Paul-Jose M'Poku #40
2
1
1
1
77'

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła, pod poprzeczkę główkował Łukasz Teodorczyk i Standard uratował Guillermo Ochoa!

2
1
3
3
1
75'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Gojko Cimirot.

Gojko Cimirot #6
1
1
72'

Powinno być 2:2! Pieter Gerkens miał mnóstwo swobody w polu karnym, jednak spudłował uderzeniem z ostrego kąta!

1
71'

Ryota Morioka zbyt długo składał się do strzału z 15 metrów i łatwo stracił piłkę.

3
2
2
2
2
67'

Z prawego skrzydła dośrodkował Carcela-Gonzalez, ale zagrożenie pod bramką Anderlechtu oddalił Josue Sa.

1
1
63'

Gol! Strzelił Łukasz Teodorczyk. Asystował mu Pieter Gerkens.

Anderlecht walczy! Po dośrodkowaniu Markovicia piłka ugrzęzła w gąszczu nóg przed bramką. Uderzał ją Gerkens, po drodze odbiła się jeszcze od Teodorczyka i wpadła do siatki.

36
19
4
1
1
60'

Guillermo Ochoa złapał piłkę po dośrodkowaniu Markovicia spod końcowej linii.

1
58'

Anderlecht rzucił się do ataku, jednak nie oddaje groźnych strzałów.

1
54'

Mogło być już 0:3! Na szczęście dla Anderlechtu potężny strzał Emonda z ostrego kąta był niecelny.

2
51'

Gol! Strzelił Renaud Emond. Asystował mu Edimilson Junior.

Anderlecht znokautowany! Z prawego skrzydła dośrodkował Edimilson Junior i na 2:0 dla gości trafił Emond!

Renaud Emond #9
Asysta:
4
2
1
1
48'

Gol! Strzelił Edimilson Junior.

Zabójcza kontra gości i 0:1! Edimilson Junior uciekł obrońcom Anderlechtu, przebiegł z piłką pół boiska i pokonał Selsa płaskim strzałem z 17 metrów.

2
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
46'

Liege. Schodzi: Lindon Selahi. Wchodzi: Carlinhos.

Carlinhos #25
Lindon Selahi #30
1
46'

Anderlecht. Schodzi: Kenny Saief. Wchodzi: Pieter Gerkens.

Kenny Saief #15
2
1
1
45+4'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sven Kums.

RSC Anderlecht
1
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Collins Fai. Mamy jednak karę dla zawodnika gości, bo sędzia skorzystał z VAR.

1
45'

Doliczone 2 minuty.

1
44'

Dziwna decyzja sędziego, bo bardzo ostro faulował Collins Fai i zawodnik Standardu nie otrzymał żadnej kary.

1
44'

Żółtą kartkę za komentowanie orzeczeń sędziego otrzymał Adrien Trebel.

1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Lindon Selahi.

1
42'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska nieźle dośrodkował Carcela-Gonzalez, ale żaden z jego kolegów tego nie zamknął.

1
38'

Ryota Morioka miał sporo swobody w polu karnym gości, zamknął akcję oskrzydlającą, ale uderzył zbyt lekko, by zaskoczyć Ochoę.

1
36'

Leander Dendoncker przytomnie zatrzymał groźny indywidualny rajd Carceli-Gonzaleza.

1
1
35'

Żółtą kartkę za faul na M'Poku i protesty otrzymał Łukasz Teodorczyk.

2
2
1
3
33'

Gospodarze w ataku pozycyjnym. Mają więcej z gry, sprawiają lepsze wrażenie i zmarnowali już kilka niezłych sytuacji.

1
1
1
29'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Olivier Deschacht.

2
1
24'

Teraz już uderzał sam Teodorczyk. Polak chciał pokonać Ochoę z 15 metrów, jednak kopnął piłkę nieczysto i bramkarz Standardu obronił.

1
2
22'

Łukasz Teodorczyk świetnie wyłożył piłkę na 12. metr, ale stamtąd nad bramką uderzył Ryota Morioka! To powinno być 1:0 dla Anderlechtu.

1
2
1
21'

Anderlecht spuścił z tonu i ostatnie minuty są bardziej wyrównane.

2
19'

Z dystanu płasko uderzył Saief. Było groźnie pod bramką przyjezdnych, jednak po rykoszecie piłka minęła słupek.

2
1
14'

Lazar Marković kapitalnie przedarł się w pole karne gości, ale uderzył wysoko nad poprzeczką! To była świetna okazja Anderlechtu.

1
1
1
11'

Edimilson Junior zacentrował głęboko z rzutu rożnego, ale dobrze interweniowała obrona Anderlechtu.

1
1
1
8'

Zarysowała się przewaga Anderlechtu. Gospodarze atakują ze sporym animuszem.

2
3
5'

Josue Sa doszedł do strzału głową na 5. metrze, ale posłał piłkę nad poprzeczką bramki Standardu.